Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NPC-ov Super Affiliate webinar
22-04-2009, 11:13 PM (This post was last modified: 28-04-2009 01:05 AM by InFlames20.)
NPC-ov Super Affiliate webinar
Just a quick heads up to let you know that
the super affiliate webinar that we're hosting
with Mark Ling who happens to be one of the
worlds most successful affiliate marketers
is happening...

**TONIGHT**

At exactly:

6:00 PM to 7:00 PM PST

9:00 PM to 10:00 PM EST

Go here to sign up and get all the details

http://www.nicheprofitclassroom.net/supe...te_webinar

Dali ce ko nocas u 3 sata gledati ovaj seminar? Ako budem jedini balkanac na web-seminaru vise necu pisat na ovom forumu!!

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-04-2009, 11:34 PM
RE: NPC-ov Super Affiliate webinar VECERAS
Najbolje da ti to snimiš pa da gledamo sutra reprizu Tonuge2
Jebiga, neki ipak rade sutra..

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
22-04-2009, 11:45 PM
A neznam dali cu moci.. zadnji put sam bas pokusavao ali nije islo nikako, valjda sam ja jedan od onih ljudi, genije za internet marketing a debil za sve ostalo Biggrin
Salim se.. kad bi tako bilo nebi se bunio.. da sam bar genije Sorry

23-04-2009, 12:01 AM
E pa ozbiljno, ako imas Camtasia studio ili neki drugi slican program lijepo snimis screen i zvuk naravno i deri Winking

23-04-2009, 12:06 AM
Imam ali nije htjelo zadnji put. valjda nije radio zvuk ili tako nes.. bas ono gay .. blafjhf

23-04-2009, 12:23 AM
A kita..e, a jel lik prica ili i vrti neku prezentaciju usput? Ako ništa da vidimo bar dio..

23-04-2009, 12:26 AM (This post was last modified: 23-04-2009 12:27 AM by Davor Bomestar.)
Ma koriste GoToMeeting platformu pa oni imaju svoj vlastiti progi client sa skines ili tako nes, oni pricaju a u pozadini vrte prezentaciju.
Al se moras regat da bis gledao

23-04-2009, 01:48 AM
Ah, ovo integrirano sranje nece da snima Sorry Nisam trebao dati teratekicu Sorry

23-04-2009, 05:02 AM
Nadam se da nisam jedini gledao. Znaci dolazim sinoc oko 8 kuci mrtav pijan i legnem da spavam. Imam vise srece nego pameti. Probudim se malo pre 3, nesto cackam po kompu, dolazim na ovaj forum, vidim temu, pogledam vreme seminara pise 3 ujutro, pogledam sat dole, kad ono 3 sata.

ServInt Hosting - VPS & Dedicated

Visit this user's website Find all posts by this user
23-04-2009, 11:24 AM
offtopik: šta si ti radio pijan u 20h bre Biggrin Tonuge2

Easy-LinkBuilding.com Get Easy BackLinks + high PageRank + Trafick

Easy Link Building na srpskom
23-04-2009, 11:41 AM
U kafani gledao Jug - Partizan vaterpolo i opet su nas izbacili. Smil4094ce651fb82

23-04-2009, 01:23 PM
Eto jokara je spasio ekipu, ipak cu pisat na forumu Tonuge2

Ma meni je jucer bio zivi show. Ugl. skuzio sam da mikrosoft iskljucuje "stereo mix" sa zvucnih kartica tj. trazi od proizvodjaca da iskljucuju pa sam trazio nacine kako da to iskljucim tu zastitu. Nasao sam neke nacine u registry-u ali posto imam nesto drukciju karticu ipak nis od toga. Probao sam neki alternativni nacin snimanja zvuka ali nis nije upalilo. Cak je poceo seminar ja jos rokam trazim nacin kako da snimim zvuk pa ono makar cemo naknadno spojit sliku i ton ali nis nema srece. Propustio sam na pocetku najvazniji dio, keyword reseach jer je objasnjavao neki program sta i kako. Ugl. seminar je definitivno koristan, masu korisnih informacija spakirano u 2h ali eto ne mogu se oteti dojmu da sam ipak ocekivao mrvicu vise. O mojoj najdrazoj temi SEO nije skoro nis pricao pa sam malo razocaran a i na kraju sam slusao odg na pitanja od ekipe ali to su sve newby pitanja i jedini razlog sam slusao jer sam cekao bonus koji su najavili na kraju za slusatelje jer prosli put je bonus bio jeben tj. za 1 dolar si dobio free trial na njihov NPC program 2 tjedna pa sam mislio ajde mozda ce nes dobro dati ali su ipak rekli kako ce obavijestit ekipu o bonusu kad posalju mailovm SNIMKU SEMINARA (trenutak kad sam se htio ubit Biggrin ) ali sam skuzio da ce i bonusi biti ako se regate na affilobluprint od tog Marc Linga tako da bzvz sam cekao kraj :-\

