Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Account disabled
» ~ google account ~
12-11-2011, 09:02 PM
Icon4 Account disabled
Radio sam masovni linkbuilding komentarima po blogspot-u i evo sta me sacekalo, sigurno je zbog toga:

http://www.dodaj.rs/f/45/QN/40N0rNTe/acc-disabled3.jpg

Sto je najgore, uz taj account sa kojim sa postovao po blogspotu mi je vezan i AdSense, pa sad ne znam sta da radim? Kako da vratim to?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
12-11-2011, 09:32 PM
RE: Account disabled
kada su mene,pre 12 dana sjebali..nisam imao ovako..samo poruku..ja sam taj post obrisao..i jos neke..i poslao im poruku..Vec 12 dana mi ne odgovaraju a ja vec uveliko trazim zamenu ..
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
12-11-2011, 09:37 PM
(12-11-2011 09:32 PM)srkicarinho Wrote:  kada su mene,pre 12 dana sjebali..nisam imao ovako..samo poruku..ja sam taj post obrisao..i jos neke..i poslao im poruku..Vec 12 dana mi ne odgovaraju a ja vec uveliko trazim zamenu ..

Da, to sam citao. Tu je bilo do sadrzaja, a ovde sto je najjae nema nikakvih dodirnih tacak sa Adsense-om ili sajtovima, vec samo zbog prevelikog broja komentara na blogspotovima u kratkom intervalu. Na djavola se podesilo da mi je taj account bio vezan uz Adsense, to je jedina povezanost. Zato mislim da bih ovo mogao srediti, i bas je bezveze da mi zbog prevelikog broja komentara bude disableovan account, a da nema vremensko ogranicenje.

Ima li ko iskustava da je vracao account posle disable-a?
12-11-2011, 10:45 PM (This post was last modified: 12-11-2011 10:48 PM by Jokja.)
(12-11-2011 09:37 PM)DavidVictor Wrote:  
(12-11-2011 09:32 PM)srkicarinho Wrote:  kada su mene,pre 12 dana sjebali..nisam imao ovako..samo poruku..ja sam taj post obrisao..i jos neke..i poslao im poruku..Vec 12 dana mi ne odgovaraju a ja vec uveliko trazim zamenu ..

Da, to sam citao. Tu je bilo do sadrzaja, a ovde sto je najjae nema nikakvih dodirnih tacak sa Adsense-om ili sajtovima, vec samo zbog prevelikog broja komentara na blogspotovima u kratkom intervalu. Na djavola se podesilo da mi je taj account bio vezan uz Adsense, to je jedina povezanost. Zato mislim da bih ovo mogao srediti, i bas je bezveze da mi zbog prevelikog broja komentara bude disableovan account, a da nema vremensko ogranicenje.

Ima li ko iskustava da je vracao account posle disable-a?
Uf, covece pa gde si to radio. Ja imam dva naloga za koje vezujem svu vazniju postu i cuvam ih kao bele medvede,a za spamanje po blogovima u glavnom koristim yahoo meilove. Posto je sad vec kasno probaj da ih kontaktiras, moli ih, kukaj, izvinjavaj se ma nesto kao kad prekrsis pravila u saobracaju pa se susretnes sa policiom Smile

Send this user an email Find all posts by this user
13-11-2011, 04:11 AM
neka prvo krene sa seljackim forama.. tipa..
nisam hteo ociju mi,dece mi itd..
onda pijacarskim..
kumim te brate,zar nismo braca ,zar bi brata,
trece,
da li bi mogli da mi vratite racun,nisam znao,glup sam..
i poslednje,nece doneti vracanje akaunta,ali ces se osecati bolje..
mamu vam j... ima da vratite to,inace cu da dodjem tamo..
xD,,malo da se nasalimo..ps..meni racuna kada neko pretrazuje sajt...
Thanks given by (1): Mikipumas
13-11-2011, 04:17 AM
Pa pazi uopste nije zaebancija. Nisam mogao pretpostaviti da ce zbog nekih 20ak linkova u 15ak minuta na blogspot blogovima putem komentara da nastane problem i da ce odmah tek tako da disable-uju account, koji je eto igrom slucaja bas bio onaj koji je vezan uz Adsense.

Sto je najjace oglasi mi se idalje priakazuju normalno, na svakom sajtu, ali ne mogu da pristupim nicemu, kada se ulogujem, izadje odmah ono da je disable-ovan, i da mogu da ih kontaktiram za vracanje. Poslao sam im poruku pa cemo videti, ali me strasno nervira njihova bahatost i neodgovornost, za tako nekog velika support bi trebao da bude expresno brz.
13-11-2011, 04:22 AM
to si potpuno u pravu..zar nisu gugl jbt..evo sutra ce 13 dan kako cekam odgovor..neka kazu..ne moze i cao..al da znam..
13-11-2011, 04:46 AM
(13-11-2011 04:22 AM)srkicarinho Wrote:  to si potpuno u pravu..zar nisu gugl jbt..evo sutra ce 13 dan kako cekam odgovor..neka kazu..ne moze i cao..al da znam..

Bas tako...ali tebi je npr banovan odredjeni sajt...a meni disable-ovan ceo account, tj kad se ulogujem izadje ona poruka i imam samo mogucnost kontaktiranja supporta koji nznm kad ce odgovoriti i da li ce...evo postavio sam pitanja i na forumu google supporta pa cemo videti.

