• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CPA + YouTube

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Radi li ko ozbiljnije CPA sa YouTube trafficom? Ja sam počeo da se igram malo sa ovim ali mi masa stvari nije baš jasna pa ako neko hoće da podeli ikustva ja bi mu bio neograničeno zahvalan. :)

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
Ja sam jucer poceo sa yotube+cpa, inace je fb+cpa. Citam neke PDF knjige tzv. WSO, pa nesto pokusavam, petljam. Valda ce da bude nesto od toga.

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Ja se zezam već par dana, radim 3 offera zasad i dobio sam nešto malo leadova ali sve mi se čini da nije to sve toliko lepo kao što pišu po onim WSO-ima. A da, pročitao sam gomilu tih "knjiga" i svaka se svodi na isto - uzimanje para za veoma malo informacija koje ničemu ne služe. :D

EDIT: Ako si zainteresovan mogu ti dati par tipova za YT (ne znam da li si pre radio YT promociju), a meni bi trebalo par saveta oko FB?

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
aleksej kaže:
Ja se zezam već par dana, radim 3 offera zasad i dobio sam nešto malo leadova ali sve mi se čini da nije to sve toliko lepo kao što pišu po onim WSO-ima. A da, pročitao sam gomilu tih "knjiga" i svaka se svodi na isto - uzimanje para za veoma malo informacija koje ničemu ne služe. :D

EDIT: Ako si zainteresovan mogu ti dati par tipova za YT (ne znam da li si pre radio YT promociju), a meni bi trebalo par saveta oko FB?

Naravno, dodaj me na skype, poslao sam ti PP

guglastican

Dobro znana faca
Tu od
30 Sij 2012
Par puta sam pokusao nesto da napravim za CPA ponudu, ali odustanem.
Bitno mi je prve pare zaradit a ostalo ce lako da ide.Primili su me u adscendmedia.com i sad gledam njihove install konverzije, pa me zanima da li bi mogao samo na youtube promovisati direktno sa linkom u opisu.
Promotion terms: **NO POINTS INCENT / NO CASH INCENT / NO VIRTUAL CURRENCY** znaci nista nuditi za ispunjeni ponudu, nepise da je zabranjen social marketing ali sta ako neko podijeli na facebook a adscendmedina nedozvoljava fb...Al' sam ga zakomplikovo

Ako neko ima kakav tutorial za promociju cpa na youtube, bez da pravim stranice neka okaci ovdje...

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
cvetasti kaže:
Par puta sam pokusao nesto da napravim za CPA ponudu, ali odustanem.
Bitno mi je prve pare zaradit a ostalo ce lako da ide.Primili su me u adscendmedia.com i sad gledam njihove install konverzije, pa me zanima da li bi mogao samo na youtube promovisati direktno sa linkom u opisu.
Promotion terms: **NO POINTS INCENT / NO CASH INCENT / NO VIRTUAL CURRENCY** znaci nista nuditi za ispunjeni ponudu, nepise da je zabranjen social marketing ali sta ako neko podijeli na facebook a adscendmedina nedozvoljava fb...Al' sam ga zakomplikovo

Ako neko ima kakav tutorial za promociju cpa na youtube, bez da pravim stranice neka okaci ovdje...

Naravno, ako imas neku domenu, kreiraj fajl koji ce posjetitelja prebacit na CPA ponudu. Taj link mozes postavit na youtube, tako ce posjetitelj bit prebacen prvo na tvoju domenu , pa zatim sa nje na CPA ponudu. (Njima ce u statistici pisat da je dosao sa tvoje domene a ne sa yt ili fb)

guglastican

Dobro znana faca
Tu od
30 Sij 2012
Napravio sam nesto amaterski, [winiphone-5.com]. Dal' je dobro ovo što sam napravio?

Pomagajte.Trebam pomoć! Hoću da se ženim a slabo zaradjujem. Kakva tuga :D

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
cvetasti kaže:
Napravio sam nesto amaterski, [winiphone-5.com]. Dal' je dobro ovo što sam napravio?

