• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Job Succes - Upwork.com

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Pretraga Upworka radi slicno kao gugl algoritam. Gleda se naslov, gledaju se vestine, opis .

Opis treba da bude kopirajterski, odnosno u opisu prodajete sebe i svoje usluge .
Vecina nabaca u opis sve sta su radili i sta znaju, i to je iz ugla klijenta jako tesko citati .

Da bi se dobio dobar efekat i na pretrazi, a i sacuvao dobar opis, napravio sam u dnu strane, vestacke tagove.

Znaci ide

opis

tags: Ovde sam nabacao sve sta mislim da klijenti kucaju

Odvojio sam dosta opis i tagove, tako da se jasno vidi kraj opisa, a tagovi su smesteni na dnu i skroz su odvojeni .
Rezultat toga je da sam nocas dobio 4 pozivnice, a svaki dan bar po jednu ili dve .

I jos nesto, nikada nemojte odbijati pozivnice, uvek se prijavite i to sto pre.To ne znaci da cete prihvatiti posao, ako se prijavite na isti. Odbijanje je negativan znak, kao i dug vremenski period na odgovor, sto uostalom Upwork i meri zvanicno.

terminator

Član
Tu od
14 Ožu 2015
Pozdrav svima, volio bih čuti vaša mišljenja kako početi sa upworkom,svaki početak je težak naravno, ali ovo je pretjerano, ne mogu da dobijem posao jer nemam feedbackova, a kako ću dobiti feedback ako ne radim ? haha logično
To me podsjeća na traženje posla na Balkanu, za svaki posao traže radnike sa iskustvom, a mladi ljudi koji imaju znanje nikako ne mogu da dobiju priliku...

Milojko

Član
Tu od
21 Srp 2015
terminator kaže:
Pozdrav svima, volio bih čuti vaša mišljenja kako početi sa upworkom,svaki početak je težak naravno, ali ovo je pretjerano, ne mogu da dobijem posao jer nemam feedbackova, a kako ću dobiti feedback ako ne radim ? haha logično
To me podsjeća na traženje posla na Balkanu, za svaki posao traže radnike sa iskustvom, a mladi ljudi koji imaju znanje nikako ne mogu da dobiju priliku...

Unapredi profil do maksimuma, uradi nekoliko radova da imas svoj portfolio, pozabavi se malo Cover letterom, i naravno da ne odustajes, cak i da se prijavljujes malo na slabije/prostije poslove za manje pare cisto da bi dobio par dobrih ocena...

VladimirSS

Novi član
Tu od
21 Svi 2017
Pozdrav,
Razmisljao sam da krenem sa honorarnim poslom, cisto da bih prosirio svoje znanje i korisno iskoristio svoje slobodno vreme. Sad vidim da svi predlazete Upwork,pa me zanima da li na Upworku postoji potraznja za unos podataka u excel-u i pravljenje tabela itd.? Ne zelim neku zaradu, nije stvar u tome. Jer na poslu koristim excel,pa zelim da jos napredujem i da budem sto konkurentniji. Zatim, da li moram da sam tu non-stop ili mogu kad imam vremena ugovorim posao i to je to. Pa, da me nema po 5-7 dana? Nadam se da me razumete. ;)

Tracker

Član
Tu od
10 Ožu 2015
Možeš da se organizuješ kako ti odgovara i da radiš samo u slobodno vreme. Naravno, ne bi bilo lepo da imaš ugovorene poslove koje ne obavljaš. Možeš da radiš recimo 10 dana, završiš poslove koje imaš, a onda napraviš pauzu od 5 dana, pa ponovo počneš da radiš, itd...

Ima potraženje za poslove sa excelom. Najbolje je da se registruješ na Upwork i sam vidiš kakvi se sve poslovi nude.

Na vrh