Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
neteller
14-04-2012, 05:08 PM (This post was last modified: 14-04-2012 05:12 PM by Davor Bomestar.)
neteller
Dobar dan evo novi elektronski procesor odobren i za srbiju. Registrovao sam se na netelleru i za 7 dana mi stize i kartica mastercard pripeid poslao sam od dokumenata licnu kartu i neki racun. pozz
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): goran89
14-04-2012, 05:54 PM
RE: neteller
Jedino ti koristi,ako kockas na netu...

kupujem fb subscribere sa prostora ex yu , ponude i nacin na pm
Find all posts by this user
14-04-2012, 06:39 PM
moze se koristit i za kupovanje preko interneta
18-08-2012, 02:07 PM
Koristim Neteller neko vrijeme pa da ukažem na neke prednosti nad Moneybookersom koji radi na istom principu.

Nakon registracije, za verifikaciju računa potrebno je poslati sken nekog osobnog dokumenta npr. osobne iskaznice. Vrlo brzo nakon toga račun je verificiran. Najvažnija prednost zasad je mogućnost dobivanja Mastercard kartice (što Moneybookers još nema za ne-EU zemlje) koja je povezana s računom. Trenutno od exyu zemalja podržana je Hrvatska, Srbija i Slovenija. Kartica se dobiva besplatno za oko tjedan dana i nema mjesečnih troškova.

Od važnijih naknada, provizija za kupovinu u drugoj valuti je 3%, i za podizanje novca na bankomatu 4€. Podaci o transakcijama (net, obične trgovine, bankomati) se odmah vide na računu. Naravno možete je ubaciti i na Paypal.

Nije potrebna verifikacija kartice za depozit, kao kod Moneybookersa gdje se čeka na iznos koji će biti skinut s nje. Odmah se može koristiti.
Slanje novca među korisnicima računa je besplatno (kod MB 1% provizije).
Depozit s drugim karticama na račun je 1,75% ili besplatno (kod MB% 1.9% provizije).
Bankovni depozit je također besplatan kao i kod MB.

Također ima nagradne bodove za korištenje, vip program i bonus za registraciju i prvu uplatu s refer linkom. Moguće je dobiti 10% bonusa, do 8€ (npr. uplata od 80€ daje 88€ na računu. Ako se neko želi registrirati i iskoristiti bonus, nek mi pošalje privatnom porukom mail adresu koju će koristiti na Netelleru.
05-09-2012, 10:11 PM
kako mogu da narucim tu karticu sa kojom se potom verifikuje nalog?
06-09-2012, 12:34 AM
(05-09-2012 10:11 PM)Nebojsabg Wrote:  kako mogu da narucim tu karticu sa kojom se potom verifikuje nalog?

Neteller račun se ne verificira karticom, nego slanjem skeniranog osobnog dokumenta (osobna iskaznica, pasoš, vozačka). Nakon toga se može besplatno zatražiti njihova Mastercard kartica koja je povezana s računom.
19-09-2012, 05:18 PM
sta treba tacno da je posalje u mailu osim lične karte neki tekst u samom mailu?
20-09-2012, 08:09 PM
(19-09-2012 05:18 PM)Nebojsabg Wrote:  sta treba tacno da je posalje u mailu osim lične karte neki tekst u samom mailu?

Ne trebaš ništa posebno pisati. Ja sam samo napisao koji je dokument i da ga šaljem u svrhu verifikacije. To je to. Kartica je stigla i koristim bez problema u dućanima i na bankomatu.

Moj Auto | Hrvatski Hosting
22-09-2012, 12:49 AM
Jel treba lična karta sa obe strane (i poleđina) i imali neki limit u veličini fajlova u atačmentu u mailu? jer nešto mi se odmah vratilo mail automatski.
24-09-2012, 08:42 PM
(22-09-2012 12:49 AM)Nebojsabg Wrote:  Jel treba lična karta sa obe strane (i poleđina) i imali neki limit u veličini fajlova u atačmentu u mailu? jer nešto mi se odmah vratilo mail automatski.

Ja sam slao na ovaj mail:
Code:
identity@neteller.com

Sa ovim tekstom:
Code:
Hi,

I signed up for a Neteller account today and I am sending you my ID for verification.

Regards,
Ubaci svoje ime

Uz mail priložiš prednji i stražnji sken osobne iskaznice. Ja sam poslao u boji i veličine 120KB svaki u JPG formatu.

01-10-2012, 01:06 AM
ok,hvala a moze li novac da se podize sa neteller kartice u Srbiji?
10-10-2012, 08:24 PM
Neteller ti pošalje na kućnu adresu MasterCard koji je prihvaćen u cijelome svijetu. Tako da možeš i plaćati u dućanima koji prihvaćaju MasterCard i podizati sa bankomata (uz proviziju).

(01-10-2012 01:06 AM)Nebojsabg Wrote:  ok,hvala a moze li novac da se podize sa neteller kartice u Srbiji?

10-10-2012, 11:27 PM
na bankomatima bilo koje banke koja podrzava master card? ako sam dobro razumeo ne treba devizni racun u banci kao kod payza ili paypal npr
13-10-2012, 12:04 PM
(18-08-2012 02:07 PM)mvr Wrote:  Koristim Neteller neko vrijeme pa da ukažem na neke prednosti nad Moneybookersom koji radi na istom principu.

