Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jedna moja tehnika zarade, zvana "Sam sa sobom pricam i super mi je"
15-04-2012, 11:09 PM (This post was last modified: 15-04-2012 11:19 PM by Igor Tomić.)
Jedna moja tehnika zarade, zvana "Sam sa sobom pricam i super mi je"
Sada cu Vam demonstrirati jednu proverenu tehniku za dovlacenje posete. Na proslom takmicenju, mislim da je korisnik srdjan87 pricao o tehnici zasnovanoj na brendiranju, gde pravite blog sa unikatnim imenom, i gde zatim ne reklamirate link, vec placate ljude da samo unikatno ime reklamiraju na youtube-u.

Za ovu tehniku, potrebno je imati softver tipa xrumer, ubot ili Zenno poster, ja cu pricati o Xrumeru, posto je od svih programa najbolji za ovaj posao.
Mnogi koji koriste ove programe samo "drljaju" po forumima, i ostavljaju linkove po web profilima. I koriste pomocni program xrefer koji im parsira linkove. . Pre svega, Xrumer je mocan program, brz , dobro popunjava polja, i ima ugradjen program za razbijanje captche, mislim da je jedini koji to radi besplatno, odnosno uz program ide.
Prva je stvar da uzmete bazu od 200.000- 500.000 blogova, gde cete ostavljati komentare. Uz pomoc hrefera to mozete uraditi za 5-6 sati. Sve linkove treba da slozite u index stranu.
Sada Vam treba custom program, mozete napraviti na serveru, ili na desktopu, u koji cete ubaciti sve te linkove. I napraviti ga tako, da jednom dnevno on ide na svaku stranu, i iz html-a izvlaci strane sa zadatim kljucnim recima. Na primer, ubacicete
-Nadal
-Maddona
-Iniesta
-Diet
...
Znaci program ce izvlaciti sa indexa strane koje sadrze ove kljucne reci.Zasto je ovo bitno, zasto ne mozete sa Xreferom ovo raditi? Zato sto hrefer ne izvlaci relevantne strane, dace vam neke blogove od proslog meseca ili prosle godine, ovako dobijate najsveznije moguce strane.
I u zavisnosti kolika Vam je baza, dobicete od svake reci, negde 10.000, negde 20.000 strana. Mozete i podeliti linkove po kategorijama, recimo sport,fashion... Da biste dobili sto vise linkova.
Ok, imate sada 20.000 linkova, svezih, sa reci "Nadal".
To znaci da se na toj strani prica o Nadalu. Nesto sto je aktuelno.
I u Xrumer ubacujete text, bitno je da ste informisani, da znate zasto se prica o Nadalu, mada mozete staviti i uopsten komentar
"volim Nadala, ali deluje mi nekako bolesno, kao da nije on taj, mada mi je bas cool"

I pustite . Bitno je da kod xrumera podesite opciju "disable email" i da destiklirate sve opcije kod postovanja za forume.I takodje izbrisite "xurl" bazu, bez nje je Xrumer slep, ali i ne treba Vam njegov mozak za urlove, jer je prethodni program vec ubacio sve relevantne strane, tamo gde se nalaze komentari.Tako, ako mu izbrisete mozak, on ce postovati odmah na strani koja mu je ubacena.
Naravno, ne ubacujete nikakav link, samo ime, email i telo poruke .
Posle par sati, xrumer ce proveriti sve akivne vase postove, i recimo uspesnost moze da varira od 20-30% , nekad i do 40%. Ok, imate sada nekih 8000 komentara zivih.
Sledeci komentar ide prepiska sa tim Vasim nikom, I onda mu se obracate ( recimo da je prvi nick "Manolo".
Sledeci komentar ide
"Manolo",
Ja mislim da gresis, Nadal nije umoran ni povredjen , juce sam citala u skySport55 da je uradio 400 trbusnjaka.Mozda ti navijas za Djokovica pa tako mislis."

Naravno skySport55 je vas blog .

