• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hajde da radimo zajedno...? (CPAGrip/CPALead)

Zeljko86

Član
Tu od
30 Sij 2012
Pozdrav svima...

Kao i svako od nas ovde godinama pokusavam da odradim nesto na 'netu, imao sam velikih rezultata ali sam takodje imao i onih malih, gubio ogroman novac i tako dalje...
Ali je najbitnije da covek nauci svoju lekciju iz svih tih prica i samo nastavi dalje.

Ja necu previse o sebi pisati, uglavnom godinama sam na 'netu i imam jako veliko iskustvo, par godina sam zaradjivao jakih 4 cifara mesecno ($), zadnjih godinu dana malo slabije iz vise razloga jer sam se konacno okrenuo izgradnji web stranica i shvatio da mi je to najveci minus.
Jer ovako sta god radili nekako ispadne da radimo za druge, i kada to prestane da funkcionise mi se nadjemo u jako losoj situaciji, kada covek ima svoje web stranice bar zna da na njih moze koliko toliko da se osloni.

Moja zelja ovde jeste da se napravi jedna Skajp grupa gde ce biti par nas i gde cemo ako nista drugo bar ponekad popricati o nekoj CPA zaradi.
Uglavnom, ja zelim da se spojim sa ljudima koji rade na CPAGrip, CPALead, MaxBounty itd.
Ako ne na Skajpu onda bar ovde.
Moje misljenje jeste da uz neke besplatne metode (bez ulaganja) i danas moze jako dobro da se zaradi uz content locker i ostalo, samo je pitanje vremena, koliko covek moze da izdrzi.

Ako sam nesto naucio u svom "online zivotu" jeste da su 2 ili vise mozga pametnija od jednog.

Eto, ukratko ako neko zeli i ako moje pitanje nije protiv pravila ovog foruma ja bih voleo da se spoje par nas i da pomazemo jedni drugima svaki dan, da budemo jedni uz druge.

Samo da dodam da ovim sto pokusavam da napravim ili spojim sve nas, ja ne pokusavam da dodjem do referala ili tome slicno, sve sto zelim jeste da pomognemo jedni drugima kako bi vise zaradili a i na kraju krajeva kako bi se i druzili i sve ostalo.

To je to . . .

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Bio sam u dve takve grupe, pričalo se o svemu osim o zaradi. :poke:hysterical

Zeljko86

Član
Tu od
30 Sij 2012
aleksej kaže:
Bio sam u dve takve grupe, pričalo se o svemu osim o zaradi. :poke:hysterical

:) Znam o cemu pricas, veruj mi da znam.
Treca sreca mozda?
Veruj da ne bih dozvolio da se to desi, moze ali istog trena kada ja ili ko god moze da banuje tu osobu, iste sekunde bi ga banovali.
Sto se mene tice, godinama sam na netu i zaista takve stvari nisam radio ni kada sam bio ocajan, sa moje strane se moze ocekivati samo dobro.

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Ne, nisam ja Mladen :) Svidja mi se grupa, a vidim da i ti nešto slično tražiš. Prednost je što možeš da postaneš prijatelj sa ljudima, pa onda možete da razmenjujete i neke ideje. Mene je neki dan jedan tip dodao, iako nisam ni aktivan u grupi. Da sam aktivan sigurno bi me više ljudi dodalo za prijatelja. A možeš i ti sam da dodaješ ljude koji ti se svidjaju.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Zeljko86 kaže:
sve sto zelim jeste da pomognemo jedni drugima kako bi vise zaradili a i na kraju krajeva kako bi se i druzili i sve ostalo.

Željko, ovaj Forum je ustvari sve što ti treba. :)
Nema potrebe tražiti veće okvire, otvori temu ovdje za konkretan problem koji te muči, a malo pomalo stvorit' ćeš i veću i bližu ekipu ako to želiš.
Evo, Kapetan ima neke kolege (odavde sa Foruma) na Skypeu a neke na Faceu. :fever

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Grupa na Skype uopšte nije loša ideja, jedna je napravljena pre tri godine čini mi se i u početku je bila ok. I dan danas postoji. Posle nje napravljena druga ali tu nikad nismo pričali o poslu. A izbacivanjem članova iz grupe ne dobijaš ništa. Ako ti se cima oko toga ti skupi ekipu, ali niko ti ništa pametno neće reći što se CPA tiče, oni što nešto znaju to čuvaju za sebe.

