Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malo o rewritanju articlea
14-05-2009, 11:48 PM
Malo o rewritanju articlea
OK, trenutno sam u slaganju 'zaliha textova' za stranicu. Trenutno pišem ili 'ručno' rewritam tekstove i ide ok.

Kad lansiram stranicu, cilj mi je, za početak, svaki dan objavljivati text
A) postati aticle (ili više njih) koji će zapravo biti rewritani tekst
B) objavljivati 'jače' postove na desetak foruma (ako stignem i više) koji će također biti rewritani text koji sam taj dan objavio i naravno sve će to biti linkano ili na glavnu stranicu ili na tekst koji je bio rewritan...

Malo sam gledao sve te programe, dbomestar je spominjao Power Article Rewriter, ali on se plaća koliko se sjećam, a nisam uspio pronaći...errrr, gratis verziju. U svakom slučaju, kada se nakupi dovoljno tekstova, uzet ću na probni period, pa ako je ok, kupim ga.

Do tada istražujem malo i druge opcije, pa sam si nabavio :andjeo Word Flood 2.0, čini mi se ok, i lako se...nabavi.

Zanima me gdje se može provjeriti uniqueness rewritanog teksta...da li postoji neki besplatni servis za usporedbu textova.

Dbomestar je naveo Duplicate Content Checker na dupecop-u, ali taj se plaća. OK, znam da sad žmukljarim možda, ali dok se ne ufuram u neke stvari, volio bih isprobati neke stvari što...povoljnije.

Nije mi problem dati novce za nešto kvalitetno. I namjeravam dosta ulagati u ovaj posao, ali želim se prvo dobro informirati o onomu u što ulažem. A i vjerujem kako će mnogi imati koristi od ovakve rasprave.

Pa...ajmo dijeliti iskustva Smil4094ce494fac7

Online zarada preko authority niche web stranica - vodič za početnike.
Moj superkul, urnebesno šaljiv, neprocjenjivo koristan blog.
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
15-05-2009, 04:03 AM
RE: Malo o rewritanju articlea
Dupe Cop je do sada bio besplatan, ali da na zalost od skoro su poceli da naplacuju. Sto se tice programa koji rade rewriting instalirao sam ja jednu solidnu skriptu na jedan moj domen koji ne koristim pa se posluzi: mrsavljenje.rs/rewriter/

ServInt Hosting - VPS & Dedicated

15-05-2009, 10:00 AM
Wordflood je u principu isto ko i power article rewriter some sto Wordflood ti napravi 1 verziju rewritanu a sa PAR-om mozes dodavati vise varijanti 1 recenice/rijeci tj. svaku rijec mozes prepisat 3-4-5 koliko god puta i onda kasnije kad kliknes Rewrite on ti napravi jednu random verziju sto je je uvijek djelomicno unique. To je ok sto jednom rewritas a dobijes kao par verzija clanka. Syntaxa ti je {prva rijec|druga rijec|treca rijec} itd. Odlican program ali opet to je i dalje rewritanje tj. dosadno i suhoparno Biggrin

btw: za taj dup. content checker je jokara informirao javnost a ja samo prenio ali steta ako se sad placa, dosta tih programa je otislo sa free na paid.

Posto ovo planiras radit na engleskom i to ti je longterm projekt definitivno ti preporucam ma i vise od preporucivanja da pocnes traziti ljude za pisanje i prepisivanje clanaka. Dosta dobre pisce za clanke (kad se malo potrudis oko nalazenja) mozes naci za 1-2 dolara po clanku. Za 1 dolar po rewriteu bez problema a za pisca 1 dolar po clanku morat ces se malo potrudit ali za pocetak dok ne pronadjes bolje mozes nac dosta lako i po 2 dolara po clanku. Sto se tice PAR programa i prepisivanja, ipak prepisivanja vise varijanti svake rijeci u clanku zahtjeva vise vremena i truda a i trazimo da nam se clanak posebno pripremi za neke stvari pa ja za sad placam 2 dolara po clanku neku filipinku. Problem je sto je zenska nasla 9-5 posao pa nam nemoze prepisivat potrebne kolicine pa sad ja i poslovni partner trazimo jos jednog prepisivaca.

