Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koje su vaše najdraže metode interent zarade?
» Plan ili ne?
08-10-2011, 11:05 AM
Koje su vaše najdraže metode interent zarade?
Jeste li ikada odlučili ozbiljno zaraditi na internetu? Čitajući neke članke, primjetio sam da mnogi misle da je internet zarada mit i da se na internetu može zaraditi samo od Google Adsense i to toliko malo da nije vrijedno spomena. Jeste li vi jedan on tih ljudi?
    1) imate li izrađenu strategiju ili samo surfate webom u nadi da ćete pronaći 'zlatnu koku'?
    2) jeste li štogod naučili od vaših propalih projekata?
    3) što vas najviše spriječava da ostvarite svoje ciljeve?

Ovo su 3 zanimljiva pitanja pomoću kojih, ako odgovorite, biste mogli saznati puno o sebi i ujedno pomoći drugima. Također možda netko vama pomogne ako imate problem koji netko drugi može lako riješiti. Propali projekt ili ne, svakako je iskustvo koje vam može pomoći i koje vas gradi i usavršava.

Ako ste hrabri i želite podijeliti svoje informacije te pomoći drugima i dati šansu da se vama pomogne, izvolite Smile

Profit Lista Marketing
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
09-10-2011, 09:07 AM (This post was last modified: 09-10-2011 09:07 AM by Raymond.)
RE: Koje su vaše najdraže metode interent zarade?
(08-10-2011 11:05 AM)ProfitLista Wrote:  Jeste li ikada odlučili ozbiljno zaraditi na internetu? Čitajući neke članke, primjetio sam da mnogi misle da je internet zarada mit i da se na internetu može zaraditi samo od Google Adsense i to toliko malo da nije vrijedno spomena. Jeste li vi jedan on tih ljudi?
    1) imate li izrađenu strategiju ili samo surfate webom u nadi da ćete pronaći 'zlatnu koku'?
    2) jeste li štogod naučili od vaših propalih projekata?
    3) što vas najviše spriječava da ostvarite svoje ciljeve?

Ovo su 3 zanimljiva pitanja pomoću kojih, ako odgovorite, biste mogli saznati puno o sebi i ujedno pomoći drugima. Također možda netko vama pomogne ako imate problem koji netko drugi može lako riješiti. Propali projekt ili ne, svakako je iskustvo koje vam može pomoći i koje vas gradi i usavršava.

Ako ste hrabri i želite podijeliti svoje informacije te pomoći drugima i dati šansu da se vama pomogne, izvolite Smile

1. imam strategiju
2. nadam se da jesam
3. ništa me ne može spriječiti Waving Drinking

nego, da čujemo tebe kao začetnika teme i tvoja iskustva Winking

Dom za starije i nemoćne - Vaporizacija.hr - Inox ograde
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
09-10-2011, 11:09 AM
(09-10-2011 09:07 AM)Raymond Wrote:  1. imam strategiju
2. nadam se da jesam
3. ništa me ne može spriječiti Waving Drinking

nego, da čujemo tebe kao začetnika teme i tvoja iskustva Winking

Znao dam da će me netko usositi, a nije mi to bio cilj Smile

1) Imam strategiju, ali sam proveo godinu dana surfajući webom i tražeći zlatnu koku, koju nisam pronašao, naravno
2) Uh, jesam i još uvijek učim Smack
3) Mislim da nije u pitanju ni lova, ni mašta, ni znanje već da čovjek često sam sebi često stoji na putu. Mnoge ideje sam propustio i uništio zbog krivog pristupa i 'mentalnih kočnica', npr. ljudi koji se boje visine, propuštaju predivan pogled iz aviona. Od svih grešaka koje sam napravio, uglavnom sam sam sebe sabotirao, a da to isprva nisam ni shvatio.

Profit Lista Marketing
Visit this user's website Find all posts by this user
09-10-2011, 12:51 PM
ajde da malo ozbiljnije odgovorim... ne surfam tražeći zlatnu koku, pronašao sam bijelu i ide mi dobro i s njom Crazy_grin šala, naravno

uglavnom mi ideje padaju dok surfam, uvijek mi nešto privuče pažnju pa to idem malo istražiti da vidim ima li tu kruha Smile Zlatnih koka možda ima, ali nisu tako česte. U stvari zlatna koka je - think outside the box

Moji propali projekti su bili davno, davno... internet je jos izgledao drugacije (modemi, spedia je bila in i naravno nedozvoljeni sadrzaj). Uglavnom ono sto mi je propalo bilo je kombinacija - neznanje/novac/neznanje No, ubrzo nakon toga su uslijedili neki, recimo, malo uspjesniji projekti, a ubrzo nakon toga - totalan nedostatak motivacije & shit koji su potraaaajali puno previse, tako da sam tek ove godine poceo nesto ozbiljnije raditi. Internet je danas potpuno drugaciji nego prije, recimo da je teze zaraditi zbog puno jace konkurencije u svemu, ali opet se moze.