Zeljko86

Član
Tu od
30 Sij 2012
Kapetan Bačvica kaže:
Zeljko86 kaže:
sve sto zelim jeste da pomognemo jedni drugima kako bi vise zaradili a i na kraju krajeva kako bi se i druzili i sve ostalo.

Da, ali postoje neke teme o kojima se ne moze bas tek tako javno pricati/pisati, razumecete me vec.
U svakom slucaju tu sam, videcemo sta dalje.

aleksej kaže:
Grupa na Skype uopšte nije loša ideja, jedna je napravljena pre tri godine čini mi se i u početku je bila ok. I dan danas postoji. Posle nje napravljena druga ali tu nikad nismo pričali o poslu. A izbacivanjem članova iz grupe ne dobijaš ništa. Ako ti se cima oko toga ti skupi ekipu, ali niko ti ništa pametno neće reći što se CPA tiče, oni što nešto znaju to čuvaju za sebe.

Da, znam kako to vec ide sa grupama.
Moj cilj nije izbaciti nekoga, vec sam mislio na ljude koji budu prelazili granice, znas vec na sta mislim.

Uglavnom probao sam :)
Ako nista drugo bar sam probao.

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Trenutno nisam upućen jer ne radim CPA odavno, pre tri godine su ga svi živi radili jer je Youtube bio pun rupa i tako je mogao da se navuče traffic. Čak je i sajt na Google bilo relativno lako rangirati. YT je zakrpio sve rupe a Google je sa promenama ubio svaku nadu o lakom rangiranju sajta tako da danas CPA ima neke nove metode, koliko vidim mnogo njih se okrenulo plaćenom trafficu i non incent offerima ili plaćeni traffic+cloacker+incent. Neka me ispravi neko ko radi CPA trenutno ali mislim da je za početnika sad teško da napravi bilo kakve pare. Ranije je to moglo, sedneš i štancaš video snimke ko Indijac i malo znanja o YT i zaradiš 1000 dolara za mesec lagano.

Ako praviš grupu pošalji mi poruku, kad sam već član ove dve mogu biti i te treće. :)

deea8888

Član
Tu od
24 Srp 2012
Sve što si naveo je tačno a pogotovo:

Ako sam nesto naucio u svom "online zivotu" jeste da su 2 ili vise mozga pametnija od jednog.

Podržavam te u potpunosti za sve što si naveo, samo što bih dodao da ta grupa nemora biti fokusirana na CPA, može biti bilo koji predlog o zaradi vezan za lični sajt - znači grupa o zaradi na osnovu ličnih sajtova. Drago mi je da je neko pokrenuo ovakvu ideju. Ukoliko budeš nešto napravio javi. Sve najbolje i srdačan pozdrav.

Gogo7

Dobro znana faca
Tu od
28 Svi 2010
Skype nije predviđen za posao, a pogotovo ne za timsku komunikaciju, ne znam zašto ga gotovo svi koriste baš za to. Čak je i Google Hangout po mom iskustvu bolji. Ali zašto ne bi koristili Slack ili alternativno HipChat? Ja bi bio zainteresiran za to. Skype? Ne, hvala.

Zeljko86

Član
Tu od
30 Sij 2012
aleksej kaže:
Trenutno nisam upućen jer ne radim CPA odavno, pre tri godine su ga svi živi radili jer je Youtube bio pun rupa i tako je mogao da se navuče traffic. Čak je i sajt na Google bilo relativno lako rangirati. YT je zakrpio sve rupe a Google je sa promenama ubio svaku nadu o lakom rangiranju sajta tako da danas CPA ima neke nove metode, koliko vidim mnogo njih se okrenulo plaćenom trafficu i non incent offerima ili plaćeni traffic+cloacker+incent. Neka me ispravi neko ko radi CPA trenutno ali mislim da je za početnika sad teško da napravi bilo kakve pare. Ranije je to moglo, sedneš i štancaš video snimke ko Indijac i malo znanja o YT i zaradiš 1000 dolara za mesec lagano.

