Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako što bezbolnije izvući novce?
28-05-2009, 04:09 PM (This post was last modified: 28-05-2009 04:10 PM by i.m.warrior.)
Kako što bezbolnije izvući novce?
PayPal ne dopušta uplate na accounte iz Hrvatske. Dakle ostaju nam direktne uplate na devizni ili ček.

Malo tko će mi uplaćivati direktno na moj račun, a čekovi su spori.
Već se pričalo dosta o ovome, pa me zanima da li je netko razmatrao opciju da otvori u npr. Sloveniji račun u banci i sa tim računom koristi PayPal.

Ovo je vjerojatno ilegalno i naravno nitko to ovdje ne bi radio B)

Ali recimo, hipotetski...jel to izvedivo i koliko je riskantno?

Online zarada preko authority niche web stranica - vodič za početnike.
Moj superkul, urnebesno šaljiv, neprocjenjivo koristan blog.
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
28-05-2009, 05:41 PM
RE: Kako što bezbolnije izvući novce?
Kolko znam imati bankovni racun u drugoj drzavi ako nemas tamo neko prebivaliste ili nes je ilegalno al nisam previse upucen u takve stvari.
A cuj ili to sto si nabrojao ili probati te neke muljaze s paypalom ili imati nekog u drzavi pa mu platit naknadnu ali naravno tako riskirate da vas taj ne pokrade Smile ili koristit alternative paypalu itd. Prije me to zanimalo pa sam se zainteresirao za to kako dobija pare na paypal bilo je nekih spika putem getafreelancer pa na alertpay bilo je spika sa nekim bankama americkim di mozes otvorit racun preko neta, bilo je spika da unajmis u americi postanski sanducic ili tako nes pa preko toga ma bilo je dosta spika ali koliko sam shvatio nijedna nije pouzdana.

Ako mislis za one svoje slikovnice pogledaj dali bi se to moglo preko clickbanka kao merchant ili tako nes pa ti oni isplacuju, doduse cekom ali imaju paying periode svakih 2 tjedna s odgodom od 15 dana prije slanja +30 dana cekanja da ti unovce cek u banci to je dosta brzo u odnosu na recimo amazon gdje imaju delay od 60 dana. Isto ako ti je za to mozda da razmislis o nekim payment procesorima kao sto je 2checkout pa ti oni procesuiraju te stvari a tebi se uplacuje na racun ili kako vec. Prouci si malo to.

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
28-05-2009, 07:10 PM
Ja sam se sjetio nekoliko opcija...

Ili otvoriti podružnicu u Sloveniji pa tamo onda legalno otvoriti račun.

Otvoriti račun u nekoj offshore zemlji. Ali PayPal baš ne šljivi previše te offshore oazice.

Online zarada preko authority niche web stranica - vodič za početnike.
Moj superkul, urnebesno šaljiv, neprocjenjivo koristan blog.
Visit this user's website Find all posts by this user
28-05-2009, 07:29 PM
Otvori firmu u offshore zamlji a ne racun Biggrin haha
A moze se da mozda putem podruznice ili tako nes ali ko zna kakva je procedura za to.
Ali prije svega si prouci te payment procesore jer vjerojatno dosta njih ima paypal pa oni plate njima a oni tebi putem ceka ili na neki drugi racun.

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)