Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiverr - neisplaćen novac
» Neisplaćen novac od strane Fiverra
29-11-2011, 11:30 PM
Fiverr - neisplaćen novac
Pozdrav svima!

Imam jedan problem sa Fiverrom i vise nemam ideje sto da napravim tj. neznam da li se u ovom slučaju vise ista moze napraviti.

Ukratko , koristio sam Fiverr kako bi zaradio nekakav novac i uspjelo mi je. Zaradio sam 88 $ i odlučio ih isplatiti na svoj Paypal account. Na Fiverr stranici sam kliknuo opciju za isplatu , potvrdio isplatu mailom , primio poruku na email od Paypala da je Fiverr poslao 88 $ ali taj novac nikad nije dospio u moj balance.

Prvo sam kontaktirao Paypal misleći da nešto propuštam , oni su mi odgovorili da kontaktiram Fiverr i provjerim s njima da li su pravilno poslali novac. Kontaktiram ja onda Fiverr , traže me korisničko ime i email od Paypala te kažu kako je sve u redu sa mailom te da je njihov sustav poslao taj novac. Slao sam još nekoliko mailova Paypalu i Fiverru. Paypal mi je odgovorio da su mi pregledali account i da nisam primio taj novac dok Fiverr kaže da je njihov sustav poslao novac i da oni tu nemogu više ništa učiniti.

Ako je netko voljan da pročita , uplodao sam u wordpadu kompletne razgovore sa Paypalom i Fiverrom po redu kako sam ih kontaktirao.

Nadam se vašoj pomoći jer ipak se radi o nekih 400 kn koje sam pošteno zaradio.

Zahvaljujem i pozdrav!

Attached File(s)
fiverr.doc
File Type: .doc
Downloaded: 495 times
Size: 20.94 KB

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
30-11-2011, 12:18 AM
RE: Fiverr - neisplaćen novac
(29-11-2011 11:30 PM)jurecro Wrote:  Pozdrav svima!

Imam jedan problem sa Fiverrom i vise nemam ideje sto da napravim tj. neznam da li se u ovom slučaju vise ista moze napraviti.

Ukratko , koristio sam Fiverr kako bi zaradio nekakav novac i uspjelo mi je. Zaradio sam 88 $ i odlučio ih isplatiti na svoj Paypal account. Na Fiverr stranici sam kliknuo opciju za isplatu , potvrdio isplatu mailom , primio poruku na email od Paypala da je Fiverr poslao 88 $ ali taj novac nikad nije dospio u moj balance.

Prvo sam kontaktirao Paypal misleći da nešto propuštam , oni su mi odgovorili da kontaktiram Fiverr i provjerim s njima da li su pravilno poslali novac. Kontaktiram ja onda Fiverr , traže me korisničko ime i email od Paypala te kažu kako je sve u redu sa mailom te da je njihov sustav poslao taj novac. Slao sam još nekoliko mailova Paypalu i Fiverru. Paypal mi je odgovorio da su mi pregledali account i da nisam primio taj novac dok Fiverr kaže da je njihov sustav poslao novac i da oni tu nemogu više ništa učiniti.

Ako je netko voljan da pročita , uplodao sam u wordpadu kompletne razgovore sa Paypalom i Fiverrom po redu kako sam ih kontaktirao.

Nadam se vašoj pomoći jer ipak se radi o nekih 400 kn koje sam pošteno zaradio.

Zahvaljujem i pozdrav!

ja sam imao jučer sličnu situaciju (ček jesi li ti od siniše frend Smile )

Anyway, nakono sat ipo vremena zafrkavanja pare su došle na račun. Kontam da im sistem sa procesuiranjem isplata nije najbolje riješen pa s vremena na vrijeme neko bude oštećen.

Vidio sam da ima slučajeva gdje se to događa, ljudi naprosto ne dobiju pare.

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
30-11-2011, 12:54 AM (This post was last modified: 30-11-2011 12:57 AM by anarchox.)
I u mene je jedan prijatelj izvisio kod fiverra oko 60$ koliko se sjecam, i to sto je najgore,
to mu je bio (ne, IPAK nije bio, vec je trebao biti) prvi zaradjeni novac na internetu, eh sad
zamislite demotivaciju koju je dozivio u momentu (ne)isplate.

Fiverr je tvrdio da je novac poslan, Paypal je tvrdio da nije. U jednom su se slagali, novca nema.
Eh sad, on je zvao i PP i fiverr i sta ja vec znam, imao je cak i dodatnih troskova, ali nista.