Ovakva korespodencija moze da ide u nedogled. Sto ste vise informisani, i napisete relevantne komentare, bice sve veci procenat prihvacenih komentara. Na ovaj nacin mozete dnevno dobiti preko google-a, na stotine i hiljade ulaza, i to preko jedne kljucne reci. Dosta toga zavisi i od Vase maste, ali dao sam Vam matricu, mogucnosti su velike.
Uglavnom niko vam ne brani da dnevno odradite po 10-20 kampanja.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
16-04-2012, 07:34 AM
RE: Jedna moja tehnika zarade, zvana "Sam sa sobom pricam i super mi je"
Dobra ideja, al treba paziti da nije previse jer ce doci poruka u wm toolsima kako ono trafic poplava...
Dobra ideja al ipak oprezno ako imate site na kojem ste dosta radili, a ako je pocetni nemate sta izgubiti...

Sačuvajmo naše običaje
Korisne stvari za podstanare
Reklame
16-04-2012, 07:51 PM
Koja Gray Hat metoda. Ubila se za testiranja. Smile
Ima li efekta još uvijek od nje i jesi li ovo pokupio sa BHW ?

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
21-04-2012, 12:44 AM (This post was last modified: 21-04-2012 12:53 AM by freemind.)
(16-04-2012 07:51 PM)Vatra Wolf Wrote:  Koja Gray Hat metoda. Ubila se za testiranja. Smile

Ovakvi nacini dovlacenja poseta su prilicno stari,slicnu stvar srdjan je objasnio i za youtube, slicno moze i za facebook ali ova fora sa indexom za blogove i softverom koji kupi najsvezije linkove sa naslovne strane to je moja zamisao.
Glavna poenta cele price je da kada iz indexa dobijete link sa zadatom kljucnom reci, Vi mozete da napisete relevantan komentar, i da takvih komentara dobijete na hiljade blogova, i posle da diskutujete sami sa sobom na svim tim istim blogovima- i samim tim da sami odlucujete kakvu predstavu cete ponuditi ljudima, a softwer je tu kao pomoc da sto brze realizujete celu ideju.
21-04-2012, 02:28 AM
(21-04-2012 12:44 AM)freemind Wrote:  
(16-04-2012 07:51 PM)Vatra Wolf Wrote:  Koja Gray Hat metoda. Ubila se za testiranja. Smile

Ovakvi nacini dovlacenja poseta su prilicno stari,slicnu stvar srdjan je objasnio i za youtube, slicno moze i za facebook ali ova fora sa indexom za blogove i softverom koji kupi najsvezije linkove sa naslovne strane to je moja zamisao.
Glavna poenta cele price je da kada iz indexa dobijete link sa zadatom kljucnom reci, Vi mozete da napisete relevantan komentar, i da takvih komentara dobijete na hiljade blogova, i posle da diskutujete sami sa sobom na svim tim istim blogovima- i samim tim da sami odlucujete kakvu predstavu cete ponuditi ljudima, a softwer je tu kao pomoc da sto brze realizujete celu ideju.

Polahko se ruše moje prestave o tome šta je u stvari internet. Smile
Dobra metoda vidjet ću ako nađem šta slično i komentare na tu temu. Winking

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Najbolji nacin zarade na 300k posjeta mjesecno Colleric 3 1,911 25-07-2018 03:18 PM
Last Post: Zevs91
  Prosjek i procjena zarade! Colleric 9 2,863 13-12-2017 10:43 AM
Last Post: Colleric
  Promena hostinga i neverovatan pad zarade na Adsensu dragan993 8 3,042 24-02-2015 09:48 PM
Last Post: DraganBr
  Pomoc oko AdSense zarade koja nije zaracunata negi 2 1,723 03-04-2014 10:35 PM
Last Post: gamerxyz
  Tehnika unikatnog teksta freemind 21 7,879 05-03-2012 01:33 PM
Last Post: Popic
  Savjet u odabiru načina zarade ivan19992 5 2,384 14-02-2012 11:09 PM
Last Post: AleksaS
  Koje su vaše najdraže metode interent zarade? ProfitLista 4 3,254 09-10-2011 01:50 PM
Last Post: LeonMak
  NPC-ov Super Affiliate webinar Davor Bomestar 23 6,630 25-04-2009 11:55 PM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)