Ako praviš grupu pošalji mi poruku, kad sam već član ove dve mogu biti i te treće. :)

Da, pre je bilo mnogo lakse, secam se veoma dobro svega i ne mogu sebi oprostiti sto nisam ostao u toj prici jer mi je islo jako dobro, danas bi imao bar 5 jako dobrih web stranica koje bi mi pravile novac na "set and forget" na duze staze, ali kada dobijes posao za koji si placen godinama nedeljno, retko ko to odbija, tako da sam skrenuo sa svog puta.

Uglavnom, jeste teze danas i bice sve teze ali te rupe se uvek mogu pronaci i YT je i dan danas masinerija sto se free traffica tice.

Kontaktiracu te svakako, ne moze nikom da skodi po meni.

deea8888 kaže:
Sve što si naveo je tačno a pogotovo:

Podržavam te u potpunosti za sve što si naveo, samo što bih dodao da ta grupa nemora biti fokusirana na CPA, može biti bilo koji predlog o zaradi vezan za lični sajt - znači grupa o zaradi na osnovu ličnih sajtova. Drago mi je da je neko pokrenuo ovakvu ideju. Ukoliko budeš nešto napravio javi. Sve najbolje i srdačan pozdrav.

Hvala na podrsci, problem sa takvom jednom grupom bar po meni i mom nekom iskustvu jeste da se moze veoma brzo i veoma lako izgubiti realnost za poslove na kojima radimo, pa bi se tako samo stvarao spam ogroman, pogotovu ovih sto rade sa rev serovima i ostalim glupostima, bloggeri bi samo sevali :)

Ali, u globalu dobra ideja ako se skupi ekipa koja radi na nekim normalnim stvarima, sve sto nema veze sa investiranjem i ti udji preko mene da ja zaradim a tebi kako bude.

Gogo7 kaže:
Skype nije predviđen za posao, a pogotovo ne za timsku komunikaciju, ne znam zašto ga gotovo svi koriste baš za to. Čak je i Google Hangout po mom iskustvu bolji. Ali zašto ne bi koristili Slack ili alternativno HipChat? Ja bi bio zainteresiran za to. Skype? Ne, hvala.

Pozdrav Gogo.

Sve zavisi od coveka do coveka, kako ko gleda na te stvari.
Ja sam valjda old school pa sam navikao na Skajp jer je jednostavan, brz i sve sto ti treba imas vec tamo a i ljudi su navikli na Skajp.
Jer u pocetku retko ko prica tipa, miktrofon ili kamera, uglavnom sluzi za dobar cet, brza pitanja i brze odgovore.

Ja cu veceras ili sutra ako ne stignem veceras da odradim sve sto treba i javicu vam.

Jos jednom, zamolio bih sve koji dolaze da ne spamuju, iskoristite dobrotu drugih ljudi koji uopste zele biti clanovi ovakve grupe.

Gogo7

Dobro znana faca
Tu od
28 Svi 2010
OK, vidim iz tvog odgovora da nisi upoznat sa ovim alatima koje sam naveo. Bio sam isto član više tih Skype grupa, kao što su već neki ovdje naveli, najmanje se pričalo o nečemu bitnom. Atmosfera nije nimalo bila poslovna, lako se odluta s teme, treba ti još jedan odvojeni alat da spremaš bilješke jer razgovori nisu tematski odvojeni i sve brzo ode u chat history. Sve u svemu je to bio gubitak vremena. Sada osobno koristim Slack za komunikaciju i radove na projektima i sa ljudima koje sam tek upoznao, većina naše komunikacije ide baš preko Slacka i mogu reći da sam oduševljen. Možda je to do samih ljudi, ali siguran sam da je i do alata. I ja sam u početku bio "ma kakav mrtvi 'slek', šta je to, pošalji mi mail, čut' ćemo se na 'skajpu' ili me cimni na mob ako je baš nešto hitno", a sada mi je otvorena Slack aplikacija i na mobitelu i na desktopu 0-24.

I nevezano uz temu, ali baš me iritira kako naši ljudi teško prihvaćaju nove tehnologije i alate. Čini mi se kad bi našem čovjeku netko ponudio novog Ferarrija za našeg Golfa 2, da bi ovaj 'ladno odbio uz objašnjenje "Ma na ovog sam se navikao, a i ništa ne troši".

feniks

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2011
Ja takodje preferiram iskljucivo skype, mozda zato sto sam takodje stara garda i navikao sam na njega.
Imam losa iskustva sa tim grupama, zato i nisam vise clan niti jedne.
Ko mi treba, nadjem ga, kome trebam, nadje me.
Grupe su suvisne.
I nebitno da li govorimo o skype ili nekom drugom servisu.

