• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kratki Tutorial kako upasti u CPA mrezu

maloni1991

Aktivni član
Tu od
18 Srp 2010
Posto vidim da dosta vas ima problema kako upasti u neku CPA mrezu, evo ga moj nacin verovali ili ne sa ove 3 recenice odobrili su mi nalog u roku od 3 min i trazili mi ICQ broj kako bi se culi :) ako ne verujete poslacu vam screenshot :p

ovaj tekst stavite u opis ili u kratak komentar (zavisi od mreze do mreze)
am in internet marketing for about 2 years, so far i worked with Neverblue and Azoogle(navesti neke 2,3 popularne mreze) my niche is Always dating(stavite niche koji bi ste radili),Natural organic traffic (Search Engine Optimization) plus media buys, i will just start off low to test your conversions and your payments (no offence but I am an experienced marketer and I have learned many lessons. I need to be paid before opening the traffic flood doors)

nadam se da sam bar malo pomogao nekima

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Hm, neke mreže baš traže dosta podataka, trebalo bi možda detaljnije malo, ili čak napisati za svaku od popularnijih mreža (CPA lead, Neverblue ads, Azoogle i sl.) kako je tko upao, koji podaci su presudili itd.

maloni1991

Aktivni član
Tu od
18 Srp 2010
InFlames20 kaže:
Hm, neke mreže baš traže dosta podataka, trebalo bi možda detaljnije malo, ili čak napisati za svaku od popularnijih mreža (CPA lead, Neverblue ads, Azoogle i sl.) kako je tko upao, koji podaci su presudili itd.

hmmm ne znam ali meni je ovo upalilo :)
ovako deluje nekako ozbiljno, kao da nemas vremena za gubljenje pa da im razglabas tvoju radnu biografiju :D ako razumes na sta mislim ... nekako je sa stavom i ima smeka :taunt

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Hm, vjerojatno ima utjecaja. Dobra ideja ;)
Samo još treba pronaći jakog referala...

Gogo7

Dobro znana faca
Tu od
28 Svi 2010
maloni1991 kaže:
Posto vidim da dosta vas ima problema kako upasti u neku CPA mrezu, evo ga moj nacin verovali ili ne sa ove 3 recenice odobrili su mi nalog u roku od 3 min i trazili mi ICQ broj kako bi se culi :) ako ne verujete poslacu vam screenshot :p

ovaj tekst stavite u opis ili u kratak komentar (zavisi od mreze do mreze)
am in internet marketing for about 2 years, so far i worked with Neverblue and Azoogle(navesti neke 2,3 popularne mreze) my niche is Always dating(stavite niche koji bi ste radili),Natural organic traffic (Search Engine Optimization) plus media buys, i will just start off low to test your conversions and your payments (no offence but I am an experienced marketer and I have learned many lessons. I need to be paid before opening the traffic flood doors)

nadam se da sam bar malo pomogao nekima

Pročitao sam ovo na jednoj temi na MMD forumu. Ne pali više tako lako jer je jako veliki broj ljudi koristio ovu priču. Ali može se ovo malo izmjeniti, nešto dodati, nešto izbaciti. I ja sam koristio sličan način za upad na jednu mrežu i naravno odobren mi je nalog.

M00nlander

Moćan
Tu od
9 Lis 2008
Kada Vas odbiju samo napišite: "Ok, no problem. I guess I'll take my six figure business elsewhere" :D

maloni1991

Aktivni član
Tu od
18 Srp 2010
adsenseamater kaže:
Napisao , Ok, no problem. I guess I'll take my six figure business elsewhere

A AIM odgovorio :

Please show me your domain and provide me with an explanation of how you intend to promote our offers and I can approve your account.

Sta dalje ? :D

hmm dalje ... najbolje je izbrisati ovaj topic il prebaciti u junk :stars:stars

Petarcro

Dobro znana faca
Tu od
29 Srp 2010
adsenseamater kaže:
Napisao , Ok, no problem. I guess I'll take my six figure business elsewhere

A AIM odgovorio :

Please show me your domain and provide me with an explanation of how you intend to promote our offers and I can approve your account.

Sta dalje ? :D

Daj mu link - www.facebook.com :crazy_grin

M00nlander

Moćan
Tu od
9 Lis 2008
It was a joke :D

Treba samo biti orginalan, iskren i upadaš 100%
Navesti broj telefona na koji ćeš se u slučaju da zovu javiti.
Navesti metode koje ćeš koristiti i koliko iskustva imaš u kojim područjima.

Ljudi prave big deal oko ničega x.x

mindhunter

Iskusan lik
Tu od
3 Stu 2010
InFlames20 kaže:

U CPA Lead sam upao bez problema. Evo jedan Savet koji sam procitao u jednoj IM Knjizi, kada se registrujete u neku CPA mrezu nikako ne ostavljajte adresu od free e-mail provajdera kao sto su Hotmail, Yahoo, Gmail i sl. jer ce vas CPA mreze uzeti za neozbiljno, vec e-mail koji ide uz vas domen ili placenu.
Svako ko ima placen domen i hostng moze da naprvavi adresu na svom hostingu.
Znaci nikako perazika22@yahoo.com ili maja85@gmail.com
Dobra e-mail adresa bi bila na primer (recimo da imate domen aflliatebusiness) admin@aflliatebusiness.com ili info@@aflliatebusiness.com

Sad da li zavisio ulazak u CPA Lead od toga ne znam, ali tamo sam prilicno lako upao. Recimo globalmatrixmedia tamo se ulazi automatski, bez provera. Mada koliko sam gledao po nekim forumima, ne preporucuju se CPA mreze koje ne vrse proveru.

MilanZG

Novi član
Tu od
8 Sij 2011
Necete vjerovati kako sam ja upao.
Dodao sam onog lika sa cpalead.
Madison ako bijese...
Dodao sam ga na MSN i pitao ga da me prihvati i prihvatio me XD :)

AboNe

Član
Tu od
30 Ruj 2010
Kod popunjavanja formulara za registraciju mnoge cpa mreze traze "Tax ID/VAT or SSN:"
Sta trebam tu staviti ?

xpert90

Aktivni član
Tu od
19 Sij 2010
AboNe kaže:
Kod popunjavanja formulara za registraciju mnoge cpa mreze traze "Tax ID/VAT or SSN:"
Sta trebam tu staviti ?

Samo stavi 000000 ili I don't have it.

cvrlecd

Novi član
Tu od
1 Pro 2010
Moj savet vam je da uvek budete iskreni, čak i ako ste početnik, a mala caka kako da vas prihvate je da objasnite kako ćete dovoditi traffic. Odgovor za to je da planirate da se reklamirate na google adwords, adbrite i slično 10 do 20$ dnevno. Oni to naravno neće znati ali taj iznos sasvim ok deluje za početnika. Mene su na Maxbounty prihvatili posle jednog telefonskog poziva koji je trajao 2 minuta, i niko me nije ni pitao za moj sajt, koji nije ni bio završen, mada je izgledao kao da jeste.

xpert90

Aktivni član
Tu od
19 Sij 2010
Tony Starks kaže:
Je l' CPA Lead zovu telefonom pre nego što vas prihvate?

Ne zovu, samo je bitno da detaljno odgovoris na pitanja koja su ti postavljena u aplikaciji.

Tony Starks

Član
Tu od
2 Pro 2009
Hvala. Sad se spremam da im podnesem aplikaciju, pa da znam da li da očekujem poziv. Nego, šta ste vi stavili pod "company"? Vidim da je to polje obavezno.

Na vrh