• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hosting pad, Physical memory usage

Mason1.reda

Član
Tu od
22 Pro 2017
Pozdrav ljudi,

Vec nekoliko dana mi stranica konstantno pada, i problemi pri radu (usporen rad), jucer su mi morali suspendovati nalog zbog navodno poteskoce koju su imali i ostali korisnici zbog mene.

Koristim globalhost, sa starter hosting sam presao na mini hosting paket, ali opet pada, pogledao sam Resource usage u cPanelu, i vidio sam da Physical memory samo zakuca i dodje do pada (slika u prilogu), sta je rjesenje za ovo?

Edit: rijec je o Magazinu, na hostingu imam 3 domene od koje jednu samo koristim trenutno

Prilozi

• Op.jpg
    Op.jpg
    41.4 KB · Pregleda: 425

rendulicivan

Legenda
Tu od
8 Lis 2008
jesi primjetio nesto drugo cudno ? Mozda promet povecani iil bilo sto drugo na siteu u to vrijeme ? moze linkovi na site da vidimo oce mu se radi ?

Na vrh