Do zakljucka nikad se nije konkretno doslo, nego cu te ja pitati sad nesto sto sam i tad pretpostavljao:
Da li ti je verifikovan email na paypalu i da li je isti ispravno uvezan sa fiverrom? Akcenat narocito
stavljam na prvi dio pitanja, jer drugi je suvise banalan (ali ipak moguc) da bi bio istinit..
Pitam to, jer se na kraju ispostavilo, da je to izgleda bilo u pitanju. Ne sjecam se vise tacno STA,
ali znam da je nakon neke verifikacije na Paypalu poslije nastavio "normalno" da prima novac sa fiverra.
Koliko se sjecam, u pitanju je bila verifikacija debitne kartice. Poslije toga sve je bilo OK. Probaj.

Ako nisi do sada dobio te novce na racun - koliko god sad ovo grozno zvucalo - neces nikad.
Ali drugi put postupaj pametnije i nece dolaziti do takvih gresaka, te nemoj da te ovo demotivise.

Savjet za buduce korisnike:
Posto na fiverru nije moguce podesiti koliko novca zelite povuci na Paypal, dakle onoliko koliko je
zaradjeno, tacnije na "available/approved" to se moze povuci, i to samo i iskljucivo u kompletu.
Da bi se ubuduce sprijecili ovako veliki (u ocima pocetnika) novcani gubici, najlakse je povuci lovu na
Paypal vec nakon prvog odradjenog giga. Onda nemate sta mnogo ni izgubiti, u slucaju da ne upije.

Waving

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
Thanks given by (2): AleksaSavic, VWolf
30-11-2011, 10:16 AM
Ako je verificiranje ono kad ti uzmu 1 dolar i posalju kod na krticu da potvrdis da si to stvarno ti , to sam davno odradio.

Rovade , jesan prijatelj od sinise pa pretpostavljan da si ti davor =)
30-11-2011, 12:01 PM
@anarchox i meni je palo na pamet kad san priča sa sinišom baš o ovom konkretnon slučaju jučer ili prekjučer, no reka je da je PP verificiran. a evo i jure potvrđuje Smile

@jurecro kolko je dana prošlo otkad si povuka lovu?

Airsoft Field
30-11-2011, 02:19 PM
(30-11-2011 12:01 PM)rovad Wrote:  @anarchox i meni je palo na pamet kad san priča sa sinišom baš o ovom konkretnon slučaju jučer ili prekjučer, no reka je da je PP verificiran. a evo i jure potvrđuje Smile

@jurecro kolko je dana prošlo otkad si povuka lovu?

Tocno 10
30-11-2011, 03:44 PM
Dakle, onda ipak nije do toga...barem ne u ovom slucaju, jer u ranije navedenom je pretposavljam bilo..
Nazalost sumnjam da se ovdje moze ista efikasno, konkretno uciniti Sorry

Jedino preostaje da se upozore buduci clanovi da urade probnu transakciju vec nakon prvih par odobrenih $

30-11-2011, 06:18 PM
(30-11-2011 03:44 PM)anarchox Wrote:  Dakle, onda ipak nije do toga...barem ne u ovom slucaju, jer u ranije navedenom je pretposavljam bilo..

Jedino preostaje da se upozore buduci clanovi da urade probnu transakciju vec nakon prvih par odobrenih $

Ma sramota za takvu stranicu...

Ajde da su se potrudili provjerit to , ili kontaktirat oni osobno paypal sto je paypal i predložio... Vjerovatno su svjesni da im taj njihov sustav nije bas savrsen... Zatrazit cu ja njih neki dokaz da su oni poslali taj novac iako sumnjam da ce se nesto tako dogodit.
30-11-2011, 07:04 PM
(30-11-2011 06:18 PM)jurecro Wrote:  
(30-11-2011 03:44 PM)anarchox Wrote:  Dakle, onda ipak nije do toga...barem ne u ovom slucaju, jer u ranije navedenom je pretposavljam bilo..

Ma sramota za takvu stranicu...

Ajde da su se potrudili provjerit to , ili kontaktirat oni osobno paypal sto je paypal i predložio... Vjerovatno su svjesni da im taj njihov sustav nije bas savrsen... Zatrazit cu ja njih neki dokaz da su oni poslali taj novac iako sumnjam da ce se nesto tako dogodit.

Da, samota za oba servisa.
Evo ja npr vec cijeli dan pousavam da povucem lovu sa fiverra, posto je kraj mjeseca pa da mi
to paypal sutra sve posalje, posto je transakcija prvog u mjesecu besplatna...ali nikako da dobijem
notifikaciju na mail, pa da potvrdim povlacenje novca sa fiverra..