Anyway dobio sam masu ideja za niche koje da probam ovo ono i sad opet imam dosta niche koje bi radio ali nemam vremena. Morat cu smislit neki dodatni alternativni nacin link buildinga jer ovaj sadasnji mi je prebookiran/organiziran za sljedeca 4 mjeseca Biggrin

Ajde Jokara nemoj biti tuzan, znas kako kazu, ko nema srece u Vaterpolu ima u Internet zaradi Winking hehe barem sad kazu(em) Smile
btw: kakav ti je bio seminar?

23-04-2009, 01:46 PM
(23-04-2009 01:23 PM)dbomestar Wrote:  Morat cu smislit neki dodatni alternativni nacin link buildinga jer ovaj sadasnji mi je prebookiran/organiziran za sljedeca 4 mjeseca Biggrin

za koliko ti sajtova radiš SEO čoveče? Smil4094cdee2f657

23-04-2009, 01:53 PM
Nije lose, i ja sam propustio sami pocetak. Skoro sve alate koje je spomenuo ja vec koristim al nema veze nekako mi to daje do znanja da radim kako treba. Inace kad je spomenuo da je njemu najdraze da promovise language learning software setih se da sam pre nekog vremena kupio jedan odlican domen language-learning-software.net na kome planiram da promovisem dva najpoznatija softwera za ucenje jezika Rosetta Stone i Tell Me More koji inace posluju preko CJ-a. Strasna je traznja ovih kljucnih reci a mislim da nemam bas preveliku konkurenciju a i imacu veliku prednost za SEO sa ovakvim domenom. Mislim da ce taj njihov kurs vredeti para ali ja ga verovatno ne bih platio ni da imam para. Zasto? Ne mislim ja da sve znam ali po mom misljenju ovaj kurs ce biti izuzetan za pocetnike jer ce sve biti step by step. Svakako da je ovaj kurs mnogo brzi nacin da se dodje do znanja i rezultata nego samostalnim ucenjem (guglovanjem) tako da ga preporucujem svima koji imaju da investiraju i ozbiljno se misle baviti affiliate marketingom.

23-04-2009, 02:20 PM (This post was last modified: 23-04-2009 02:22 PM by Davor Bomestar.)
(23-04-2009 01:46 PM)Borissajkas Wrote:  
(23-04-2009 01:23 PM)dbomestar Wrote:  Morat cu smislit neki dodatni alternativni nacin link buildinga jer ovaj sadasnji mi je prebookiran/organiziran za sljedeca 4 mjeseca Biggrin

za koliko ti sajtova radiš SEO čoveče? Smil4094cdee2f657

A ko to jos pamti Tonuge2 Kad sam smotan guzica mi neda mira i nemogu se orijentirati na samo jednu stvar. Imam masu metoda-nicha koje znam da ce donijet pare jedini problem mi je sto neznam sto ce mi prvo donije pare pa se saltam s jedne na drugu na trecu nichu. Ma ja sam zadnjih 4 mjeseca 50 puta promjenio poslovni model. Ne kazem da nema napretka ali ono volio bi da se malo vise skuliram. Kad stalno mi padaju ideje kako da poboljsam nesto.

Nakon ovog seminara jucer sam se opet nabrijao na Clickbank pa sam odmah nasao par dobrih nicha hehe.
A CJ me strah uopce upalit jer se nebi mogao odlucit sta da rokam od silnog izbora.

