Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jedan adsense racun na više web lokacija
» jedan adsense racun na više web lokacija
26-07-2013, 09:30 AM (This post was last modified: 26-07-2013 09:39 AM by miralem_SA.)
jedan adsense racun na više web lokacija
Pozdrav svima na forumu. Registrovao sam racun na adsense i sve je proslo ok. Na svojoj stranici vec vise od godinu dana ustupam prostor za adsense. Inetresuje me da li mogu koristiti jedan adsense racun na vise lokacija? Imam plan da otvorim jos dvije ili tri web stranice. Tamo na racunu imam mogcnost postavljanja adsensea na 500 lokacija. Ovo pitam zbog toga sto kad sam aplicirao za racun adsense prije nego sto su mi odobrili racun provjeravali su web lokaciju na kojoj ce biti pozicioniran adsense. Bojim se da ne dobijem ban na ovaj racun ako postavim bez njihovog odobrenja kodove sa istog racuna na neke druge lokacije? Jesam li obavezan poslati upit da prekontrolisu lokacije na koje planiram postaviti reklame ili jednostavno da postavim bez njihovog odobrenja pa oni to naknadno pregledaju?? . Stranice bi bile forumi i sl. Nikakav ilegalan ili nedozvoljen sadrzaj ne planiram postavljati na tim stranicama. Molim za malu pomoc.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
26-07-2013, 09:55 AM
RE: jedan adsense racun na više web lokacija
Slobodno postavljaj, samo pazi kakav ti je sadrzaj na tim stranicama.

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
Find all posts by this user
26-07-2013, 09:55 AM
Mozes na bilo koju web lokaciju samo da zadovoljava uvjete, i onda se ne moras bojati da ced dobit ban...
26-07-2013, 10:02 AM
Hvala na pomoc dobri ljudi!! Drzacu se propisa koji stoje tamo!
07-09-2013, 02:01 AM
Bas tako mozes da ubacis koliko hoces sajtova. Ja sam pre par godina dok sam pricao sa podrskom pitao ih oni kazu da se trude da ako banuju jedan sajt nebanuju ceo nalog. I cak kazu da nebi trebao imati vise naloga nego sve sajtove na jedan. Cak su dodali mozete vi da stavite i sajt od komsije ako vam on dozvoli i naveli primer nekog decka koji zakupi prostor na 100 sajtova i onda postavi google oglase...
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Jos jedan google update u nizu hajro2 0 1,426 11-10-2012 01:06 AM
Last Post: hajro2
  Pogledajte sta radi jedan portalski velikan! DavidVictor 10 3,348 10-03-2011 12:40 AM
Last Post: hara91
  TubeMogul - Upload videa na više sajtova odjednom InFlames20 9 3,524 16-10-2008 11:08 PM
Last Post: rendulicivan

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)