Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
500 !!!!
» Cestitke
14-06-2009, 11:44 AM
500 !!!!
Ljudi vjerovali ili ne na pragu smo 500 clana, a ja sam se pozurio da otvorim ovaj thread jer mi je to san, a zadnja 2 puta me je netko preduhitrio =)

Ovaj forum postaje ozbiljan zajednica, svakim danom sa sve vise i vise kvalitetnih clanova, jos zna biti dosadno na forumu i dana sa relativno malo postova i komentara
ali neka, sve to ide u svojem smjeru i usudujem se reci da postajemo kvalitetna zajednica znanja kako zaraditi na internetu, no sve u svemu cestitke adminu na ovom broju =)

Smil4094ce494fac7

Hit me up to chat
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
14-06-2009, 01:38 PM
RE: 500 !!!!
ja gledam naslov teme, i pretpostavljam o cemu se radi. onda pogledam koliko ima clanova, kad ono 498 i nije mi jasno Smile)))

blogex bas si lood Biggrin

slazem se maximalno i nemam sta da dodam Smile

nisam postovao jedno 10 dana Sorry

Easy-LinkBuilding.com Get Easy BackLinks + high PageRank + Trafick

Easy Link Building na srpskom
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
14-06-2009, 02:16 PM
Ni ja isto, ali došao sam do te faze kada moram neke stvari napraviti i potražiti sam. Počeo sam puno više raditi, tako da ću uskoro sve više skupljati praktičnog znanja i moći pomoći ekipi.

A i radije u zadnje vrijeme postam kada mogu dati neki konkretnih komentar neko da bzvz spamam sa lame komentarima =)

Raste polako broj ljudi koji mogu voditi vrlo korisne threadove o IM. Vjerujem kako će takvih biti sve više, a sve manje ekipe koja klika za siću. Sorry ekipa, al majku mu, stvarno je to LAME. NHF Winking

Čestitke adminu, moderatorima i IZ zajednici!

Online zarada preko authority niche web stranica - vodič za početnike.
Moj superkul, urnebesno šaljiv, neprocjenjivo koristan blog.
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Black Dragon
14-06-2009, 02:54 PM
Bravo, bravo.Drinking Sad cu ja da napravim 2 lazna accounta pa ce biti 500.Biggrin

ServInt Hosting - VPS & Dedicated

Visit this user's website Find all posts by this user
14-06-2009, 04:54 PM
jokara napravi jokara25(1) i jokara25(2) valjda nece da provale.Hysterical

Stvarno svaka cast adminu i nadam se da cemo se rasiriti kao SSSR.
Ja sam dosta u poslednje vreme ucio oko IM-a i oko SEO-a i nadam se
da cu moci da pomognem nekom.Planiram da napisem par postova o jos
nekim nacinima zarade na netu, ali tek kad budem imao vremena.
U poslednje vreme forum je stao kao da uopste nema clanova pa se
malo potrudite da ga ozivimo Crazy_grin

Aj pozzzzz Drinking

Stand next to this and you'll die!
Find all posts by this user
14-06-2009, 05:09 PM
ma brate, ima nas tu par koji se trudimo od pocetka ali kada dodje do toga da samo nas desetak tu pishe onda je to vec glupo a ostali se baziraju na klikanju i nadaju se da ce se na tome obogatiti... pa onda se gubi na kvaliteti i samim time nama pada elan za dalje.... drzimo se kolko mozemo i pisemo kad ko sta stigne, evo npr mene su u zadnje vrijeme pritisnule obveze prema faksu jer se blizi kraj godine a hocu proc i zavrsit to pa mozda i pobrat koju cetvorku, pa sam rijede tu ali trudim se biti sto cesce.

Mislim da broj clanova nije otlko bitan kolko je bitan broj aktivnih clanova a nadam se da ce i to poceti rasti u skoroj buducnosti.

Smil4094ce494fac7

Hit me up to chat
15-06-2009, 12:10 AM
Da, broj članova je ok, ali broj aktivnih članova je još uvijek jako malen. Ali po nekoj logici bi se i to trebalo povećati kako raste broj ukupnih članova. I da, sad ne otvaramo novu temu o broju članova dok ne dostignemo 1000 članova, tada ćemo morat neku feštu napravit na forumu Biggrin

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
15-06-2009, 12:34 AM
To je zbog toga sto neko ko se razume u zaradu na net-u sigurno nece traziti forum
o tome vec dolaze samo oni koji neznaju nista (cast izuzetcima).Kad bi imali motivaciju
da pisu bilo bi dosta vise korisnih postova.Recimo da ima neka nagradna igra i ko prvi stigne
do xxx postova da dobije nesto itd.Neki nemaju ni vremena pa napisu nesto a neki nista nerade
i ipak nemogu da napisu neki post.Recimo dbomestar je napisao 500 postova a nije nista dobio
a od toga je sigurno 495 postova veoma korisno.

Znaci kad bi imali motivaciju svi bi pisali jer vise nista neznaci ono "Hvala"

Stand next to this and you'll die!
Find all posts by this user
15-06-2009, 01:20 AM
Hvala na prijedlogu, znači treba vam još motivacije. Pokušat ćemo s nekim ko nagradnim igrama i sl. nagradit najaktivnije članove, najkorisnije postove itd. Naravno, svaki vaš prijedlog je dobrodošao.

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
15-06-2009, 10:30 AM
ma ovo sta kaze black dragon je cista istina ne samo da to hvala nista ne znaci nego ljudi nece stisnuti na to nikako, odgovoris na post napises sto detaljnije optimiziras im i kazes im kako sve treba i nista nedobijes niti hvala niti nista...ocekuju da prvo mi njima kliknemo pa ce onda oni nama ali za sta da im damo hvala za to sta samo citaju po forumu ili nesto ?? Ajmo ekipa trgnite se malo i pocnite i vi sudjelovati u raspravama.

Pooz i Smil4094ce494fac7

Hit me up to chat
15-06-2009, 12:08 PM
blogex je 100000% u pravu, stvarno ima takvih ljudi, ali opet ne treba to da nas obreshrabri, ko što kaže jedan moj prijatelj U INAT SVIMA ima da pišemo još više i bolje Biggrin

Easy-LinkBuilding.com Get Easy BackLinks + high PageRank + Trafick

Easy Link Building na srpskom
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)