Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urgentna pomoc potrebna
» ....................
09-10-2012, 07:55 PM
Urgentna pomoc potrebna
Kao prvo zelim da se izvinim adminima odmah, ali zelim da me razumeju zasto ovo ovde pisem, ne znam vise kome da se obratim, i stvarno se izvinjavam svima, potrebna mi je neka pomoc.

Ovako,
radim online vec duze vreme, za isplate koristim STP i banku Intezu, i nikada nisam imao problema oko slanja i podizanja novca, ovo je za mene malo veci novac koji sam po prvi put poslao i naisao na problem koji ljudi iz Inteze ne zele da rese koliko vidim.

Povlacio sam svaki dan pare na moju Visa Electron karticu, 5 transakcija, ukupna cifra $1750. Opet kazem, ovo mozda za nekog nije neka cifra, za mene jeste, jer od ovoga zivim! E sad, Solid Trust Pay je ispostovao sve kao i uvek do sada, i poslao pare koje se nalaze u Intezi uveren sam 101%, ali ja cekam preko 15-20 dana sto do sada to NIKAD nije bio slucaj!

Ja se opet izvinjavam svima, znam da nije mesto za ovakvu temu ali ne znam kome da se obratim, da li neko ima neku ideju sta da radim, da li je iko ikada imao ovakav problem?

Zvao sam Intezu juce, rekli su da im pustim Email sa dokazima sa Solida oko isplate, kada sam im pustio nista se nije desavalo, pozvao sam ih opet posle 5,6 sati, rekli su mi da trebam da im posaljem swift broj, ja koliko znam swift broj dobijas kada povlacis preko "bank wire", raspitao sam se malo i covek mi je rekao da je to smesno sto mi je doticna zaposlena trazila, ona meni treba da da taj swift broj, ne ljudi iz STP-a, zatim sam danas opet zvao, javila sad neka druga osoba koja je rekla, ok, vas email je postavljen pod "urgentno" i prvi je na listi za odgovor. Od toga je proslo preko 10 sati vec ja odgovor naravno nisam dobio, kad sam ih opet pozvao, ista se javila sa pricom, na kom jeziku ona treba meni da kaze da ja trebam da sacekam na odgovor.

Frustriran sam, ne znam sta da radim, kome da se obratim vise za pomoc. Ja i zena radimo kao support online za jednu kompaniju, plus jos neke poslove, ali u roku od 6 sati dnevno ja odgovorim na preko 400-500 pitana i resim ih, ne verujem da inteza ima toliko bas poruka dnevno sa nekim problemima. Molim za neki savet, sta da radim? Svako moguce cekanje je prevrsilo svaku meru.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
09-10-2012, 08:00 PM (This post was last modified: 09-10-2012 08:01 PM by Damien.)
RE: Urgentna pomoc potrebna
Ne znam koga si zvao, ali najbolje bi bilo da pitanje postaviš sektoru za platne kartice (u slučaju da si se obratio nekom drugom umesto njih).
Neki bolji savet, nažalost, nemam...

....Why so serious...?!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Potrebna AdSense pomoć barickiza 2 1,782 29-04-2013 04:55 PM
Last Post: benlinus
  Potrebna reklama na stranici ili grupi na facebook...minimalno 10.000 clanova regnow90 1 2,959 02-08-2010 03:33 AM
Last Post: SEO

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)