Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stvaranje sajta -hostgator
» pomoc oko hostgatora
15-03-2012, 09:08 PM
RE: stvaranje sajta -hostgator
fora je sa kreditnom,sto je nemam...zato sto nisam u radnom odnosu ,zato sto sam student,ali zato imam electron,i deviznu na koju sam vec primao novac iz nemacke,ali najveci problem je ako zelim da podignem pare.Prvi put kad su mi stigle pare pre 3 godine imao sam problema ali na srecu sam imao vezu u banci pa sam mogao da podignem,,gledam da nadjem ssto bolji nacin transakcije a da mi ne prave probleme u banci zbog ne proverenih" izvora.posto kod nas dozvoljavaju samo rodbina da ti salje i te takve gluposti,dok za paypal pre 3 godine kada sam se raspitivao po bankama,nisu ni znali sta je... -.-
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
15-03-2012, 09:09 PM
Odmakni od te banke. Komercijalna zakon Smile

|| KnownSRV - Kvalitetni VPS serveri
|| Iskoristite kupon "NEW2013" za 20% popusta na mesečnom nivou ili kupon "NEW70" za 70% popusta za prvi predračun
Visit this user's website Find all posts by this user
15-03-2012, 09:22 PM
heh ,thx odradicu i to Smile, ali prvo moram da pokrenem jebeni sajt , a pomaka ni malo, jos uvek citam Smile,da li neko ima neku dobru stranicu(forum) na kome bi mogao da vidim kako od prilike da pocnem, probao sam wordpress ,imao problema sa joomlom, ali i dalje me sve buni...
16-03-2012, 02:14 PM
(15-03-2012 09:08 PM)sexton Wrote:  fora je sa kreditnom,sto je nemam...zato sto nisam u radnom odnosu ,zato sto sam student,ali zato imam electron,i deviznu na koju sam vec primao novac iz nemacke,ali najveci problem je ako zelim da podignem pare.Prvi put kad su mi stigle pare pre 3 godine imao sam problema ali na srecu sam imao vezu u banci pa sam mogao da podignem,,gledam da nadjem ssto bolji nacin transakcije a da mi ne prave probleme u banci zbog ne proverenih" izvora.posto kod nas dozvoljavaju samo rodbina da ti salje i te takve gluposti,dok za paypal pre 3 godine kada sam se raspitivao po bankama,nisu ni znali sta je... -.-

