Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Traileri za youtube
» Youtube Pitanje ??
24-04-2012, 02:37 PM
Icon4 Traileri za youtube
Da li neko zna na koji nacin mogu dobiti legitimno trailere od poznatih firmi koje proizvode igrice? Na youtube, vidim ljudi imaju odobren adsense na trailere, i cak su se i brndirali. E sad oni na neki nacin dolaze do tih videa, i imaju prava, jer Youtube ne dozvoljava adsense, ukoliko ne dobiju crno na bijelo, da vam je odobreno da uploadujete video uradke.

Game World Blog
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
24-04-2012, 04:22 PM
RE: Traileri za youtube
pa pitaj te firme kako to ide. Al u cemu je poenta ako na 10 kanala su sve isti trajleri.mislim da ti to nece dati,jer imaju svoje kanale. dalje ako nemas video svoj,imas reupload klipove.vlasnici dozvoljavaju da ih reuploadujes na svoj kanal.
Send this user an email Find all posts by this user
24-04-2012, 04:58 PM
RE: Traileri za youtube
Pa ako imaju oglase ne mora da znači da im je odobren adsense. Svakom ko je čekirao opciju "dozvoli prikaz oglasa", ili kako već (mislim da je namešteno po defaultu), se mogu prikazivati random oglasi, a da on od toga nema nikakvu korist.
Ako planiraš da kačiš trailere na yt, mislim da je jedini način da kontaktiraš te firme (ako imaju svoj kanal na yt teško da ćeš dobiti dozvolu).
Ako hoćeš da ih kačiš na sajt/blog. mogao bi da kačiš one sa zvaničnog kanala, ako su dozvolili embedovanje.

....Why so serious...?!
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)