• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako otvoriti podkanal na svom Youtube kanalu?

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Pozdrav Forumasi,
zeleo bih da otvorim na svom glavnom kanalu jedan podkanal,ali mi nije najjasnije da li ce on biti odmah povlascen kao i maticni kanal ili moram i tu ispuniti uslove za monetizaciju?
Molim ko je vec imao slicna iskustva da napise par reci o ovom poduhvatu.
Pod kanal bi imao totalno drugi sadrzaj u odnosu na glavni.
Unapred zahvalan.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Hvala tebi Mico, no što je to 'podkanal na tvom kanalu'? Bojim se da to kao takvo ne postoji. :oops:
Mislim da stvari stoje ovako;
zeleo bih da otvorim na svom glavnom kanalu jedan podkanal,ali mi nije najjasnije da li ce on biti odmah povlascen kao i maticni kanal ili moram i tu ispuniti uslove za monetizaciju?
Ti vjerojatno misliš; kada si ulogiran na YouTube sa svojim postojećim accountom, tada da klikneš na New Channel, međutim to neće biti podkanal nego apsolutno novi kanal i tako će se i ponašati. ;) Povezan s onim starim samo time da ćeš se ulogiravati na oba s istim accountom i passwordom (nakon toga biraš gdje želiš ići), međutim tu i završava svaka povezanost s prvim kanalom, pogotovo monetizacija, to ide od početka, sve znaš kako. :giggle:

Tako je dakle s novim kanalom, međutim ako baš želiš pravi podkanal, tada možeš uploadirati na svoj stari (prvi) kanal i te videe stavljati u poseban direktorij, odnosno kategoriju, kako se to zove tamo.
Pod kanal bi imao totalno drugi sadrzaj u odnosu na glavni.
Ako je tako, to je ono što u tom slučaju nije prihvatljivo, neka podvrsta, odnosno podniche da, ali ne nešto apsolutno drugačije jer je sve još uvijek, sjećaš se, pod nazivom glavnog kanala. ;)

Tu od
12 Srp 2021
kada si ulogiran na YouTube sa svojim postojećim accountom, tada da klikneš na New Channel, međutim to neće biti podkanal nego apsolutno novi kanal i tako će se i ponašati.
Onda što ti savjetuješ Kapetane, jeli bolje otvarati nove kanale na ovaj gore opisan način ili s novim emailom i s novog accounta?

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Nema potrebe da savjetujem tako nešto. I sam imam kanale jedne i druge vrste, no to je potpuno sporedno; ono što je bitno to je - snimajte dobre i kvalitetne filmove koje će ljudi tražiti i gledati. ;)
Sami gledatelji neće nikad znati imate li još koji kanal na tom email accountu, to ih i ne zanima.
A YouTube neću reći da ne zanima, ali mislim da mu to nije ni bitno, jer imajte na umu; Google, pa tako i YouTube sve zna. :D

Na vrh