Grupa na fb kako je iskoristiti

osvetnik

Novi član
Tu od
2 Tra 2015
Poruka
2
Pozdrav svima iz hladne Bosne iz zezanja prije dvije pokrenem grupu tipa oglasi u jednom geografskom području ako ko želi mogu postaviti link. Sad mene zanima posto je grupa dostigla 20 hiljada članova, može li se kako unovčiti. Svaki savjet dobrodošao

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Poruka
3,697
Probaj provjerit neke starije postove ovdje na forumu. Znam da se prije ekipa ovdje bavila zaradom preko FB stranica. Nisam toliko u tom svijetu oko social media pa siguran dali je to jos uvijek aktivno.

rendulicivan

Legenda
Tu od
8 Lis 2008
Poruka
576
Ufff,nemoj me krivo shvatiti, svakako se slazem sa Davorom, medjutim sto se zarade tice, sve ovisi o tome od kuda su ti clanovi i kakav value ti njima dajes. U svakoj takvoj social prici, uglavnom je bitno graditi odnose sa tim ljudima i na kraju vjerojatno nesto pitchati sto donosi value.

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
531
Mozes da reklamiras svoj ili neciji sajt. Takodje pre 2-3 godine je bilo aktuelno iznajmljivanje naslovne fotografije i pinned posta. Ne znam da li je to jos uvek aktuelno.

vukoman

Novi član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
10
Pokušaj da kontaktiraš prodavce garderobe na fejsu.Oni se svuda reklamiraju, ako ne izvučeš novac, pitaj ih da ti daju nešto od onoga što prodaju.

osvetnik

Novi član
Tu od
2 Tra 2015
Poruka
2
Heh hvala vam na odgovorima stavio sam u naslovnu i pinned post natpis mjesto za vasu reklamu pa cu vidjeti hoce li se ko upecati, otprilike koliko ide iznajmljivanje pinned ili naslovne okvirno

Na vrh