• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako početi sa oDeskom?

jovan_jovic1

Član
Tu od
1 Pro 2014
Pozdrav!

Zahvaljujući ovom forumu saznao sam za postojanje sajta oDesk i njegovog potencijala koji mi može pomoći da zaradim neku dodatnu lovu uz AdSense račun koji trenutno imam.
Interesuje me postoje li neki tutoriali koji malo vise objasnjavaju kako ovaj sajt funkcioniše? Trenutno sam samo napravio profil i trebaju mi informacije koje podatke odprilike bi trebao dodati da bi moj profil dobio na većem ugledu i pouzdanošću.
Što se tiče mojih veština, veoma se dobro razumem u radu sa Adobe Photoshop, Indesign, Sony Vegas programima kao i visokim nivoom znanja engleskog jezika.

Unapred zahvalan!

Na vrh