Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupovina domena sa PR
06-09-2013, 04:23 PM
kupovina domena sa PR
Interesuje me koliko je isplativa kupovina domena sa npr PR4 koji nije nikada imao saobracaja a ima PR i nekoliko backlinkova. Vidim po netu ima solidna ponuda ovih domena.

Takodje me interesuje da li ukoliko preusmerim domen sa PR4 na moj domain hoce li to pomoci tj hocu li imati na mom domainu automatski taj PR

Znaci primarni domain bi ostao ovaj koji jos uvek nema PR zbog toga sto google nikako da napravi update moj a kao secundarni ( pomocni ) bih stavio domain koji ima PR i koji bi bio automatski preusmeren na moj domain.

Interesuje me kako je ovo najlakse i najbezboljnije izvesti?

online prodaja promoterke
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
06-09-2013, 04:56 PM
RE: kupovina domena sa PR
(06-09-2013 04:23 PM)promoterka1 Wrote:  Interesuje me koliko je isplativa kupovina domena sa npr PR4 koji nije nikada imao saobracaja a ima PR i nekoliko backlinkova. Vidim po netu ima solidna ponuda ovih domena.

Takodje me interesuje da li ukoliko preusmerim domen sa PR4 na moj domain hoce li to pomoci tj hocu li imati na mom domainu automatski taj PR

Znaci primarni domain bi ostao ovaj koji jos uvek nema PR zbog toga sto google nikako da napravi update moj a kao secundarni ( pomocni ) bih stavio domain koji ima PR i koji bi bio automatski preusmeren na moj domain.

Interesuje me kako je ovo najlakse i najbezboljnije izvesti?

Ako kupiš domenu koja se bavi onim temama kojima se želiš baviti i ako sve drugo napraviš dobro, možda se isplati, ali u svim ostalim slučajevima baš i ne.

Mora djelovati kao da je to prirodna promjena uslijed, npr., promjene branda.

ALI ... previše je tu nepoznanica ...

jako.sexy
Visit this user's website Find all posts by this user
06-09-2013, 05:14 PM
pa da , tako sam i mislio

samo sto google nikako da updatuje PR, a bez PR je jako tesko, ostaje jedino adwords ali ni to nije dugorocno resenje oslanjati se samo na to

online prodaja promoterke
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
06-09-2013, 07:35 PM
(06-09-2013 05:14 PM)promoterka1 Wrote:  pa da , tako sam i mislio

samo sto google nikako da updatuje PR, a bez PR je jako tesko, ostaje jedino adwords ali ni to nije dugorocno resenje oslanjati se samo na to

PR koji Google prikazuje je nešto što se objavljuje periodički. Ali se izračunava svaki dan.

Google neke stvari radi odmah, a neke stvari svaki dan, s danom zakašnjenja. Recimo, toliko kasne podaci u webmaster toolsima i još nekim alatima. Također sam primjetio da se kod objave neke stranice, neke druge stranice pomaknu nakon dva dana.

Dakle, nakon najkasnije dva dana, Google ima sve parametre za pozicioniranje i stranice i sajta i svega. Tako barem ja zaključujem.

E, sad, neke druge tražilice znatno mijenjaju pozicioniranje nakon što Google objavi PR. Što ga duže ne objave, to su te druge u većoj banani.

jako.sexy
07-09-2013, 12:12 AM
WOW
Ako je moguća kupovina PR4 i povezivanje sa postojećim domainom to je svakako tema kojom se treba pozabaviti.
Odmah bi kupio 2 Winking
Send this user an email Find all posts by this user
07-09-2013, 01:55 AM
Nije toliko bitan PR, ja neobrcam paznju na njega. Radim seo i bitno mi je mesto na Google i broj poseta. I cesto mi se desi da dobijem dobro mesto ispred sajtova koji su PR4 a ja jos nisam ni dobio PR...

Recimo radio sam seo za jednog prijatelja ima 20 000 poseta preko Google mesecno i jos nema PR... Tako da nije bas da ako nemas PR ostaje ti Adwords.

Ma da Adwords je vise nego koritan ali po meni dobar seo + Adwords najbolje resenje.

Sad ima oblasti gde se Adowrds ne isplati a ima gde se extremo isplati.
07-09-2013, 09:04 AM
(07-09-2013 12:12 AM)monolotovono Wrote:  WOW
Ako je moguća kupovina PR4 i povezivanje sa postojećim domainom to je svakako tema kojom se treba pozabaviti.
Odmah bi kupio 2 Winking

Ajde objasni. Koja je fajda?

jako.sexy
Thanks given by (1): Igor Tomić
30-09-2013, 10:55 AM
PR je samo broj i prakticno je vec postao nebitan. Meni zapravo nikad nije ni bio bitan. Google nije vrsio update na njega vec mesecima ali ga i dalje koristi.
Kupovina nekog viseg PR vam moze pomoci u daljem ranku jer ga je Google vec okarakterisao kao kvalitetnog. A i moze vam pomoci ako nudite reklamu na njemu. Ljudi uvek jure PR i ako i sami ne znaju zasto.

Internet Marketing blog- Earn money online using my special techniques!
30-09-2013, 11:09 AM
(30-09-2013 10:55 AM)VukasinI Wrote:  PR je samo broj i prakticno je vec postao nebitan. Meni zapravo nikad nije ni bio bitan. Google nije vrsio update na njega vec mesecima ali ga i dalje koristi.
Kupovina nekog viseg PR vam moze pomoci u daljem ranku jer ga je Google vec okarakterisao kao kvalitetnog. A i moze vam pomoci ako nudite reklamu na njemu. Ljudi uvek jure PR i ako i sami ne znaju zasto.

PR koji Google koristi se stalno obnavlja, a onaj koji objavi, ne.

jako.sexy
Thanks given by (1): Tommmy
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  program za otkrivanje domena ZeroNoob 6 2,882 04-05-2014 02:38 PM
Last Post: ZeroNoob
  Koliko vrijedi domena sa linkom PR5 na nju. maximum 12 4,028 21-02-2010 10:12 PM
Last Post: maximum
  Lista TLD domena po državama InFlames20 2 8,014 04-01-2009 11:13 PM
Last Post: InFlames20

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)