• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Monetizacija sajta, 10000 posjeta dnevno.

djordje93

Član
Tu od
11 Svi 2015
O0zJJVZ.png

Pozdrav, zelio bih da cujem par savjeta od iskusnijih webmastera o mogucim nacinima monetizacije sajta koji je u porastu i trenutno ima oko 10k posjeta dnevno, 90% posjeta su sa balkana. Za sada nema nikakav vid monetizacije na sajtu. Hvala unaprijed na odgovorima! :)

Torpedo

Novi član
Tu od
23 Srp 2017
djordje93 kaže:
O0zJJVZ.png

Pozdrav, zelio bih da cujem par savjeta od iskusnijih webmastera o mogucim nacinima monetizacije sajta koji je u porastu i trenutno ima oko 10k posjeta dnevno, 90% posjeta su sa balkana. Za sada nema nikakav vid monetizacije na sajtu. Hvala unaprijed na odgovorima! :)

Mozes zatraziti google adsense reklame, ali trenutno iskustvo da je za balkan jako tesko dobiti ako te bas nepotrefi, plus veliki minus za google je sto cekas isplatu mjesec dana a i previse su strogi za pravilima za male sajtove.

Moj ti je prijedlog da krenes raditi sa mediavenusom na 10k pregleda u prosjeku mozes uzeti dnevno 7-10 dolara a isplata svako 7 dana na karticu ti legne lova.

Znam da ce sada mnogi odma popljuvati mediavenus sa losim iskustvima ali evo ja radim vec 3 mjeseca kako sam zavrsio sa adsensom i ide odlicno prosjek 20-30 dolara dnevno isplata svake srijede ili cetvrtka.

Ako zelis vise info javi se na PP.

Na vrh