• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Forum marketing

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Da li je neko od forumasa radio do sada forum marketing? Znaci , otvorili ste temu na nekom forumu sa svojim uslugama ? Tu mislim na profesionalno odradjen dizajn sa slikama, infograficima i textom , a ne kao ovde u sekciji oglasi, sto se napise jedna prosta recenica ,
tipa " nudim usluge pisanja textova , vise preko PP" .

Sto se tice mog iskustva na black hat i gfy.com forumu, utisci su sjajni. Iako ni ja ne mogu da kazem da sam uradio savrsen dizajn, ali sam se potrudio da kroz slike i text docaram proizvod i usluge. Na gfy sam ostavio izmedju ostalog i skype, svaki treci dan imam po jedan zahtev , a svaki 5 kupi nesto. Mnogi vec u samoj temi ostavljaju mogucnost za placanje, znaci prakticno tema je kao landing page, gde korisnici ostavljaju recenzije, i gde se diskutuje o proizvodu ili uslugama bez moguce cenzure maticnog sajta. Koliko znam na Warrior forumu se placa oglas i isto je prilicno posecen forum.

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Vidim da forumasi bas koriste forum marketing :)

Ali evo da podelim sliku koja mi donosi bas bas dosta prodaja na forumima:
( dodate skype kao kontakt, mnogo efikasnije nego email, a najbolje je hrefovati sliku na prodajnu stranu ) .
Kod forum marketinga ne sme da bude greske, odnosno review korisnika je mnogo jaci nego na Upworku, mnogo su nemilosrdniji, i tu nema mnogo prostora za pregovore. Usluga,odnosno podrska mora da bude vrhunska, kako pre kupovine tako i posle.

Slika nije savrsena , ima gresaka, ali provocira, jasno daje poruku. Ovo se moze primeniti za bilo koju uslugu, za dizajn, izradu banera, prevoda....

CwRAZ77.jpg

Na vrh