• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta slušate od muzike?

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Za one koje neznaju ja sam metalac inače tako da volim malo žešće i brže stvari. Mogu poslušati sve osim elektronike koju baš ne volim, čast iznimkama.

Šta vi slušate?

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Trenutacno mix Drum and Bass-a i Gorana Karana. Stari pusta cajke i domace na terasi a ja u sobi dnb :)

Inace sve osim domaceg :) Metal, trance, house, hip hop, rnb. Od metala Disturbed mi ja na playlisti, od trance, house-a Digitali Imported radio a hip hop i rnb nisam slusao vec sto god.

E da i veceras cu slusat Severinu.. Yeeeeeee :rolleyes:pivo

:bo

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
dnb je okey kad moras u kratkom roku totalno popizdit.. pa ono danas mi je u cilju dnb + kavica da budem nabrijan i onda postepeno tamanjenje alkohola da se pripremim za seveeeeee jeeeee

:oops:oops:spam:censored:censored:mad:yeah

p.s. anegdota.. dodjem na benzisku i trazim neko vino i kao koje.. A ja pa koje imate.. a lik meni .. imas Anus Venus :čekić

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Ja sam rekao ipak cu samo Venus i jednog Vranca :D

evo pustam glasno malo dnb-a za mamicu :čekić

Sauron

Novi član
Tu od
28 Pro 2008
Meni mjuza odavno bila velika strast, tako da slusam doslovno sve osim cajki - od rock i metal faze koje datiraju iz osnovne preko grundge faze, do nabrijavanja na bass (zivio brutalni audio sustav!!), dizanje adrenalina prije tekmi sa underground rapom, onda se pocelo i masno izlazit kako svi to mladi cine, jel, pa se pocelo sa dobro poznatim house, trance, dance, rnb. Playlist su mi izmijesani do bola - od In Flamesa, Disturbeda, antologija starog rocka i metala, eminema, poznatih dj-eva, incubusa i subwoofer testova.....ma ludilo :D :D :D

Krsto

Aktivni član
Tu od
10 Svi 2008
Ja sam u nekim "mekšim" vodama, tako da slušam ugl. RHCP dakle funk rock, ali i bendove poput The Killers, Foo Fighters i sve omiljenije Klaxons.

Volim i tuc-tac muziku pa tako često puštam David Guetta i sl...

rendulicivan

Legenda
Tu od
8 Lis 2008
heheh ja slusam cajke ali ne doma vec samo kad izlazim, slusam domacu muziku coloniu stavrosa prljavce skoru zabavno strano dance trance hiphop moze rock ali metal nikako.

Uttec

Član
Tu od
8 Lis 2008
Partyjaner sam u duši, bavim se i DJ-ingom, imam par setova uglavnom je to neki progressive house, strašna mjuza. Ali, jedva čekam kad će kraljica Brena biti u Zagrebu, idem pa makar ulaznica koštala 500 kuna!

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Hebesh takve partijanere koji slusaju i brenu.. :p

Ajde daj rokni neke svoje setove na net da slusamo malo..

ogiogi

Član
Tu od
1 Sij 2009
Kad me neko pita sta slusas od muzike,ja mu odgovorim otidji na last.fm pa vidi.
Kod:
http://www.last.fm/user/ludens_dj
.

Inace sam propali DJ,koji se nije prodao za pare da pusta narodnjake.:mad

Borissajkas

Moćan
Tu od
18 Ožu 2009
david guetta, najbolji house dj na svetu!!!
9.5.2009. gostuje u beogradskoj areni!!!!!!!!!!!!!!yeaaaaaaaaaaaaa ;))))))))))))

lazar:)

Član
Tu od
6 Sij 2010
Slusam sve osim metala :) mogu po neku pesmu al ne sve nikako eto cisto stvar ukusa...

Al ako me bas pitate sta slusam po ceo dan to je technobase.fm :)

Al kao sto narod kaze nema slavlja bez narodjnjaka uvek bilo i bice aj :drinking:drinking

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
Rap, hip hop, rnb.

Kad izađem van (jednom u sto godina) mogu poslušat i ove narodnjake i domaću muziku, ali rap mi je strast.
2pac foreva...

Tref

Član
Tu od
24 Kol 2009
U slobodno vreme gabber, dok radim nadjem neki ambient internet radio.

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
ja sam folk metalac

volim jos poslusat ethno, ambient, klasiku, electro, i varijacije.

uzasavam se

heavy i power metala, turbo folka, rap-a i krajiskih.

Na vrh