• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hajde da radimo zajedno...? (CPAGrip/CPALead)

koksha

Član
Tu od
6 Tra 2015
Zeljko86 kaže:
Grupa je kreirana, tako da ko hoce neka se javi.
Pravila su jednostavna, sve sto treba jeste da budete ljudi, ponasajte se normalno i opusteno.

Od skoro sam clan foruma ali vec neko vreme radim na CPA platformama. Prikljucio bih se grupi ako nije problem. Pozdrav! :)

feniks

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2011
Ja sam ti poslao mail, ali ocigledno nisi dobio nista.
PM ne mogu da ti saljem, nije dostupno.

Hocu i ja u grupu, pa da vidimo sta ce od toga ispasti.

koksha

Član
Tu od
6 Tra 2015
Zeljko86 kaže:
Poslata poruka svima, ko zeli neka se javi.

Spawner, inbox ti je full.

Link za grupu mi ne funkcionise, resi ovde na profilu da ti mogu stizati privatne poruke, pa da ti posaljem moj Skype ID. Pozdrav :)

Zeljko86

Član
Tu od
30 Sij 2012
feniks kaže:
Ja sam ti poslao mail, ali ocigledno nisi dobio nista.
PM ne mogu da ti saljem, nije dostupno.

Hocu i ja u grupu, pa da vidimo sta ce od toga ispasti.

t0ma kaže:
Ja nisam dobio poruku. :/ Jesi meni poslao ?

Poslato ;)

koksha kaže:
Zeljko86 kaže:
Poslata poruka svima, ko zeli neka se javi.

Spawner, inbox ti je full.

Link za grupu mi ne funkcionise, resi ovde na profilu da ti mogu stizati privatne poruke, pa da ti posaljem moj Skype ID. Pozdrav :)

Link funkcionise, ne znam zasto tebi samo nece, inbox mi nije bio full ali sam obrisao sve poruke, tako da sada ne bi trebalo da bude frka.

t0ma

Član
Tu od
4 Velj 2012
Ni meni link ne radi..Jel mi mozes poslat nick od skype-a da te dodam ili ti mene pa me ubacis u grupu ? Hvala ;)

Zeljko86

Član
Tu od
30 Sij 2012
Izvinjavam se svima, tek sada video da mi je opcija za primanje poruka off, niko nije mogao da me kontaktira, pajser sta ces :D

MileMile

Novi član
Tu od
18 Pro 2015
feniks kaže:
Ja takodje preferiram iskljucivo skype, mozda zato sto sam takodje stara garda i navikao sam na njega.
Imam losa iskustva sa tim grupama, zato i nisam vise clan niti jedne.
Ko mi treba, nadjem ga, kome trebam, nadje me.
Grupe su suvisne.
I nebitno da li govorimo o skype ili nekom drugom servisu.

Ono sto je mene nateralo da se prikljucim diskusiji je tvoja zelja da okupis pre svega iskusne ljude koji vec imaju nesto iza sebe i koji ce tu grupu koristiti u konstruktivne svrhe.
E to je tek po meni jako tesko.

Najmanje ces informacija dobiti od takvih ljudi.
Svi koji imaju neki dobar izvor zarade se ponasaju u fazonu "imam xxxxx$ mesecno, meni vise pomoc ne treba......sto bih gubio vreme tamo sa nekim likovima i pricao neke prazne price kad sve znam......a i ono sto znam, bolje da sto manje ljudi zna"...........i tome slicno........tesko mi je da priznam, ali delimicno ovde pronalazim i sebe.

Cast izuzecima, naravno. Ali te izuzetke sam nadjem, nisu mi potrebne grupe.
I oni nadju mene, nisu im potrebne grupe.

Face to face je jedini pravi nacin............rad u grupama nije produktivan.
Jeste samo u slucaju ako organizujes neki posao, pa ubacis svoje "radnike" u grupu i tako ubrzavas sistem obuke i kasnije rada.
Ali za samu razmenu znanja i iskustva, mislim da je lose.

Medjutim, postoji nesto na sta mnogi ne racunaju............jedna recenica koju ja u offline zivotu vrlo cesto ponavljam :

KOLO SRECE SE OKRECE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danas mozda imas zarade od 4 cifara mesecno, ali da li ces to imati i sledece godine u ovo vreme ?!
A neko ko ih danas nema, ce ih mozda imati u sledece godine u ovo vreme ?!
Sta onda ?!
Takodje, nikad ne znas kada ce neko kome si pomogao da ti uzvrati visestruko, kada se najmanje nadas.
Neko za koga si mislio da ti od nikakve pomoci ne moze biti.
Niko, ili bar 99% ljudi koji zive od neta, ne mogu biti sigurni da ce njihov izvor nestati ili presusiti vec za mesec dana ili godinu.
Dakle, treba proceniti ko je vredan paznje i kome treba izaci u susret, bez ikakvih ocekivanja i nadoknade.
Ali forsiranje ljudi da se organizovano bave razmenom informacija nikada do sada nije dalo rezultat, iskljucivo spontanost.

Naravno, ovo je samo moje iskustvo i samo moje misljenje. Ne tvrdim da sam 100% u pravu.

Pozdrav
Upravo meni se desila ta verzija sa okretanjem kola srece. Vec par godina u nazad uspevao sam da zaradim $xxxx mesecno nesto preko CPA, adsense-a itd. ali se nisam nesto trudio oko ostvarivanja kontakta sa ljudima iz IM i ove godine imao sam jako dugacku blokadu, apsolutno sam ostao bez ideje i sposobnosti da napravim nesto novo, no na svu moju srecu to se promenilo pre par meseci, napravio sam zajedno sa drugom sajt i sad se to gura pa mi je malo vracena nada oko IT poslovanja. Ali sve u svemu ne zelim da mi se ponovi ovakva greska i hocu da ostanem u toku sto predlazem i drugim ljudima koji citaju ovaj forum, sto vise delite sa ljudima vise ce vam se vracati. Nemojte biti skrti na informacijama :)
Tako da sam zainteresovan za grupu, pa ako jos postoji Zeljko86 salji PM :D

Na vrh