Sto se paypal-a tice,nece on jos skoro u Srbiju.A sto se tice podizanja novca,ja imam racun u intesi i dizem novac bez problema sa visa electron debitnom karticom,povezanom sa deviznim racunom.Sto se tice placanja,sa njom ne mozes nista da platis preko interneta,nego moras da izvadis visa internet karticu,ona sluzi samo za placanje preko interneta...To je sto se tice banke intese,ja samo njihove usluge koristim,i mogu reci da sam zadovoljan,provizije su najmanje.Otvaranje deviznog racuna i vadjenje tih kartica ne kosta nista,treba samo sa sobom da poneses licnu kartu.
16-03-2012, 02:55 PM
ja sam bas u intesi imao problem..zato sto kada se primi novac, moram da napisem od koga dolazi i zasto...a njima nije odgovaralo sta sam ja napisao verovatno..
18-03-2012, 10:14 PM
Da ne bih pisao novi thread ,napisacu ovde.Vec nekoliko dana od kada sam posetio prvi put ovaj forum, citam threadove i linkove koje ste vi izbacivali kako bi nam pomogli u web marketingu.Sistem SEO i web marketing sam koliko toliko vec ukapirao,makar za start.U principu potrebna mi je dobra ideja i nacin da se promovisem.To ste vi sve lepo objasnili i hvala vam na tome.
Jedini problem koji me jos gusi ,jeste wp ,odnosno samo pravljenje bloga/website-a...Citajuci tutorial i srpski i engleski i pokusavajuci da instaliram na free domenima, i dalje nisam uspeo.I ako sam pratio svaku rec tutoriala poput onog koji je postovan na forumu,od strane Krsto Arsenijevic , kada sam sve odradio i prebacio preko total commandera i dalje na website-u odnosno domeni.. mi se nije pojavljivala nikakvo obavestenje da kliknem i instaliram wp..kao sto je napisano u samom tutorialu.Da li je to do free domene i njihovog hosta ili sta? Koristio sam free host koji je Krsto spomenuo u tutorialu.
E sad moja pitanja.
1. Da li je greska graditi nichu u svom reonu, odnosno vezano za moj real life put,poslovni kao i privatni.Ovo pitam zato sto nije suvise komercijalan, ali ja imam tonu ideja kako da postane.Zbog takve niche sam i poceo ovo istrazivanje.
2.Kada budem platio hosting i dobio Fantastico De Luxe u cpanelu, da li cu i dalje imati problema oko instalacije wp-a?
3.Posto i dalje nisam sposoban da pokrenem website preko wp-a.Verovatno cu kupiti wp template sa supportom.Moje pitanje vezano za ovu kupovinu jeste.Da li cu ja moci da kontrolisem taj sajt i naucim za kratko vreme kako da ga update-ujem i postujem clanke i ostali upload ? i da li te support sluzbe ,odnosno ti webdesigner-i nude svoj support vezan za odrzavanje sajta,naravno samo chatom ili mailom..
4.Da li znate neke jeftine a dobre servise za wp template sa dobrim supportom.Ja sam vec nasao nesto sto mi odgovara za neke male pare ali i dalje hocu da proverim, da li cu ja moci kasnije da kontrolisem taj website..Takodje lepo bi bilo da neko od vas radi takvo nesto ,zbog lakse komunikacije i nacina da se medjusobno pomognemo.
5.Ako neko ima ideju zasto mi se wp ne instalira ,molim vas recite kako da popravim to.
18-03-2012, 10:31 PM
Ako želiš možeš kod mene na hosting. Imam hosting kod SiteGround-a tako da je brzina neupitna.

Ja ti i instaliram Wordpress a i pomognem sa svim pitanjima. Dam ti i pristup CPanelu, uz uzvjet da se ne igraš sa mojim stranicama Smile
I objasnim ti sve šta te zanima oko Wordpressa a i posudim ti svoje premium teme.

Ako si zainteresiran, moj mail je: antesepic@gmail.com

Sve je besplatno, naravno.
Thanks given by (2): asikovac, sexton
18-03-2012, 10:55 PM (This post was last modified: 18-03-2012 10:56 PM by lxGuru.)
Potential threat - Carded host Smile

Ako ti treba shared host sexton, javi mi se na pm. Jeftino nudim (:

|| KnownSRV - Kvalitetni VPS serveri
|| Iskoristite kupon "NEW2013" za 20% popusta na mesečnom nivou ili kupon "NEW70" za 70% popusta za prvi predračun
Thanks given by (1): sexton
18-03-2012, 11:01 PM
hvala svima na odgovorima Smile
18-03-2012, 11:44 PM
Sexton, nemoj kupovati WP teme nego zakupi domenu i hosting Winking

Sto se tice nise u kojoj zelis da radis - DA, upravo takva nisa u kojoj imas interesovanja je i najbolja za promociju, zato sto ces ti mnogo radje i sa mnogo vise zelje raditi na takvom projektu u odnosu na projekat u nekoj nisi koja te ne zanima.

http://igortomic.net
19-03-2012, 02:46 PM
smilika koji bi mi ti hosting preporucio? posto treba mi neki sa unlimited domenima i vrevovatno unlimited gb..
posto Hostgator nije jeftin, a cuo sam da neki pricaju da placaju po 30-40 evra godisnje, dok kod hostgatora bi me iskostalo oko 100e .
19-03-2012, 10:19 PM
Niko ne nudi unlimited protok ili zauzece procesora. To je sarena laza.