Ono sto je mene nateralo da se prikljucim diskusiji je tvoja zelja da okupis pre svega iskusne ljude koji vec imaju nesto iza sebe i koji ce tu grupu koristiti u konstruktivne svrhe.
E to je tek po meni jako tesko.

Najmanje ces informacija dobiti od takvih ljudi.
Svi koji imaju neki dobar izvor zarade se ponasaju u fazonu "imam xxxxx$ mesecno, meni vise pomoc ne treba......sto bih gubio vreme tamo sa nekim likovima i pricao neke prazne price kad sve znam......a i ono sto znam, bolje da sto manje ljudi zna"...........i tome slicno........tesko mi je da priznam, ali delimicno ovde pronalazim i sebe.

Cast izuzecima, naravno. Ali te izuzetke sam nadjem, nisu mi potrebne grupe.
I oni nadju mene, nisu im potrebne grupe.

Face to face je jedini pravi nacin............rad u grupama nije produktivan.
Jeste samo u slucaju ako organizujes neki posao, pa ubacis svoje "radnike" u grupu i tako ubrzavas sistem obuke i kasnije rada.
Ali za samu razmenu znanja i iskustva, mislim da je lose.

Medjutim, postoji nesto na sta mnogi ne racunaju............jedna recenica koju ja u offline zivotu vrlo cesto ponavljam :

KOLO SRECE SE OKRECE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danas mozda imas zarade od 4 cifara mesecno, ali da li ces to imati i sledece godine u ovo vreme ?!
A neko ko ih danas nema, ce ih mozda imati u sledece godine u ovo vreme ?!
Sta onda ?!
Takodje, nikad ne znas kada ce neko kome si pomogao da ti uzvrati visestruko, kada se najmanje nadas.
Neko za koga si mislio da ti od nikakve pomoci ne moze biti.
Niko, ili bar 99% ljudi koji zive od neta, ne mogu biti sigurni da ce njihov izvor nestati ili presusiti vec za mesec dana ili godinu.
Dakle, treba proceniti ko je vredan paznje i kome treba izaci u susret, bez ikakvih ocekivanja i nadoknade.
Ali forsiranje ljudi da se organizovano bave razmenom informacija nikada do sada nije dalo rezultat, iskljucivo spontanost.

Naravno, ovo je samo moje iskustvo i samo moje misljenje. Ne tvrdim da sam 100% u pravu.

Pozdrav

Svedok

Član
Tu od
18 Kol 2014
Gde mogu da se prijavim, naravno ukoliko sam poželjan, ja bih najviše tu doprineo kao kupac. Ne radim CPA, ali bih mogao izneti mišljenje kao mušterija.

Zeljko86

Član
Tu od
30 Sij 2012
Gogo7 kaže:
OK, vidim iz tvog odgovora da nisi upoznat sa ovim alatima koje sam naveo. Bio sam isto član više tih Skype grupa, kao što su već neki ovdje naveli, najmanje se pričalo o nečemu bitnom. Atmosfera nije nimalo bila poslovna, lako se odluta s teme, treba ti još jedan odvojeni alat da spremaš bilješke jer razgovori nisu tematski odvojeni i sve brzo ode u chat history. Sve u svemu je to bio gubitak vremena. Sada osobno koristim Slack za komunikaciju i radove na projektima i sa ljudima koje sam tek upoznao, većina naše komunikacije ide baš preko Slacka i mogu reći da sam oduševljen. Možda je to do samih ljudi, ali siguran sam da je i do alata. I ja sam u početku bio "ma kakav mrtvi 'slek', šta je to, pošalji mi mail, čut' ćemo se na 'skajpu' ili me cimni na mob ako je baš nešto hitno", a sada mi je otvorena Slack aplikacija i na mobitelu i na desktopu 0-24.

I nevezano uz temu, ali baš me iritira kako naši ljudi teško prihvaćaju nove tehnologije i alate. Čini mi se kad bi našem čovjeku netko ponudio novog Ferarrija za našeg Golfa 2, da bi ovaj 'ladno odbio uz objašnjenje "Ma na ovog sam se navikao, a i ništa ne troši".

