• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CPA (You Win) Metoda (Pitanje)

dachaf

Novi član
Tu od
18 Ožu 2010
Pozdrav

Nisam se do sad bavio CPA metodama za zaradu, ali planiram da krenem pa imam par pitanja ako je neko voljan i upoznat sa tematikom da odgovori, bio bih jako zahvalan.

Konkretno me interesuje kako funkcionisu offeri tipa " You Win Apple bla bla" i da li je moguce u praksi sprovesti ovu metodu (ne dobiti ban) ? I naravno da li bi bila isplativa?

Ja sam zamislio napraviti odredjenu stranicu gde bi bio taj offer, a posetu (ciljana poseta koja bi resavala te ankete) bih platio na odredjenim sajtovima, tacnije za jedan takav ispunjen offer posetilac bi bio placen 0.1 $.

Naravno da poseta ne bi direktno dolazila sa tog sajta...

Interesuje me koliko oglasivaci placaju za ispunjen offer tog tipa, da li bi to bilo isplativo (sve iznad 0.1 po offeru je matematicki isplativo)? Znam da Adcash ima ponude sa takvim offerima, a verovatno i mnoge druge...

gamerxyz

Dobro znana faca
Tu od
3 Tra 2012
Probaj...ne mozes nista znati dok ne probas.A sto se tice takvih offera,na nekim CPA mrezama imas i skuplje ako ciljas tacno odredjene drzave.

aktion

Aktivni član
Tu od
18 Tra 2013
Cene su ti od 0.3 do 0,9.. Zavisi koja promocija, koja mreža, ne kažem da nema skupljih.. Nije baš pametno da kupuješ saobraćaj. Znam da je matematički ispravno ali nije pametno.. Nanjuše oni nekako to i banuju te..

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
On zeli napraviti jedan site na kojem bi bio offer, a traffic dovoditi preko microworkers sajtova i sl.
Mani se toga, prije ili kasnije ces dobiti ban kad advertiseri sa te mreze vide da se traffic ne konvertuje.
Trosis vrijeme dzabe

Na vrh