Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako "naštimati" sistem za prodaju?
30-10-2012, 01:02 AM
Kako "naštimati" sistem za prodaju?
Ne znam kako bi nazvao topic, al stvar je sljedeća.

Imam proizvod, fizičku knjigu, koja je po mojoj procjeni do jaja, dobro se prodaje, itd.

No, želim još i više, naravno. Volio bi kada bi me ekipa reklamirala po svojim blogovima, sajtovima, gdje god, putem bannera, linkova, whatever, za što bi im ja naravno davao novac po principu postotka od zarade koju dobijem od prodaje te knjige kupcu koji je došao preko njih.

Kako da to tehnički izvedem? Trebam neki unikatni link za svakog partnera, to mi je jasno. Kako ću ja znati, odnosno kako će on znati da li je kupac došao baš preko njega?

Stvar očito mora biti transparentna jer nitko neće raditi na povjerenje, ili procjenu. Mora biti mjerljivo, svaka kuna.

Hvala na odgovorima.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
31-10-2012, 03:40 AM
RE: Kako "naštimati" sistem za prodaju?
Ne znam da li će ti pomoći odgovor, ali pokušat ću.

Ako je moguće, probaj od toga napraviti e-book i prijaviti se na ClickBank.com gdje će je članovi preuzeti i uz postotak prodavati preko svojih web stranica. Mislim da i Commision Junction funkcionira na istom principu

Ako ste zainteresirani za ozbiljnu zaradu trgovinom web domenama, pozvani ste na moju web stranicu http://www.HonorarniPosao.net
Na stranici se nalazi mnoštvo vrlo korisnih informacija (posebno u dijelu "Učionica").
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
31-10-2012, 10:13 AM
A mozes jednostavno napraviti php skriptu, i kad posjetitelj klikne na neciji ref link da mu ostavi cookie naprimjer na 3-4 dana. Kad bude narucivao knjigu preko tvog sajta, fino iz cookia vidis preko kojeg je lika dosao da kupi knjigu..

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
Find all posts by this user
31-10-2012, 05:57 PM
E book ne dolazi u obzir. Hvala na prijedlogu, to već znam za click bank.

Nego, kakvu skriptu, ko bi to mogao/znao izvesti? Tudum sa za te stvari, kreativac, ne tehničar Winking
31-10-2012, 06:35 PM
(31-10-2012 05:57 PM)coco Wrote:  E book ne dolazi u obzir. Hvala na prijedlogu, to već znam za click bank.

Nego, kakvu skriptu, ko bi to mogao/znao izvesti? Tudum sa za te stvari, kreativac, ne tehničar Winking

Poslao sam ti poruku, dodaj me na skype.

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
Find all posts by this user
19-11-2012, 06:40 PM
I dalje tražim odgovor na pitanje iz prvog posta. Uputite me, ako ne znate odgovor, tko bi mi mogao/znao to tehnički izvesti da imam affiliate linkove za potencijalne prodavače.
19-11-2012, 07:43 PM
http://www.whmcs.com/

Pecalica - Hrvatski Lockerz - Osvoji mrak stvari za 1kn!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kad ljudi prodaju sajtove... iggysick 3 1,673 14-01-2011 12:20 PM
Last Post: Ace_
  Zatvoreni i samoodrživi sistem? cascet 3 1,735 02-10-2010 05:14 PM
Last Post: AleksaS

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)