Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pagerank update
03-09-2013, 12:38 PM
pagerank update
poslednji pagerank update je bio pocetkom februara.

Proslo je vec 7 meseci od update-a, pa bi bilo krajnje vreme da se ocekuje novi update.

zanima me koje je Vase misljenje kada ce biti update opet?

online prodaja promoterke
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
03-09-2013, 01:00 PM
RE: pagerank update
http://searchengineland.com/is-pagerank-...bar-170861

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
03-09-2013, 03:00 PM
(03-09-2013 12:38 PM)promoterka1 Wrote:  poslednji pagerank update je bio pocetkom februara.

Proslo je vec 7 meseci od update-a, pa bi bilo krajnje vreme da se ocekuje novi update.

zanima me koje je Vase misljenje kada ce biti update opet?

Hmmm, a zašto je to bitno? Ne šalim se nikada nisam shvaćao tu opsesiju s PR-om.

Evo pogledaj PR za domene veterina.hr i genera.hr, pa mi reci koja ima koliki PR i kakva je korist od toga?

jako.sexy
Visit this user's website Find all posts by this user
03-09-2013, 03:30 PM
Slazem se sa adikcijom. PR updejt nije bitan, zato sto stranica koja ima slab PR, a treba da dobije veci PR, ona se vec ponasa kao da ima taj jaci PR... Znaci samim PR apdejtom necete dobiti vise poseta ili biti bolje indexirani, samo ce se taj broj promeniti.
Send this user an email Find all posts by this user
03-09-2013, 03:46 PM
(03-09-2013 03:30 PM)milosh Wrote:  Slazem se sa adikcijom. PR updejt nije bitan, zato sto stranica koja ima slab PR, a treba da dobije veci PR, ona se vec ponasa kao da ima taj jaci PR... Znaci samim PR apdejtom necete dobiti vise poseta ili biti bolje indexirani, samo ce se taj broj promeniti.

Pa ne slažeš se jer ja to nisam rekao, ono što ja kažem je da veterina.hr koja već godinu dana ima 301 na genera.hr ima PR5, a genera.hr PR4.

Dakle domena na webu ne postoji (osim kao 301) i u zadnjem PR-u je dobila 5, a domena na koju je preusmjerena 4.

Dakle, ne radi se o tome koja domena ima koji PR u kojem trenutku, nego da PR nema nikakve veze s realnosti.

jako.sexy
Visit this user's website Find all posts by this user
03-09-2013, 04:19 PM
Quote: Hmmm, a zašto je to bitno? Ne šalim se nikada nisam shvaćao tu opsesiju s PR-om.

Mislio sam na ovo kad sam reko da se slazem. A ovo drugo sto si reko, mislim da to zavisi od slucaja do slucaja. Vecina stranica je dobila PR koji stvarno zasluzuje. E sad ima dosta slucajeva onih koji su dobili jak PR iako imaju nove i slabe sajtove. Vise sam pri tome da PR ne sluzi nicemu nego da nema nikakve veze sa realnoscu. Jer i google-ov algoritam ima nekih mana, i desavaju se razni izuzeci, kao i ovo sto si napisao.
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Star SEO & Marketing posle Penguin update-a Danijela212 41 22,956 02-03-2014 08:48 PM
Last Post: mishop

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)