• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pretraga i saveti za ime domena

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
http://www.namemesh.com/

Hteo sam da podelim link koji mi je pomogao da pronadjem ime domena. Pretraga je klasicna kao i kod svih ostalih domen pretraga, ali imaju zanimljiv algoritam kod "Search Suggestions " , daju nekoliko kategorija, SEO, FUN , MIX ...

Pogotovo mi je mix pomogao jer mi je dao za kljucnu rec , jedan dobar mix kljucne reci i brendabilnog naziva, za cega do sada nisam imao talenta .
Moja preporuka je uvek da se uzima unikatno ime za sajt, da se gradi brend od njega, a ne da se domen trazi za neku "bitnu" kljucnu rec . Ali, ako se spoji kljucna rec sa nekim unikatnim nazivom, dobija se odlicna stvar .

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Ekstra je :). Baš gledam za jedan sajt i video sam par brendabilnih imena koja mi nikada ne bi pala na pamet, a sve za par min. Hvala!

SeoSRB

Novi član
Tu od
25 Tra 2013
Domain generator:
Online skripta za proveru popularnih fraza i generisanje dostupnih domena.

namestall.com/domain-name-generator
bustaname.com/word_maker
freedomaingenerator.com/

može da posluži

miamia005

Novi član
Tu od
1 Kol 2013
Hmm :)
Htela sam da postavim dobar link za pretragu domena geo+ service, ali forum kaze da imam malo postova :)
Pokusacu ovako:
geo.godaddy.com

Na vrh