Iskreno ne znam, nije mi nista novo potrebno bilo pa se valjda nisam ni cimao, a i ja sam stariji covek, a stari ljudi se tesko naviknu na nove stvari :p

Sala na stranu, razumem te u potpunosti i imas lajk za Ferari vs Golf 2 :)
Dobro si me nasmejao, a i jeste tako.

Evo ovako da se sto se kaze otvorim . . .

Ja sam na Skajpu proveo neke od najboljih dana na netu, bio sam clan u jednom trenutku mnogih grupa, jedna od 10 je mozda bila sa nasim ljudima, uglavnom sam radio sa strancima i nije da se nesto sada ja tu kao pros(pip), ali pokupio sam dosta njihovog stava i njihovog razmisljanja i ponasanja prema drugima i sve ostalo.

Uglavnom, dokazano je godinama unazad da se bolji i radi i funkcionise generalno kada imas svoj tim, taj tim ne mora da radi ono sto ti radis ili ja, moze svako od nas da radi drugacije stvari ali je bitno da smo tu jedni za druge kada je tesko, to je moj cilj.
Moj cilj nije da ja skupim pametne ljude oko sebe i da ih svaki dan pitam ono sto ne znam i da tako pokupim ono najbolje od svih i da nestanem, cak sta vise ja cu biti taj koji ce odgovarati na razna pitanja i pruzacu koliko god mogu pomoc svakom.

Nije me sramota da priznam da mnogo znaci kada imas nekog na netu skim mozes da popricas ili da razmenite par poruka kada nesto ne ide kako treba, neke druge jeste i ne mislim na nikoga ovde direktno.
Nije me sramota da kazem da se mnogo bolje funkcionise kada se vremenom pronadje 10ak ljudi recimo koji ce ne bitno da li radili iste stvari ili skroz drugacije, kada naviknemo jedni na drugi mnogo se bolje radi i jos mnogo toga.

Ponekad bih cak ulazio u grupe i samo gledao, ponekad ne bih pustio jednu poruku, dodjem iz jedne strane grupe gde se stvori jedan zdrav kontakt ili kako vec da opisem sve to, onda dodjem do nase grupe gde lete linkovi i konstantna neka svadja i sve se svodi ko ce koga da zaje**!
A ako ste u fazonu, pa Zeljko onda radi sa tim tvojima ja mogu samo da kazem da je moja zelja godinama da se druzim i saradjujemo na netu sa nasim ljudima.
Zaista sam imao tu srecu da sam vremenom saradjivao sa jako pametnim ljudima sirom sveta, sa ljudima koji prave milione godisnje, nikad jedan problem nisam imao i stvarno se pitam da li je moguce da se ovde tako nesto ne moze napraviti?
Ja znam da moze i muka mi je vise ljudi koji stalno osudjuju vodjeni ranijim iskustvima, kako se nasi ljudi ponasaju i kako svako zna kako ce ta prica sa grupom da se zavrsi itd itd.
Hajde da probamo, ja opet kazem, ja licno necu dozvoliti nikome da narusi ono sto mi medjusobno gradimo, i zaista se nadam da cete me shvatiti onako kako treba kada ovo napisem.

Dakle, moj cilj nije da se skupi ekipa ljudi i da ne pametujemo svi zajedno, moj je cilj da se druzimo, da se smejemo kada je potrebno, da radimo kada je potrebno, da pomazemo jedni drugima kada je potrebno, da se napravi jedna zdrava atmosfera bez spama i bez glupih prica i uopste spominjanja brzih sistema, to odmah da kazem ko god zeli da udje kako bi to reklamirao ne gubite ni nase a ni vase vreme.
Eto, ja mislim da mozemo svi zajedno da probamo i vidimo kako ide, ja verujem da ce grupa ako se postavi na noge onako kako treba svima doneti samo bolje dane, i nista osim toga.

feniks kaže:
Ja takodje preferiram iskljucivo skype, mozda zato sto sam takodje stara garda i navikao sam na njega.
Imam losa iskustva sa tim grupama, zato i nisam vise clan niti jedne.
Ko mi treba, nadjem ga, kome trebam, nadje me.
Grupe su suvisne.
I nebitno da li govorimo o skype ili nekom drugom servisu.

