Link Building Priručnik

galesensei

Novi član
Tu od
4 Stu 2014
Poruka
2
Pozdrav Forumaši,

hoću sa vam da podelim post koji sam napisao na temu Link Bildinga. Post obuhvata korake neophodne da se napravi jedna kvalitetna Link Bilding kampanja. Post možete preuzeti sa sajta u .pdf formatu kao "Mali priručnik za Link Building-Off Page SEO". Post se bavi isključivo White Hat tehnikama i sadrži dosta korisnih alatki i sajtova za SEO.

Pošto ne mogu da postavim link dok ne budem imao 10 postova, okačiću .pdf file, pruzmite, pročitajte i dajte povratnu informaciju.

Pošto je literatura na temu SEO Link Building na srpskom veoma oskudna, nadam se da će ovaj post biti svima od koristi.

Voleo bih da čujem vaše komentare pa samo navalite.

Prilozi

• Mali priručnik za Link Building.pdf
    1.4 MB · Pregleda: 752

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
Poruka
1,452
Desant na Drvar.

Znaci ti si se odlucio na Link building forumima :). Ides sa ovim clankom po wembaster forumima pa bice link, ako nista, bice link iz PDF-a.

Kad se registrujes na forum prvo se predstavis, malo caskas sa nama, das koji odgovor ili pitas nesto. Ovako imam osjecaj da nam samo hoces prodati nesto i iskoristiti ovu malu zajednicu. U principu ako nista bar se pravi da te interesujemo, a iza ledja sta god kazes, ono sto ne znamo nece nas boliti.

Sto se tice samog clanka, mislim da je povrsan. Autor je anonimus, sajt autora napravljen za dzabaka na Wixu, ne rangira ni za sta, onpage seo nula. Mislim ako hoces ljudima govoriti kako da rade nesto onda moras imati neki dokaz i primjer da je to tako sto ti pricas i govoris.

U principu nije sve lose. Tekst je obecavajuci, ima potencijala :).

p.s. Znal neko kad je bio zadnji PR update i kad je sledeci i hoce li biti sledeceg uopste?

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Poruka
194
Hellas kaže:
p.s. Znal neko kad je bio zadnji PR update i kad je sledeci i hoce li biti sledeceg uopste?

Izgleda im PR update-i više nisu zanimljivi. Bacili su se u biznis sa pravljenjem zoo vrta, još nekoliko životinja im samo fali :D

Tu od
13 Pro 2009
Poruka
626
Naslov je, naravno, više nego primamljiv,
no bojim se da će ipak sve biti ovako kako Hellas kaže. :)

Njihova domena netmediastar.com ima 0 backlinkova (po SEOquake) :( a uči nas o istima?
Točno je da je domena iz Travnja (April) ove godine, tako da vjerojatno ovi iz netmedia.com nisu još ni čuli za vas. :)
Kada se to dogodi, možete se samo nadati da ovaj detalj neće prerasti u veliki problem, :( tada nažalost nećete stići ni razmišljati o backlinkovima.
O brandovima i raznim krađama autorskih prava i imena bilo je, jasno, (mnogo) govora i na ovom Forumu. :fever

galesensei

Novi član
Tu od
4 Stu 2014
Poruka
2
Hellas kaže:
Desant na Drvar.

Znaci ti si se odlucio na Link building forumima :). Ides sa ovim clankom po wembaster forumima pa bice link, ako nista, bice link iz PDF-a.

Kad se registrujes na forum prvo se predstavis, malo caskas sa nama, das koji odgovor ili pitas nesto. Ovako imam osjecaj da nam samo hoces prodati nesto i iskoristiti ovu malu zajednicu. U principu ako nista bar se pravi da te interesujemo, a iza ledja sta god kazes, ono sto ne znamo nece nas boliti.

Sto se tice samog clanka, mislim da je povrsan. Autor je anonimus, sajt autora napravljen za dzabaka na Wixu, ne rangira ni za sta, onpage seo nula. Mislim ako hoces ljudima govoriti kako da rade nesto onda moras imati neki dokaz da je to tako sto ti pricas i govoris.

Moram da primetim da ste prilično neprijateljski raspoloženi, moj jedini cilj je bio da podelim nešto oko čega sam se potrudio i dobijem povratnu informaciju od ljudi koji se time bave.
Vi mi preporučujete da (malo caskas sa nama, das koji odgovor ili pitas nesto), cisto reda radi da bih mogao da postavim link. Da sam to želeo to bih i uradio.
Jos jedna preporuka (bar se pravi da te interesujemo)?!?

Ono sto sam hteo to sam i napisao u postu, da dobijem povratnu informaciju, tako da ću sa zadovoljstvom prihvatiti ovaj deo

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
Poruka
1,452
galesensei kaže:
Hellas kaže:
Desant na Drvar.

Sto se tice samog clanka, mislim da je povrsan. Autor je anonimus, sajt autora napravljen za dzabaka na Wixu, ne rangira ni za sta, onpage seo nula. Mislim ako hoces ljudima govoriti kako da rade nesto onda moras imati neki dokaz da je to tako sto ti pricas i govoris.

Moram da primetim da ste prilično neprijateljski raspoloženi, moj jedini cilj je bio da podelim nešto oko čega sam se potrudio i dobijem povratnu informaciju od ljudi koji se time bave.

Sad kad si primjetio vjerujem da ces modifikovati taktiku pa ce povratne informacije i reakcije vjerovatno biti povoljnije.

Samim ovim smo ti pomogli da ti svaka sledeca link building taktika bude efikasnija i lakse prolazi.

Ne moras da nam se zahvaljujes, jos ces ti postati vrijedan clan i smijat se sa nama za koji mjesec, godinu, kakvo si otvorenje imao :D.

Na vrh