I sad se sjetih da je prije 2-3 dana bila obavijest na fiverru, da imaju nekih problema i da notifikacije
i obavjestenja momentano nisu dostupna za hotmail (i cini mi se jos gmail ili je yahoo), tako da sad,
bas se pitam kako cu uopste da posaljem lovu...covjece...

Poke

30-11-2011, 08:56 PM
Ja bas kontao pocet i fiver malo imao sam nekih ideja al ipak mislim da necu dok to sve ne poprave...

[url=][b]
30-11-2011, 09:42 PM (This post was last modified: 30-11-2011 09:56 PM by VWolf.)
Ja povlačio sa fiverr love i prošlo bez problema. Sve notifikacije idu uredno, a bila je obavijest da sa hotmail i live mailovima imaju problema. Evo sad ću da probam povući ako šta imam pa da vidim radi li.

Poslao sam prije nekih deset minuta i još ništa. Ni na paypal ni na mailu obavještenje ni na fiverr promjena stanja.

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
30-11-2011, 09:48 PM
Ja sam odlučija "riskirat" i diga san još punih 16$, evo nakon 4-5 sati čekanja došli novci.
Valjda samo imam sreće.

Predlažem da odete na ove veće forume (Warrior forum, DP, BH forumi) i otvorite topic upozorenja - poslikajte screenshotove ako imate neke dokaze, objasnite šta ste sve napravili da bi dobili lovu koju niste dobili- vjerujem da će se nać neko ko će odgovorit na to i da se malo diskusija razmaše. ili možete revajvat neke starije teme ako imaju, vidio sam par puta da ima takihv negativnih slučajeva, čak sam na jednom komentirao upravo ovo svoje iskustvo.

Airsoft Field
30-11-2011, 10:56 PM (This post was last modified: 30-11-2011 10:58 PM by liska.)
Meni dosao mail da potvrdim isplatu ali lova ne dolazi na paypal, cekam vec 20 minuta a prije je stizala za 30 sekundi...nece me valjda sad izraditi nakon toliko uspjesnih isplata...
30-11-2011, 11:18 PM
(30-11-2011 10:56 PM)liska Wrote:  Meni dosao mail da potvrdim isplatu ali lova ne dolazi na paypal, cekam vec 20 minuta a prije je stizala za 30 sekundi...nece me valjda sad izraditi nakon toliko uspjesnih isplata...

Za mene nikad nece bit uspjesni jer cim zakažu na jednoj isplati odma se stvara sumnja za iducu itd itd...
30-11-2011, 11:22 PM (This post was last modified: 30-11-2011 11:23 PM by liska.)
Pa majku im, nece ni da odgovore na supportu... joj poludit cu ako me zeznu..
30-11-2011, 11:31 PM
Meni stigla lova. Tačno prije 15 minuta. Sve ok i na paypal i na mailu i na fiverr-u. Smile

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
30-11-2011, 11:54 PM (This post was last modified: 01-12-2011 12:07 AM by liska.)
Stigla i meni nakon natezanja sa supportom Smile
01-12-2011, 01:28 AM
Do sad nikad nisam imao nikakvih problema sa fiverr-om, u zadnje vreme stalno rade neke redizjne stranice, pa je vjerovatno zbog toga došlo do problema, al iskreno se nadam da ni toga neće biti.
01-12-2011, 09:51 AM
Ako vam je isplatio da se malo bacim i na fiver Biggrin Nego kad ovaj paypal prebacuje novac na karticu ono bez nadoknada kod mene jos nije prebacio a 1 je il to bude nesto kasnije kad ustane gospoda ????

[url=][b]
01-12-2011, 10:13 AM
(01-12-2011 09:51 AM)edolegenda Wrote:  Ako vam je isplatio da se malo bacim i na fiver Biggrin Nego kad ovaj paypal prebacuje novac na karticu ono bez nadoknada kod mene jos nije prebacio a 1 je il to bude nesto kasnije kad ustane gospoda ????

Meni je isplaćeno bilo tek kasno navečer 2.11.2011., a u 10. mjesecu mi je praktično isplaćeno u 10 ujutro prvoga u mjesecu. Ne beri brigu, provest će ti oni to, samo ako imaš verificiranu karticu.

Airsoft Field
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Fiverr mi dodje glave BlueBerry 30 15,892 11-11-2013 10:41 PM
Last Post: edvard_munch
  Kako staviti novac na alertpay za internet zaradu culo2309 1 2,247 16-04-2012 05:12 PM
Last Post: Igor Tomić

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)