• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Quora - kako se reklamirati, što učiniti za Youtube promociju?

Tu od
12 Srp 2021
Spominje se na raznim mjestima pa i ovdje na forumu mogućnost reklamiranja i promocije na Quori.
Ja nisam pametan kad dođem tamo što mogu napraviti? Čak sam se i prijavio za ove neke svoje upite a to je vezano za youtube kanal i videe kad počnem snimat. A to će bit svaki čas. :)
Dakle to što mi stiže na email to su takve bedastoće i na niskom nivou, ne izgleda da pišu stručnjaci?
Jeli tko koristi Quoru? Kako vam ide?

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Pravo da ti kazem ne dopada mi se sajt.
Bolje mi odgovorite kako odrzati kanal i spreciti poniranje i kako navesti YT da vam sto vise snimaka ubaci u recommended?

Prilozi

• Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    15.7 KB · Pregleda: 3
Tu od
12 Srp 2021
Dobro. To je offtopic što ti pitaš. Molim otvori novi thread za to a ovdje neka napišu članovi iskustva sa Quore.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
@mico dobro ti kaže @Radijski Voditelj otvori novi topic, to je druga tema. Dragi Forumaši, molim vas izbjegavajte ovako upadati u threadove bez obzira o čemu se govori. ;)
A to što pita Radijski Voditelj zanimat će i mnoge druge Forumaše, uvjeren sam.
Osobno nemam iskustva s Quore. :(

Nelson77

Član
Tu od
12 Svi 2021
Quora je na mnogim mjestima navedena za promociju svega i svačega naravno u kontekstu odgovora. Međutim nisam primjetio da netko kontrolira priložena pitanja i odgovore tako da se to iz jednog reda pretvorilo u konfuziju.(ne znaš ko pije a ko plaća) 😅 😅

savo

Član
Tu od
2 Lip 2014
Ako mogu da pomognem oko Quore, Kako funkcionišu Quora oglasi?

Nisam reklamioa, ovo je teorija. NE treba odustajati, nego je treba savladati, dosta SEO stručnjaka po internetu je hvali

Posljednje uređivanje od moderatora:

savo

Član
Tu od
2 Lip 2014
Pa sve piše u tekstu, zato sam ga i postavio. Mislim da je edukativno i stvarno nisam reklamirao. Svi su ovde upućeni u problematiku digitalnog marketinga, ne može se niko prevariti i na kvarno izreklamirati nešto. Barem ja tako mislim. Ako nije tako, zna se, moderator je tu da moderira.

Na vrh