Nakon registracije, za verifikaciju računa potrebno je poslati sken nekog osobnog dokumenta npr. osobne iskaznice. Vrlo brzo nakon toga račun je verificiran. Najvažnija prednost zasad je mogućnost dobivanja Mastercard kartice (što Moneybookers još nema za ne-EU zemlje) koja je povezana s računom. Trenutno od exyu zemalja podržana je Hrvatska, Srbija i Slovenija. Kartica se dobiva besplatno za oko tjedan dana i nema mjesečnih troškova.

Od važnijih naknada, provizija za kupovinu u drugoj valuti je 3%, i za podizanje novca na bankomatu 4€. Podaci o transakcijama (net, obične trgovine, bankomati) se odmah vide na računu. Naravno možete je ubaciti i na Paypal.

Nije potrebna verifikacija kartice za depozit, kao kod Moneybookersa gdje se čeka na iznos koji će biti skinut s nje. Odmah se može koristiti.
Slanje novca među korisnicima računa je besplatno (kod MB 1% provizije).
Depozit s drugim karticama na račun je 1,75% ili besplatno (kod MB% 1.9% provizije).
Bankovni depozit je također besplatan kao i kod MB.

Također ima nagradne bodove za korištenje, vip program i bonus za registraciju i prvu uplatu s refer linkom. Moguće je dobiti 10% bonusa, do 8€ (npr. uplata od 80€ daje 88€ na računu. Ako se neko želi registrirati i iskoristiti bonus, nek mi pošalje privatnom porukom mail adresu koju će koristiti na Netelleru.

Ispričavam se na smetnji, pitanje i nije za ovo baš, no ne znam gdje bi drugdje pitao pa ovako...imam malih problema oko autrizacije Begado računa. Naime okrenuo sam neki bonus i stekao uvjete za podići pare pa bi ih sada prebacio na Neteller pa ima malih problema i molio bih Vas za pomoć.

Pitao sam za autorizaciju i dobio ovakav odgovor -
"Dear,
You will need to fill out the faxback form we have on our site - here is the link - begado.eu/banking.html - you will also need to attach a copy of your photo ID, 2 utility bills OR 2 official documents confirming your name at your address and a copy of the front and back of all credit cards used on the site.
It takes up to 3 business days to approve the faxback and documents (one time only) and then 7-10 business days to aprrove the withdrawal request.
Please send the documents to finance@begado.eu"

Pa bih sad imao 2 pitanja i molio Vas za pomoć, vjerujem da je netko sličnih iskustava.
1. kužim da trebam poslati kopiju osobne i kartice s koje sam izvršio uplatu, no ne mogu poslati račune jer oni se vode na roditelje pa što ste Vi slali još kao ove službene dokumente?
2. kod ovog faxback obrazca jasno mi je u 1. rubriku upišem svoje podatke i 2. podatke o kartici s koje sam izvršio uplatu, no što u 3. rubriku - pošto želim isplatiti na Netteler a ne u banku?

Puno hvala
13-10-2012, 02:33 PM
Koliko znam praksa je kod svih online kladionica i kasina da se isplacuje onim metodom kojim je uplaceno,znaci ako hoces na neteller morao si uplatit netellerom ovako ce ti lova bit isplacena nazad na karticu
nisam koristio ovaj Begado ali jesam ostala online casina i uobicajeno je da kad trazis prvu isplatu traze provjeru indetiteta

pored kopija k.kartice i pasosa ili lice karte mozes poslati i izvod iz banke,bilo koji racun na kojem se vidi tvoje ime i adresa,mozes poslati izvod ode te k.kartice koju si koristio i slicno

Jeftin hosting - Kriptovalute
15-10-2012, 10:13 PM
sad su mi odgovorili da im posaljem mail na support team ne znam zasto videcemo sta ce da bude...
19-10-2012, 12:30 AM
ako radim posao placen u USD da li mogu da stavim da mi Neteller master card bude u evrima jel necu imati problem oko toga?
19-10-2012, 04:50 AM
(19-10-2012 12:30 AM)RSB ULTRAS Wrote:  ako radim posao placen u USD da li mogu da stavim da mi Neteller master card bude u evrima jel necu imati problem oko toga?

mozes, samo se gubi oko 3% u konverziji valuta
20-10-2012, 12:49 PM (This post was last modified: 20-10-2012 01:01 PM by RSB ULTRAS.)
Onda sam pogresio sto stavih u evrima.Ne znam da li sada moze da se valuta promeni poslacu im mail pa sta bude.
21-10-2012, 11:55 PM
rekose mi da ne moze da se promeni valuta vec da stopiram aplikaciju za Net+ i da zatim apliciram iznova te na taj nacin promenim valutu napisao sam im mail juce ali mi nisu odgovorili za koliko dana odgovara ona njihova support page?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  NETELLER izf 2 1,691 28-02-2017 07:30 PM
Last Post: Toma1
  neteller to skrill account 0 2,343 22-12-2014 05:18 PM
Last Post: account
  Neteller uplata lauxer 0 1,609 17-04-2014 04:54 PM
Last Post: lauxer
  NETELLER molba mala izf 2 2,394 01-11-2013 07:17 PM
Last Post: izf

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)