• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gde poceti kao pisac clanaka

vlasta

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2013
Osim Freelancer-a, Elance-a i oDeska-a, koje sam probao i odustao, gde se moze poceti sa pruzanjem usluga iskljucivo pisanja clanaka?

Krsto

Aktivni član
Tu od
10 Svi 2008
Napravi gig na fiverr-u.
Ja sam u januaru postavio gig, za ova 2-3 meseca imao nekoliko narudzbina, od kojih su uglavnom svi zainteresovani dugorocno da saradjujete, po cenama vecim nego sto su na fiverr-u.
Naravno, moras da se dokazes prvo tim gig-om.

badramirez

Aktivni član
Tu od
9 Pro 2013
Ja sam, svojevremeno, izabrao iwriter http://www.iwriter.com/ i mislim da su odlcini za pocetnika. Razlog zbog cega sam tu poceo je sto na iwriteru ne moras da bidujes i/ili cekas da te neko angazuje vec mozes sam da biras zadatak i uradis ga. Ukoliko te zanimaju detalji, javi se na PP.

anel92

Član
Tu od
14 Tra 2015
Kakva je kvaliteta postova tamo ? meni treba par radnika pa sam mislio da postavim ponudu.

Na vrh