Ono sto je mene nateralo da se prikljucim diskusiji je tvoja zelja da okupis pre svega iskusne ljude koji vec imaju nesto iza sebe i koji ce tu grupu koristiti u konstruktivne svrhe.
E to je tek po meni jako tesko.

Najmanje ces informacija dobiti od takvih ljudi.
Svi koji imaju neki dobar izvor zarade se ponasaju u fazonu "imam xxxxx$ mesecno, meni vise pomoc ne treba......sto bih gubio vreme tamo sa nekim likovima i pricao neke prazne price kad sve znam......a i ono sto znam, bolje da sto manje ljudi zna"...........i tome slicno........tesko mi je da priznam, ali delimicno ovde pronalazim i sebe.

Cast izuzecima, naravno. Ali te izuzetke sam nadjem, nisu mi potrebne grupe.
I oni nadju mene, nisu im potrebne grupe.

Face to face je jedini pravi nacin............rad u grupama nije produktivan.
Jeste samo u slucaju ako organizujes neki posao, pa ubacis svoje "radnike" u grupu i tako ubrzavas sistem obuke i kasnije rada.
Ali za samu razmenu znanja i iskustva, mislim da je lose.

Medjutim, postoji nesto na sta mnogi ne racunaju............jedna recenica koju ja u offline zivotu vrlo cesto ponavljam :

KOLO SRECE SE OKRECE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danas mozda imas zarade od 4 cifara mesecno, ali da li ces to imati i sledece godine u ovo vreme ?!
A neko ko ih danas nema, ce ih mozda imati u sledece godine u ovo vreme ?!
Sta onda ?!
Takodje, nikad ne znas kada ce neko kome si pomogao da ti uzvrati visestruko, kada se najmanje nadas.
Neko za koga si mislio da ti od nikakve pomoci ne moze biti.
Niko, ili bar 99% ljudi koji zive od neta, ne mogu biti sigurni da ce njihov izvor nestati ili presusiti vec za mesec dana ili godinu.
Dakle, treba proceniti ko je vredan paznje i kome treba izaci u susret, bez ikakvih ocekivanja i nadoknade.
Ali forsiranje ljudi da se organizovano bave razmenom informacija nikada do sada nije dalo rezultat, iskljucivo spontanost.

Naravno, ovo je samo moje iskustvo i samo moje misljenje. Ne tvrdim da sam 100% u pravu.

Pozdrav

Pozdrav, hvala sto si se ukljucio u nasu malu raspravu :)

Kao sto sam rekao, nije cilj pronaci ljude koji ce deliti besplatan info drugima, cilj je da se napravi jedna zdrava druzina koja ce se lepo druziti i pomagati jedni drugima ali ne tipa, iz koristi i tome slicno, na kraju krajeva ja opet kazem da ne duzim previse opet...

Mozemo probati, brzo ce se videti da li je moja ideja o pokretanju cele ove price dobra ili nije, da li mozemo uspeti ili ne itd itd.
Moze samo svima da znaci, ne moze da nam skodi nikako.

Svedok kaže:
Gde mogu da se prijavim, naravno ukoliko sam poželjan, ja bih najviše tu doprineo kao kupac. Ne radim CPA, ali bih mogao izneti mišljenje kao mušterija.

Pozdrav Svedok, zasto da nisi pozeljan?
Evo ja ustao pre sat vremena i zavrsio nesto hitno, odgovaram ovde i kreiram grupu.
Javim svima.

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Ajde i ja bi da se pridružim, trenutno sam na MGCashu, bio sam na CPAGripu.
U grupi sam od ownera MGCasha i pričamo o zaradi, metodama, najmanje o drugim stvarima.

Pošalji PM za grupu :)

Zeljko86

Član
Tu od
30 Sij 2012
Grupa je kreirana, tako da ko hoce neka se javi.
Pravila su jednostavna, sve sto treba jeste da budete ljudi, ponasajte se normalno i opusteno.

Ado3346

Novi član
Tu od
12 Lip 2015
Zeljko86 kaže:
Grupa je kreirana, tako da ko hoce neka se javi.
Pravila su jednostavna, sve sto treba jeste da budete ljudi, ponasajte se normalno i opusteno.

Da li možeš poslati na PM. i meni grupu ukoliko sam shvatio radi se o Skype grupi.
Radim na Upworku(dakle freelancer).
Hvala.

Na vrh