Glupo je ispalo sto mi je taj account vezan za adsense, a nikakve veze sa oglasima, koji se idalje prikazuju na svim sajtovima normalno, znaci nije nista vezano za adsense nego samo za te komentare po blogspotu izgledao im kao spam. Ali to nije razlog da mi disable-uju account, trebalo bi za to da mi vrate lagano, samo da dobijem support prvo. Uh sranja li. Danas jesi, sutra nisi, monopolisti cisti.
13-11-2011, 07:13 AM
Odgovor necete dobiti verovatno nikada, kao ni ja evo ima vec 3 meseca, mislim ne cekam ga uopste kada ga nisam dobio za 7 dana znao sam da necu nikada Crazy_grin

Pitate se zasto, pa zato sto njih bole uvo za vas, to jest nas ko smo mi neki smesni Balkanci koji zaradjuju neke cifrice, gledam ljudi dizu cekove po 100 000 $ mesecno, rekord bi valjda oko 700 000 $ koliko se secam, zato opametite se ( ja jesam Taunt ) i kada se ovako nesto desi, znaci baba, deda, rodjak itd axxaxaxax

Thanks given by (2): DavidVictor, AleksaS
13-11-2011, 11:12 AM
Ako mislis da ti je nalog ugasen zbog blog komentarisanja, onda moras pronaci nacin da ih kontaktiras. Tj. koliko vidim oni ti i daju opciju da ih kontaktiras nakon sto procitas njihove termse.

Moj savet ti je da im pises kako ti je neko provalio sifru i koristio nalog za masovno komentarisanje. Zamoli ih da ti vrate nalog i obecaj kako ces koristiti tezu sifru bla bla.

Ovo mi lici na automatsko gasenje naloga, tako da mislim da imas sanse da ga povratis..

Najbolji affiliate program sa ponudama za domaci trafik - Optimizovane Landing Strane.. Brza isplata na PP, WM, Paxum
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): DavidVictor
13-11-2011, 12:58 PM
(13-11-2011 11:12 AM)fanste Wrote:  Ako mislis da ti je nalog ugasen zbog blog komentarisanja, onda moras pronaci nacin da ih kontaktiras. Tj. koliko vidim oni ti i daju opciju da ih kontaktiras nakon sto procitas njihove termse.

Moj savet ti je da im pises kako ti je neko provalio sifru i koristio nalog za masovno komentarisanje. Zamoli ih da ti vrate nalog i obecaj kako ces koristiti tezu sifru bla bla.

Ovo mi lici na automatsko gasenje naloga, tako da mislim da imas sanse da ga povratis..

Hvala care. Na moje veliko odusevljenje sada ulazim na Adsense i otvara mi statistiku, AMIN Drinking

Ocigledno je ono bio disable na nekoliko casova zbog prevelikog broja komentara u kratkom vremenskom periodu. Aaaaaa fala ti Boze, castim pice za ceo forum, vi birajte club Biggrin Drinking
Thanks given by (1): dinkO14
13-11-2011, 01:33 PM
Upozorenje mi nije izgledalo kao privremeno Smile

kupujem fb subscribere sa prostora ex yu , ponude i nacin na pm
13-11-2011, 02:09 PM
(13-11-2011 01:33 PM)adsenseamater Wrote:  Upozorenje mi nije izgledalo kao privremeno Smile

Nije ni meni, ali evo sada kada mi se omogucio pristup mailu, usao sam i stajao je odgovor od njih da je ponovo sve enabled i da proverim jel mogu pristupiti svim opcijama sada, sve 5 za google support u ovom slucaju Smile
13-11-2011, 02:53 PM
(13-11-2011 02:09 PM)DavidVictor Wrote:  
(13-11-2011 01:33 PM)adsenseamater Wrote:  Upozorenje mi nije izgledalo kao privremeno Smile

Nije ni meni, ali evo sada kada mi se omogucio pristup mailu, usao sam i stajao je odgovor od njih da je ponovo sve enabled i da proverim jel mogu pristupiti svim opcijama sada, sve 5 za google support u ovom slucaju Smile

Sad pamet u glavu i pazi sta radis. Najbolje ti je da ti je nalog sa kojim je povezan adsense potpuno izolovan, znaci nikakve komentare nigde nemoj da ostavljas sa tim meilom, a ja cak idem do te krajnosti da sa tim meilom nisakim ne stupam ni u kontakt tako da je u potpunosti izolovan. Winking

Send this user an email Find all posts by this user
13-11-2011, 02:56 PM
(13-11-2011 02:53 PM)Jokja Wrote:  Sad pamet u glavu i pazi sta radis. Najbolje ti je da ti je nalog sa kojim je povezan adsense potpuno izolovan, znaci nikakve komentare nigde nemoj da ostavljas sa tim meilom, a ja cak idem do te krajnosti da sa tim meilom nisakim ne stupam ni u kontakt tako da je u potpunosti izolovan. Winking

Potpuno si u pravu care i potpuno se slazem sa tobom, to sam i ja skapirao, i od sada taj nalog se vise nigde nece pojavljivati Smile
13-11-2011, 03:01 PM
Super kad se sve završilo kako treba! Drinking
Pamet u glavu sad!

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
13-11-2011, 03:04 PM
(13-11-2011 03:01 PM)aleksej Wrote:  Super kad se sve završilo kako treba! Drinking
Pamet u glavu sad!

Naravno care, samo da je sad sve okej, a vise takve greske necu praviti, velika lekcija mi je ovo bila, iako nije nista prekrseno vezano za Adsense, jedna opomena da generalno pazim sta radim Smile

Ziveli Drinking
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)