Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potreban savjet ..
» reklame
06-04-2012, 01:39 AM
Smile Potreban savjet ..
Dobro vece ( jutro ) zelim Smile) !! Zanima me na koji se nacin dogovaraju reklame na web stranici, tj. one reklame kada reklamiras neku firmu i slicno. Tj. da li je najbolje da se to dogovara telefonski, emailom, telefonom, uzivo il' nesto sasvim drugo? Smile I, sta je sve potrebno navesti pri dogovaranju ( posjete na stranici il' ? ))? Hvala unaprijed na odgovorima Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
06-04-2012, 01:49 AM
RE: Potreban savjet ..
(06-04-2012 01:39 AM)DarioPlavcic2 Wrote:  Dobro vece ( jutro ) zelim Smile) !! Zanima me na koji se nacin dogovaraju reklame na web stranici, tj. one reklame kada reklamiras neku firmu i slicno. Tj. da li je najbolje da se to dogovara telefonski, emailom, telefonom, uzivo il' nesto sasvim drugo? Smile I, sta je sve potrebno navesti pri dogovaranju ( posjete na stranici il' ? ))? Hvala unaprijed na odgovorima Smile

Najbolje je naravno dogovoriti se uzivo sto kazu u 4 oka ili licem u lice, postize se najbolji efekat i imas prilike videti sa kim stupas u posao itd...

E sada naravno posto u vecini slucajeva nije moguc kontakt uzivo, onda je svejedno da li razgovor ide telefonom ili preko maila/chata, preko telefona izgleda kao malo ozbiljnije al se svodi na isto, prednost telefona je da mozes oceniti po glasu sa kojom osobom starosnih granica pricas kao i u neku ruku ozbiljnost te osobe prema poslu koji dogovarate i naravno sto ide mnogo brze jer se prica ne kucka se na tastaturi.

Kratko i jasno potrebno je navesti sve sto druga strana trazi, dakle ako ih zanima odakle su posete, s kojih pretrazivaca dolaze ako ih to zanima, itd sve dati ( naravno podrazumevam da koristis analytics za merenje posete...)

Find all posts by this user
Thanks given by (2): Igor Tomić, DarioPlavcic2
06-04-2012, 10:58 AM
RE: Potreban savjet ..
Posto je to webstranica znaci nije neki lokalni posao u gradu nego vjerojatno s nekime tko je iz drugog djela drzave, a u igri vjerojatno nisu veliki novci onda uzivo otpada.

Telefon ili e-mail. Telefon cete osobe shvatit ozbiljnije ako znas dobro i ozbiljno pricat. Treba se znat postavit, treba znat o cemu pricas i govorit samouvjereno. Komunikacija se lakse ostvaruje putem telefona jer vecina ljudi za takve ponude ce izabrati e-mail, ti moras radit suprotno od vecine. Ali isto tako ako zoves nekoga da mu nudis preko telefona a nema nekog prethodnog dogovora o razgovoru onda ce osoba mozda biti iziritirana tvojim pozivom jer ce se mozda osjecat kao da mu nudis osiguranje, besplatnu veceru jer si "osvojio nagradu" i sl. gluposti cime nas spamaju svaki dan preko telefona. Tako da si pripremi sta ces reci i kako ces to reci. Vjeruj mi, 50% ako ne i vise posla nije u tome sta ces reci nego KAKO ces to reci.

Ako iz bilo kojeg razloga mislis da telefon nije dobra opcija, nemoj panicarit i e-mail je dobra stvar. Ako poslujes na ovim prostorima onda je tu manje e-mail spama nego u US tako da ce ljudi i lakse reagirati. Slozi kratak i jasan e-mail, objasni sta zelis ponudit, objasni BENEFITE (korist) za njih i to je to. Puno toga se moze postici mailom. Mnogi ozbiljni poslovi se sklapaju i preko e-maila. Mi smo prakticki sklapali neke poslove samo preko e-maila, tako da se i tako moze. Ali % uspjesnosti je naravno manji nego telefon ili uzivo. Kljuc zas je e-mail dobar jest u tome da se stignes pripremit, slozit e-mail kako treba. Na telefonu pricas uzivo i trebas biti dobar govornik, preko e-maila mozes mucat a opet poslat odlican e-mail ako se dobro pripremis.

Ono sto je meni ful ostalo u glavi i doslovno bi rekao svima da pogledaju ovaj video jer je barem meni bio ful motivacijski jest ovo gdje Gary Vaynerchuck govori o tome kako dobiti oglasivace na svoj blog. Lik je bas car.
http://garyvaynerchuk.com/post/78967452/...and-get-it

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (4): Maslesha, Igor Tomić, DarioPlavcic2, cfire
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  potreban saradnik-partner na projektu- web dizajn, seo marketing Numan 0 1,104 03-09-2018 11:25 PM
Last Post: Numan
  potreban savet za koncept web prisustva MilosA 4 2,034 02-03-2015 10:23 AM
Last Post: MilosA
  Hitno potreban savet !!! - Easy money or not ! harnemo7007 4 2,281 31-10-2014 10:39 AM
Last Post: Jokja
  trebam savjet ZeroNoob 1 1,355 22-04-2014 02:05 PM
Last Post: Lakisa94
  Savjet u odabiru načina zarade ivan19992 5 2,462 14-02-2012 11:09 PM
Last Post: AleksaS
  Trebam savjet: iskopiran mi je post, što učiniti? LeonMak 8 3,113 03-08-2011 09:34 PM
Last Post: Skipper
  Potreban tumač iggysick 5 2,628 26-12-2010 03:37 AM
Last Post: Neosynthesist

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)