Ono sto hocu rec jest da za recimo $ 60 dolara sto neki popiju u 1-2 veceri vani kad izadju mozes imati mjesecno 30-60 clanaka. Kad se ufurate u biznis vjeruj mi imat ces puno vise stvari na koje mislit nego na pisat clanke, pa cak i da zelis sam pisat tekstove ovi dal orig. textovi ili rewritovi ti mogu biti ili kao dodatni tekstovi pa da nemoras pisat svaki dan ili kao tekstovi koji ti sluze samo za article marketing a ja article marketing koristim kao glavnu tehniku link buildinga tj. SEO promocije. Samo da spomenem par servisa kao sto su Article Drip Robot, Unique Article Wizard, Article Marketing Automation sva 3 koriste spinnabilne clanke tj. "izmjenjive" pa mi je PAR odlican jer napravim 1 spinnabilnu verziju i koristim onda u ovim servisima.
I za kraj cu spomenut da koristim druge tekstove koji idu na sajt (originali) a druge tekstove za link building (rewritovi).

Mozda se kasnije jos malo raspisem ali sad kasnim na sastanak zbog vas pa zurim.. bok Tonuge2

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
15-05-2009, 10:48 AM
Ti dbomestar kad nemas vremena onda pises ovako dugacke postove a kako tek kad imas vremena Biggrin U pravu si, outsourcing je veoma bitan danas.

ServInt Hosting - VPS & Dedicated

15-05-2009, 12:40 PM
Da, već mi je sad jasno kako ću morati dosta toga outsorstati. Imam 8-16 posao, pa je onda dosta teško nekad motivirati se da svaki dan napišeš bar jedan kvalitetan tekst od 500ak riječi. A tu je i slikovnica.

Ali imam filozofiju da kao budući poduzetnik, moram znati bar osnove većine elemenata mog posla. Trenutno se malo ufuravam u pisanje tekstova. Inače princip pisanja salescopya je po meni koristan ne samo za affiliate marketing, već općenito za sve marketinško - prodajne aktivnosti i generalno bilo koji biznis.

Inače, diplomirao sam na katedri marketinga, dosta pratim branšu ali zanimljivo je koliko se malo pažnje općenito posvećuje na ove principe koji se primjenjuju u pisanju sales tekstova.

Cilj mi je da mi svaki tekst, bez obzira bio on informativnog ili prodajnog karaktera, privuče pažnju ciljanie publike, da bude lako čitljiv i pregledan i da se čitatelji na kraju dobro osjećaju.

Kada se ufuram u pisanje, kada automatski počnem sipati dobre naslove, razdvajati tekst u odlomke da bude što čitljivi i sl. i kad se upoznam sa article marketingom, postanjem po forumima i blogovima, počet ću autsorsat pisanje tekstova (ili samo rewritanje za početak), pa krenuti sa youtube kampanjom itd.

jokara, tnx za link.

p.s.
na dupecopu postoji duplicate content checker i compare ''spun'' articles.

Ovo drugo funkcionira tako da staviš originalni tekst i 3 rewritane verzije, pa im uspoređuje uniqueness. Probao sam usporediti par tekstova koje sam rewritao (znači stavio sam originalni tekst i svoj rewritani) i normalno pokazuje postotak originalnosti.

Pa mi nije baš jasno koja je onda razlika između duplicate content checkera koji se naplaćuje i ovoga koji je besplatan.

Online zarada preko authority niche web stranica - vodič za početnike.
Moj superkul, urnebesno šaljiv, neprocjenjivo koristan blog.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Malo sam si zbunjen... smoker 3 1,528 23-04-2011 06:27 PM
Last Post: Petarcro

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)