• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program za rewrite i postovanje clanaka

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Poceo sam da napravim program za pronalazak, menjanje- rewriting clanaka , formatiranje texta i zatim postovanje na blogu .
Sto se tice izvora, uzeo sam 20-30 article direktorijuma. Program uzme clanak iz odredjene kategorije, preradi ga, zatim je bitno da se proveri da li je preradio kao unikatan text.
Robot odlazi na http://www.copyscape.com/ i ako je unikatan text, prelazi na formatiranje.

Ideja je da se uzme slika sa http://www.freedigitalphotos.net/ , gde bi ukucao prvo nishu, odnosno kategoriju clanka i zatim uzeo izvor slike i ubacio u text . Imamo sliku i unikatan text, nedostaje bold italic, i podnaslovi .
To bi islo random, sa bazom kljucnih reci, gde bi robot menjao parametre .
Takodje bi inlinks ubacio, recimo uzme listing postova na blogu, i ako se poklopi neka rec sa naslovom posta, automatski bi kreirao anchor.

Od platformi, robot bi postovao na wordpress ( agregator i custom) , blogger i tumblr .

Prakticno servis bi bio rewrite, i poster u isto vreme, gde bi se pazilo na unikatnost preradjenog clanka, kao i full formatiranje, tako da korisnik ne bi imao nikakvog posla .
Svako bi mogao da ubaci vise blogova, i razlicite kategorije, a mislim da bi krajnja cena za clanak od 500 reci mogla da bude maximum 0,5 $ s obzirom da od troskova imamo povezanost sa premium copyscrape i sa premium rewrite .
Ako sam nesto zaboravio ili ako neko ima neku sugestiju , moze da napise.
Nisam napisao da je moguca opcija i u adult sferi, da se postuju erotske price .

JelenaM

Moćan
Tu od
11 Velj 2012
Dobro, znaš da sam "ua automatizacija i rewrite" :p al pošto si ti u pitanju... Kakve tragove robot ostavlja? Pretpostavljam da će ovo najviše koristiti za SEO, a Gugl je dobar u hvatanju tragova, ne mogu sad da jurim al znaš na šta mislim. Ako postoji način da nekako random-izuješ način na koji robot postavlja tekstove, bilo bi dobro da to uradiš

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Reci mi samo na koji random konkretno mislis, na vremenski rok postavljanja ili nesto drugo?
Robot moze da simulira kuckanje na tastaturi da slovo po slovo pise, naravno i vremenski rok objave moze da ide random .

JelenaM

Moćan
Tu od
11 Velj 2012
Ne, mislim na ono random IP i šta god još možeš da napraviš da se ne vidi da dolaze sa istog mesta (i na isti način) - naročito ako, kuc-kuc, budeš imao puno korisnika, to će brzo upasti u oči. Ti se bolje razumeš u te stvari.

A ovo za kuckanje slovo po slovo je odlično - Blogger i dalje to "prepoznaje", je l tako?

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Ako imas svoj custom wordpress, google ili bilo ko ne moze da zna sa koje je IP adrese napisan clanak. Sto se tice bloggera, tu je prica drugacija, tu je ideja da se ide preko elite proxija, i da, u pravu si, sigurno je brzina i nacin kuckanja pod okom google-a kod njegovog blog agregata.

JelenaM

Moćan
Tu od
11 Velj 2012
Ček bre, uz rizik da opet ispadnem glupa u društvu - ako robot postavlja na free wordpress, blogger, tumblr itd, svako postavljanje će dolaziti sa iste adrese; čak i ako ga instaliram u svoj računar (ne pitah te da li je sve onlajn ili se program downloaduje) opet će svi linkovi koje ja pravim dolaziti sa moje adrese, a to ne valja.

... ili da ućutim sad? :D

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Google bi morao da ima pristup izvornom kodu wordpresa da bi video IP adresu ko postavlja sadrzaj. A to nema. Takodje, postoje agencije koje objavljuju sadrzaj u ime drugih blogova, SEO agencije, content agencije, ili mesano social menadzeri + kreatori sadrzaja koji imaju na desetine klijenata. Svi oni objavljuju sadrzaj sa iste IP adrese.

Na vrh