Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
99Design
» Online dizajn
14-02-2015, 10:18 PM
RE: 99Design
Možeš kasnije nadodat račune poput skrilla/deviznog ali prilikom registracije na 99d naravno koristi sve svoje točne podatke.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
14-02-2015, 10:22 PM
Na 99designs i stranicamai slicnim (ima dosta laznih poslova od admina), vjerovatno kako bi zadrzali dizajnere. Ne kazem da se ne moze zaradit na takvim konkursima (zaradio sam na takvim konkursima), nego je prevelika konkurencija i ima tih mutnih poslova. Najbolja ti je opcija fiverr jer novi u toj prici.

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
15-02-2015, 12:41 AM
Super, hvala na odgovor!
Znam za fiverr i elance samo su oni malo obavezniji jer koliko znam ide prvo dogovor za posao, pa se tek onda radi, što je sigurnija zarada ali i veca obaveza jer ga moraš (ili bi bar trebas) da uradis. A na 99 i slicnim sajtovima, uradim pa ako prođe prošao ako ne nikom nista, ukoliko traži da modifikujem dizajn ako hoću ispravim ili ako neću ponovo nikom ništa odustanem idem dalje. Prvo sam mislio da preko ELANCE-a radim baš poslove u vezi arhitekture projektovanje i precrtavanja u dwf (autocad) format iz jpeg-a 3d-a i sl. ali bas malo plaćaju Sigh, a puno vremena oduzme. A ovo završim za par sati, pa kako bude. Biggrin
15-02-2015, 10:39 AM
Kreni sa fiverrom, napravi 8 gigova sa dobrim primjerima, ponudi za pocetak dva logo za 5 £ kako bi dobio prve poslove.

Mislim da je manja konkurencija za AutoCad i 3D modeliranje, a i ozbiljniji je posao. Da nebi lutao puno uzmi jedan software npr. AutoCad i iscijedi mu drob, budi najboljiu tome, kasnije je lako dobit posao kad si strucnjak Biggrin.

A za malo motivacije (novac) najlakse ti je krenut sa fiverrom.

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
03-08-2016, 07:40 PM
Zdravo drugari,molim vas za savet ako znate.Prvi put sam ucestvovala na 99 design.Nakon isteka vremena za prijavljivanje radova,nalogodavac mi salje poruku da mu mogu poslati svoj rad sa izmenama koje mi je savetovao,jer ima jos dva dana fore da izabere pobednika.Muka je to sto nigde ne vidim opciju da prilozim rad.Uh samo mogu da im pisem poruke.Molim vas pomozite ako znate.Hvala unapred
03-08-2016, 11:05 PM
Godinama vec ne koristim 99 pa ne znam kakve su sad opcije. Ako ne mozes da dodas sliku kao attachment u poruci, postavi je na neki servis i posalji mu link, npr, imgur.

http://dnevnikdizajnera.com
Thanks given by (1): faroALI
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)