hi Godaddy neugodna iskustva!!!
Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Godaddy neugodna iskustva!!!
31-03-2013, 04:50 PM
Godaddy neugodna iskustva!!!
Imam domenu i hosting na Godaddy. Hosting mi je istekao 10 dana tako da su mi blokirali stranicu. Ok moja greska. Platio sam hosting obnovu i naravno vidio da su mi izbrisali bazu. Hajde i to imam beckup stranice medjutim nakon placanja vise od 3 dana stranica je nedostupna i dalje. I to nesto su kao parkirali domenu iskreno zaboli me sta su radili samo da se rijesi problem. ( i odakle im pravo da brisu bazu u ovako kratkom roku?? nisam zakasnio pola godine vec 10tak dana!!!)Zalio sam se na sve strane prvih 24 sata pa su ono odgovarali kao :

"New Web Hosting plans can potentially take up to 30 minutes to 24 hours to setup. If it has been longer than that since you initialized the setup, please contact our Support team."

Medjutim kad su prosla ova 24 sata poslje toga vise niko ne odgovara na moje zalbe. Cak sta vise sada mi brisu moje primjedbe sa foruma koj ostavljam. Ni jedan post poslje prvog koji se odnosio na ovih 24 sata vise ne objavljuju. Frustruran sam maximalno na ponasanje Godaddy!! Kao da su ljude sa ovih krajeva zaposlili tamo pa se ovako fer i korektno ponasaju prema svojim korisnicima. Ima li neko ideju kome se zaliti za ovo????Ili mi ostaje da se poklopim i da cekam ako se smiluju da urade sto su trebali davno uraditi?? Iskreno volio bih da mogu povuci novac nazad i da platim hosting negdje drugo samo iskreno kako ovi rijesavaju probleme bojim se da ne napravim jos veci problem ( ostanes i bez para i bez hostinga ). Razlog zasto pisem ovo na ovom forumu je jedini da i ostali znaju kako ova firma posluje .
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
31-03-2013, 05:56 PM
RE: Godaddy neugodna iskustva!!!
Većinom su svi imali loša iskustva sa godaddy hostingom.. kao recimo da ti neko hakira stranicu, pa ako tražiš backup traže ti 100$ da platiš!? Ali za domene je odličan Smile
31-03-2013, 06:13 PM
Katastrofa iskreno evo sad sam se dodatno iznervirao jer mi uopste ne dozvoljavaju da ostavim post na njihovom forumu za zalbe. Iskreno ne znam kako rijesiti ovo sa njima?
31-03-2013, 08:02 PM
Jednostavno, od njih trazi pare nazad za hosting (ako moze) i predji na Hostgator, domen ako mozes prebaci na Namecheap. I digni sajt ponovo. To je to.

MyThemeShop.com aff link
31-03-2013, 10:17 PM (This post was last modified: 31-03-2013 10:21 PM by miralem_SA.)
Hvala na savjetu!!! Uradicu to i da mi vrate pare i da ne vrate jer mi je dosta trosenja svog vremena na dopisivanju sa godaddy support centrom kao da smo u ljubavnoj vezi......
P.S.

Ne zelim da admini ovaj moj post svate kao klevetu jer iskreno cilj mi je bio djeljenje iskustva sa ostalim clanovima ovog foruma i izalazenje nekog rijesenja u ovakvim situacijama.
01-04-2013, 12:51 AM
ja sam povukao sve sto sam imao sa GD na Namesilo i zivot mi je mnogo laksi od tada.
Quote this message in a reply
07-04-2013, 12:12 AM
po meni je Hostgator najbolji ni cijene nisu velike, a što se tice domena name i godaddy mi odgovaraju Smile
08-04-2013, 02:59 AM
Svi su hvalili hostgator prije i ja sam ga počeo da koristim i imao sam užasno mnogo problema s njim. Prešao na http://www.powweb.com/ i izuzetno zadovoljan. Mada kako to obično biva, ja sam imao jako mnogo problema sa hostgatorom i nije uopće mogao izdržati broj posjetitelja koji sam ja planirao da će moći razočarao sam se što ne znači da ćeš ti ili neko drugi biti izuzetno zadovoljan. Waving

Znaš li šta je najljepše u životu ? - Želja, prijatelju.
08-04-2013, 06:44 PM
I jednostavno odi na webhostingtalk.com i poseri ih sto je vise moguce.. Pa ces vidjeti dali ce tamo obrisati.. I sto se tice hostinga, katastrofa uzeo sam jednom mj. dana cisto radi fore da nesto probam.. i to mi je bilo dovoljno..

Vise od 12,999 Fontova na jednom mjestu! | YouPicture • Besplatni Hosting Slika
Find all posts by this user
04-06-2013, 08:34 PM (This post was last modified: 04-06-2013 08:35 PM by Dzo.)
Hosting je na godaddy pravi horor, ne znam za sad, ali pre su imali neki glupavi kontrolni panel (mislim da je pravljen za njih), jako loš i na svakom koraku je stajala neka njihova reklama, tj. čak i u svom kontrolnom panelu su pokušavali da prodaju još stvari. O gomilama sajtova na jednom serveru (i to ne stotine nego hiljade), i da ne pričam...
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  godaddy hosting i domen problem MOCY 3 1,294 19-12-2016 08:10 PM
Last Post: MOCY
  Godaddy hosting problem haris026 1 965 09-12-2016 06:59 PM
Last Post: Jeronimo034
  Godaddy Kuponi Hellas 683 208,912 05-12-2016 12:18 AM
Last Post: haris026
  Moja iskustva sa razlicitim VPS stranim kompanijama allx2011 0 840 24-05-2016 10:25 AM
Last Post: allx2011
  Uniwebhosting - Iskustva telekomsrbija 26 8,961 25-04-2016 07:46 AM
Last Post: bloodimir
  Prodaja domena na godaddy prugas 6 2,447 13-12-2015 02:47 AM
Last Post: babacar
  Godaddy Domain Backorder Package djetlic 0 807 04-11-2015 12:01 AM
Last Post: djetlic
  problem sa godaddy account draganmar 0 1,326 24-04-2015 05:35 PM
Last Post: draganmar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)