• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje u vezi Image Leona?

zevs015

Novi član
Tu od
13 Stu 2011
Molio bih članove koji imaju iskustva sa Image Leonom da podele samnom svoja iskustva jer kod mene je situacija daleko od one koje obećavaju.
Na 1709 pregleda imam zaradu od 17 centi što je otprilike osamdeseti deo od onih 7$ koje oni obećavaju na 1000 pregleda. Čitao sam već u drugoj temi da utiče adblock, unikatne posete, bla bla, i onda tvrde dalje kad se sve to uključi realno je 2-3$ na 1000 pregleda a kod mene je 17 centi na 1709 pregleda. Zna li neko u čemu je problem?

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Sponzori broje samo unikatne IP adrese, a prosecan broj pregleda po unikatnoj IP adresi je od 3-5 , tako da ti imas oko 350 unikatnih poseta, koje sponzori placaju , znaci ne placaju 1700 pregleda, vec od tih pregleda izvuku unikate .Slazem se da je opala cena za pop upove, u odnosu na period od pre 2-3 godine ( 2,5$ za 1000 unikata), ali i dalje dobro placaju za mobilne redirekcije , to je u ekspanziji.

Mi ne racunamo zaradu, ne kalkulisemo sa brojem poseta, tvoj poddomen je vezan apijem za sponzora i oni nam samo posalju zaradu. Jedino sto mozemo je to da promenimo sponzora, ali posle testova ostali jos manje placaju, tako da smo se vratili kod primarnog sponzora.

zevs015

Novi član
Tu od
13 Stu 2011
freemind kaže:
Sponzori broje samo unikatne IP adrese, a prosecan broj pregleda po unikatnoj IP adresi je od 3-5 , tako da ti imas oko 350 unikatnih poseta, koje sponzori placaju , znaci ne placaju 1700 pregleda, vec od tih pregleda izvuku unikate .Slazem se da je opala cena za pop upove, u odnosu na period od pre 2-3 godine ( 2,5$ za 1000 unikata), ali i dalje dobro placaju za mobilne redirekcije , to je u ekspanziji.

Mi ne racunamo zaradu, ne kalkulisemo sa brojem poseta, tvoj poddomen je vezan apijem za sponzora i oni nam samo posalju zaradu. Jedino sto mozemo je to da promenimo sponzora, ali posle testova ostali jos manje placaju, tako da smo se vratili kod primarnog sponzora.

Ali i po toj računici se ne uklapa zarada ni blizu. Po toj računici na 350 unikata bi zarada trebalo da bude 70-80 centi a ne 17.

Na vrh