I trece pitanje... NNNS (nista nas ne smije sprijeciti Smile ) Ali malo ozbiljnije, moze me donekle limitirati nedostatak novca jer day job se ozbiljno trese i lova slabo dolazi, određeni nedostatak znanja za neke stvari (sto ce se ispraviti) ili da me opet ne pukne totalna demotivacija & shit, onda sam nahebo jer to mi je najozbiljnija prijetnja.

Da zakljucim, gledam optimisticno pred sebe, bit ce ok. Winking

Dom za starije i nemoćne - Vaporizacija.hr - Inox ograde
09-10-2011, 01:50 PM (This post was last modified: 09-10-2011 01:55 PM by LeonMak.)
(09-10-2011 11:09 AM)ProfitLista Wrote:  3) Mislim da nije u pitanju ni lova, ni mašta, ni znanje već da čovjek često sam sebi često stoji na putu. Mnoge ideje sam propustio i uništio zbog krivog pristupa i 'mentalnih kočnica', npr. ljudi koji se boje visine, propuštaju predivan pogled iz aviona. Od svih grešaka koje sam napravio, uglavnom sam sam sebe sabotirao, a da to isprva nisam ni shvatio.

Da, lijepo si ovo rekao. Najveći je problem zaobići vlastite blokade. A granice i ograničenja i ne postoje, osim onih koje si sami, uglavnom podsvjesno, postavimo. Ali da bi čovjek nešto postigao, napravio nešto više ili drugačije, postigao željeni cilj na bilo kojem planu, nije dovoljno jalo željeti i ponekad se prisiliti afirmativno razmšljati. Nije dovoljno čak ni više raditi, nužno je promijeniti sebe, svoje (loše) navike i način razmišljanja.
Uzvodno je teško plivati, pa treba otpustiti grč i sve shvaćati malo manje ozbiljno i imati povjerenja da će te rijeka života odnijeti u pravom smjeru prema tvom cilju. Nizvodno se lakše putuje, uz samo lagano kormilarenje, da se ne nasučeš u plićaku. (V. Zeland, 'Transurfing' - nije citat, nego otprilike, prema sjećanju :-))

Otišo ja u filozofiranje.. Što se tiče teme i tvog prvog pitanja, imam neku kratkoročnu strategiju i dugoročni plan.
Moram reći da ti je drugo pitanje malo bezveze, jer svi nešto naučimo iz vlastitih grešaka, ali to, nažalost, nije garancija da ih nećemo ponoviti Smile
3. Ništa me ne spriječava, upravo plovim prema nekim (usputim) ciljevima. Neki krajnji cilj zapravo i nemam, jer zašto si postavljati ograničenja. A i putovanje je samo po sebi dobar cilj Waving

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Thanks given by (1): ProfitLista
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Najbolji nacin zarade na 300k posjeta mjesecno Colleric 3 2,136 25-07-2018 03:18 PM
Last Post: Zevs91
  Prosjek i procjena zarade! Colleric 9 3,182 13-12-2017 10:43 AM
Last Post: Colleric
  Promena hostinga i neverovatan pad zarade na Adsensu dragan993 8 3,122 24-02-2015 09:48 PM
Last Post: DraganBr
  Pomoc oko AdSense zarade koja nije zaracunata negi 2 1,775 03-04-2014 10:35 PM
Last Post: gamerxyz
  Jedna moja tehnika zarade, zvana "Sam sa sobom pricam i super mi je" freemind 4 2,564 21-04-2012 02:28 AM
Last Post: VWolf
  Koje metode koristite osim SEO-a? Davor Bomestar 23 9,311 18-04-2012 02:24 PM
Last Post: M00nlander
  Popup affiliate metode - dopušteno ili ne? poc 4 2,798 10-03-2012 07:18 PM
Last Post: ADS
  Savjet u odabiru načina zarade ivan19992 5 2,456 14-02-2012 11:09 PM
Last Post: AleksaS

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)