Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
webhostingworld.net vaša iskustva
25-11-2011, 11:28 AM
webhostingworld.net vaša iskustva
Naletio sam na ovaj hosting, pa sam malo tražio po google-u o njemu ali slabo ima čega, ili nisam dobro tražio hehe...

Pa me zanima da li je neko imao iskustvo s njima? Kakav je uptime i podrška? Smile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-11-2011, 01:00 PM
RE: webhostingworld.net vaša iskustva
(25-11-2011 11:28 AM)KontraVolta Wrote:  Naletio sam na ovaj hosting, pa sam malo tražio po google-u o njemu ali slabo ima čega, ili nisam dobro tražio hehe...

Pa me zanima da li je neko imao iskustvo s njima? Kakav je uptime i podrška? Smile

Ja nisam nikad cuo za njih, tako da ne znam kakvi su, preporucio bih ti dynadot i za hosting i za domenu. Ovo sto pise da je sve "unlimited" . to su gluposti, nijedan share hosting nema beskonacan bandwitch i mb prostor ako te je to privuklo kod njih. Probaj dynadot.com i neces se pokajati... WavingWaving

NUMEROLOGIJA

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): KontraVolta
25-11-2011, 01:24 PM
Odakle li samo iskopavate te hostove da mi je znati. Ja sam za 3 godine koristio samo 2 hostinga i oba su me odlično služila.Sad sam trenutno kod jednog na VPS-u i prilično sam zadovoljan.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors
Visit this user's website Find all posts by this user
25-11-2011, 02:02 PM (This post was last modified: 25-11-2011 02:03 PM by KontraVolta.)
Ma tražim neki hosting koji se može plaćati mjesečno, da nije skuplje od 5€ mjesečno, i da ima 10GB ili više prostora... našao sam neke domaće, u jednog ima downtime-a otprilike pola sata dnevno (u više navrata po 5-10 min), u drugog ne mogu platiti pošto sam iz BiH a ne primaju uplate preko kreditne kartice... pa sad tražim neki strani hosting, ako vi imate koji predložite mi...

Domenu imam, treba mi samo hosting...
25-11-2011, 02:03 PM
(25-11-2011 02:02 PM)KontraVolta Wrote:  Ma tražim neki hosting koji se može plaćati mjesečno, da nije skuplje od 5€ mjesečno, i da ima 10GB ili više prostora... našao sam neke domaće, u jednog ima downtime-a otprilike pola sata dnevno (u više navrata po 5-10 min), u drugog ne mogu platiti pošto sam iz BiH a ne primaju uplate preko kreditne kartice... pa sad tražim neki strani hosting, ako vi imate koji predložite mi...

Kazem ti Dynadot.com je meni jako dobar i njega koristim,a sto se tice placanja mesecno svaki hosting ima tu opciju.

NUMEROLOGIJA

25-11-2011, 02:12 PM (This post was last modified: 25-11-2011 02:12 PM by Skipper.)
(25-11-2011 02:02 PM)KontraVolta Wrote:  Ma tražim neki hosting koji se može plaćati mjesečno, da nije skuplje od 5€ mjesečno, i da ima 10GB ili više prostora... našao sam neke domaće, u jednog ima downtime-a otprilike pola sata dnevno (u više navrata po 5-10 min), u drugog ne mogu platiti pošto sam iz BiH a ne primaju uplate preko kreditne kartice... pa sad tražim neki strani hosting, ako vi imate koji predložite mi...

Domenu imam, treba mi samo hosting...
Imaš u mom potpisu dobar srpski hosting. Za 5 € mesečno možeš čak uzeti osnovni VPS kod njih.
Primaju uplate preko PP-a.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors
Visit this user's website Find all posts by this user
25-11-2011, 02:28 PM
(25-11-2011 02:03 PM)Srdjan87 Wrote:  Kazem ti Dynadot.com je meni jako dobar i njega koristim,a sto se tice placanja mesecno svaki hosting ima tu opciju.

Većina hostinga za najmanji shared hosting nudi opciju jedino godišnje plaćanje, ili polugodišnje...

(25-11-2011 02:12 PM)Skipper Wrote:  Imaš u mom potpisu dobar srpski hosting. Za 5 € mesečno možeš čak uzeti osnovni VPS kod njih.
Primaju uplate preko PP-a.

Nemam iskustva sa VPS-om, a vjerovatno se ne bih mogao snalaziti u njemu, još bez cpanela... Biggrin
Gledao sam taj hosting iz tvog potpisa, i odgovara mi ovaj srednji ili najveći shared hosting, ali je samo polugodišnje, godišnje i dvogodišnje moguće platiti... :S
25-11-2011, 03:44 PM
ProdHosting je odlican sto Skipper ima u potpisu kod njih sam bio godinu dana,odlicna podrska takodje,momci rade super posao...

NUMEROLOGIJA

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Moja iskustva sa razlicitim VPS stranim kompanijama allx2011 0 711 24-05-2016 10:25 AM
Last Post: allx2011
  Uniwebhosting - Iskustva telekomsrbija 26 8,080 25-04-2016 07:46 AM
Last Post: bloodimir
  Flippa.com - dali netko ima iskustva sa kupovinom websitova tamo? Davor Bomestar 19 5,836 22-10-2014 07:14 PM
Last Post: sunbeach
  Godaddy neugodna iskustva!!! miralem_SA 9 3,368 04-06-2013 08:34 PM
Last Post: Dzo
Star VPS6.net iskustva? FacebookAds 8 1,543 21-05-2012 01:03 PM
Last Post: ivanm
  vasa najveca zarada na prodaji domene nesim 5 3,850 11-04-2012 12:05 AM
Last Post: nesim
  Vasa iskustva sa awardspace? Exreey 4 1,678 07-08-2011 05:33 PM
Last Post: Skipper
Rolleyes KnownSRV - iskustva!? FacebookAds 2 1,472 03-06-2011 05:01 PM
Last Post: FacebookAds

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)