Ja sam na MDD Hostingu, jedan od 2 -3 koji nije imao ni jedan negativan review na webhostingtalk. Za sada sam vrlo zadovoljan sa njima. Sa kuponom mi je ispalo ~50e na godinu dana.

http://igortomic.net
19-03-2012, 10:29 PM
Odgovoriti cu ti samo sto se tice Hostgatora. Preporucio bih ti ali toplo da umjesto Joomle instaliras Wordpress javaskriptu na domenu. Google je voli i imas jako puno plug-inova koji koriste u SEO i ostalom... Nadalje za Wordpress nije potrebno znanje HTML-a jer je to bloging platforma i jako jednostavna za koristenje... Za PayPal ti mogu reci sve sto se tice Hrvatske no za Srbiju ne znam...

[AK ELITE] - Internet marketing više nije isti kao prije...
26-03-2012, 05:51 PM
Ja sam na Hostgatoru, sasvim su dobri
U pocetku sam trazio hosting po internetu i nasao njihov kupon za 0,01$ prvi mjesec, i tako se uvalih.
Imas tamo one quickinstall odjednom sve skripte, wordpress preporuka..
I placam sa VISA Electron karticom oko 6 eur mjesecno.

Garsonjere - besplatni oglasi, postavite vaš..
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
26-03-2012, 11:57 PM
ja sam sad podneo zahtev za visu internet, jel to ta?
28-03-2012, 05:18 PM
Može sigurno, na kraju krajeva ako ne budeš mogao sa tom napravi ENTROpay virtuelnu i sa njom možeš svugdje..

Garsonjere - besplatni oglasi, postavite vaš..
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
19-04-2012, 03:42 AM
pozdrav momci Smile...javljam se posle nekog vremena.Samo da javim da sam podigao website, sam uz pomoc googla, i da nije toliko tesko.koristim hostgator i odlicni su.
Smile ali i dalje imam tonu pitanja koja moram da postavim Smile
prvoSmil4332b670668b5 addsense mogu da postavim samo 3 add-a po stranici...Da li google dozvoljava da ja postavim addove sa drugih sajtove? i da li mi je dozvoljjeno da korstim clickbank na sajtu sa google addovima.
drugo:Preporucite mi plug in koji ide za registrovanje korisnika na moj website i takodje da dobijem njihove mailove,zbog obavestenja koja zelim da saljem.Imam neki subscribe widget ali taj salje svaki post koji se postavi a ja ne dobijam mail.Ako nesto od ovoga nije moguce,dajte neki plug in koji ce omoguciti da se komentarise sa face,twit nalogom ili kako vec to ide..
hvala i pozz
ps.koristim intesinu internet karticu,posto je pre bila rasprava o tome, takodje kupio sam com za oko 2-3 dolara sa godaddy Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pravljenje sajta - pocetnik volimdaucim 1 1,943 17-09-2017 05:42 PM
Last Post: AdSense
  Par pitanja u vezi sajta plavooki90 6 2,564 04-03-2015 11:55 PM
Last Post: mrcina
  Hosting nemože da uradi backup sajta 1kvota1 17 5,247 29-10-2014 05:19 PM
Last Post: 1kvota1
  Hostgator = Bluehost = Hostgator = .... b82 8 4,606 03-09-2014 07:23 PM
Last Post: flex202
  HOSTGATOR 50 % - popust od 23. - 26.5. Petarcro 19 4,152 24-05-2014 03:27 PM
Last Post: VWolf
Rolleyes Premjestanje sajta sa jednog hostinga na drugi Kimi 6 3,564 14-03-2014 08:45 PM
Last Post: Kapetan Bačvica
  HostGator ili BlueHost doctor_spayder 20 6,231 13-11-2013 12:49 AM
Last Post: VIC
  Opet ja, opet akcija - Hostgator :) wizard 0 1,474 21-10-2013 11:31 PM
Last Post: wizard

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)