Pomagajte.Trebam pomoć! Hoću da se ženim a slabo zaradjujem. Kakva tuga :D

Dobro si napravio redirekt.

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
iPhone niche ti je previse zaspamovan pogotovo na youtube-u bolje predji na nesto drugo ;)

guglastican

Dobro znana faca
Tu od
30 Sij 2012
[downloadpdfcreatorfree.com] ali jos nijednog 1 $. Imam problem sa izradom videa, nemam iskustva, znanja i svega ostalog da napravim nesto efikasno. Mislim da je kvaka u izradi bar do pola profesionalnog videa.

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
Kupi animoto.com 5$ mesecno i lagano napravis slideshow klipove...

pavlek

Moćan
Tu od
1 Ruj 2009
AleksaS kaže:
Kupi animoto.com 5$ mesecno i lagano napravis slideshow klipove...

Ispričavam se što se ubacujem ovako xD
Meni će isto trebati ova stvar, aleksas jel možeš poslati privatno koji link da vidim kako ti videi izgledaju odprilike?
Trebat će mi nekih 100-200 videa, koje čini mi se ne mislim radit u windows movie makeru, jer izgledaju očajno i relativno dugo traje.

Radilo bi se o "predstavljanju" nečega, znači naslov, par slika, nešto teksta i glazbica neka u pozadini a da me ne jebe youtube zbog CR-a , videi su do 60 sekundi, kao nekakva reklamica :D
Jel moguće tako šta napravit u tome čudu, i koliko vremena odprilike treba za to?

guglastican

Dobro znana faca
Tu od
30 Sij 2012
Animato vjerovatno jednostavan i brz, probat ću i to čudo. Ali vjerujem da ima detalja na koje treba obratiti prilikom izrade, ne samo dodati slike i muziku i to je to. Možda griješim, možda to i prolazi kod cpa. Kako privući onoga ko gleda taj video da klikne na link u opisu, to je ono što meni treba.

vasa

Novi član
Tu od
1 Pro 2012
skini camtasia studio. ja preko toga pravim klipove, koje postavlam na yt i 90% posete mi je preko yt. Za sada ima rezultata, ali posto zbog drugih obaveza ne stizem puno da se time bavim, ne mlatim neke pare, par dolara dnevno :) ali sto vise radis, vise ces i zaradjivati

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
Petarcro kaže:
Zna netko gdje kupit dobre - nove privatne proxy-e za upload na youtube?

buyproxies.org

Darster

Član
Tu od
30 Pro 2012
aleksej kaže:
Radi li ko ozbiljnije CPA sa YouTube trafficom? Ja sam počeo da se igram malo sa ovim ali mi masa stvari nije baš jasna pa ako neko hoće da podeli ikustva ja bi mu bio neograničeno zahvalan. :)

da ne otvaram novi thread ima li kakvih pomaka što se tiče cpa promocije na youtube?
ako ima na šta se treba najviše fokusirati? vjerojatno je bitniji kvantitet od kvalitete...
vidim neki mlate po 50$/ dnevno samo youtube traffic-om...

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Darster kaže:
aleksej kaže:

da ne otvaram novi thread ima li kakvih pomaka što se tiče cpa promocije na youtube?
ako ima na šta se treba najviše fokusirati? vjerojatno je bitniji kvantitet od kvalitete...
vidim neki mlate po 50$/ dnevno samo youtube traffic-om...

Sumnajm da će ljudi želeti da otrkiju niše kojima se bave. CPA i generalno bilo kakva online prodaja + YT funkcioniše ;).

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Slazem se sa Igorom, kao i uvek :D

A sto se tice dela za kvantite od kvaliteta, pa ne bih bas rekao.. Ali tvoj mindset je verovatno trenutno tako nastrojen, tako da mislim da je za tebe ipak tako hehe ;)

Na vrh