Ma uglavnom, u slijedecem periodu je u planu radit na 4-6 nicha (valjda) a dalje cemo vidjet sta i kako. Problem je sto process je dosta jak sto se tice link buildinga ali ja promoviram masu keyworda i kad to pomnozis sa vise nicha onda dodjes do problema da je tesko "scale-at" tj. radit veliki obujam stvari. Primjerice article marketing za linkove mi je glavna metoda i koristim te neke servise za distribuciju sadrzaja kao sto su Unique Article Wizard, ArticleMarketingAutomation (spomenuto u jucerasnjem seminaru) ali me strah da nebi imao problema radi previse clanaka prijavljenih odjednom. Za sad mi je cilj 4 clanka dnevno slijedecih 4 mjeseca ali to mi nije dosta da pokrijem sve ovo sto zelim jer bi htio barem jos par nicha odraditi Smile

jokara slazem se da nije bilo previse informacija za iskusnije ali mislim da je meni makar 5-10% bilo svjeze, recimo onaj program traffice travis za trazenje keyworda iako ja koristim primarno Adwords Tool, wordtracker i sad cu valjda koristit nichbot ali mislim da je i ovo ok progi sto je on preporucio. Isto tako da je lijepo vidjet kako netko razmislja jer uvijek mozes saznati 1 il 2 informacije koje ti mogu promjenit nacin na koj gledas neke stvari Smile

23-04-2009, 02:49 PM
Al si ti pun energije. Mene sto vise ima na ovom forumu (a ima me dosta u zadnje vreme) to manje radim na bitnim stvarima koje mi trebaju donositi pare. Moram skupiti energije i krenuti da radim ozbiljno.

23-04-2009, 03:23 PM
Slazem se apsolutno. Ajmo ja i ti nama dati neki ban na tjedan dana pa da i odradimo nes posla a ne samo da piskaramo Biggrin haha

23-04-2009, 04:06 PM (This post was last modified: 23-04-2009 04:07 PM by jokara25.)
Moze. Ko hoce da kupi kilo nelegalnog softwera nek mi se javi na pm Biggrin
Akcija traje dok ne dobijem Ban

23-04-2009, 04:25 PM
(23-04-2009 04:06 PM)jokara25 Wrote:  Moze. Ko hoce da kupi kilo nelegalnog softwera nek mi se javi na pm Biggrin
jokara molim te da ne postas ovakve stvari ovdje, za to imas posebni dio foruma a i na ovom forumu je striktno zabranjeno promoviranje i prodaja spam programa, ovo ti je upozorenje a sljedeci put slijedi stalni ban =) hahhahahhahahahahah

znaci jos jednom moras da ti dam ban !!!
Smil4094cd147edc1

aj decki Smil4094ce494fac7

Hit me up to chat
Send this user an email Find all posts by this user
23-04-2009, 05:41 PM
(23-04-2009 04:06 PM)jokara25 Wrote:  Moze. Ko hoce da kupi kilo nelegalnog softwera nek mi se javi na pm Biggrin

hahaha šta to treba da dobiješ? Biggrin hahahahaa Smil4094cd147edc1 Smil4094cd147edc1 Smil4094cd147edc1 Smil4094cd147edc1

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Sve što vam je potrebno za uspešan Amazon Affiliate Website Igor Tomić 89 27,985 25-07-2018 03:28 PM
Last Post: Zevs91
  Affiliate za kladionice? Ace_ 14 7,210 13-10-2015 06:15 PM
Last Post: djordje_energy
  Saradnja - affiliate kladionice poloki 2 2,602 22-12-2014 11:00 PM
Last Post: poloki
Icon4 problem sa affiliate linkovima DijanaIvis 2 1,672 13-03-2014 01:24 PM
Last Post: DijanaIvis
  The 2012 Affiliate Summit AffStat Report Igor Tomić 1 1,926 12-08-2012 08:22 PM
Last Post: some1special
  Jedna moja tehnika zarade, zvana "Sam sa sobom pricam i super mi je" freemind 4 2,495 21-04-2012 02:28 AM
Last Post: VWolf
  Popup affiliate metode - dopušteno ili ne? poc 4 2,706 10-03-2012 07:18 PM
Last Post: ADS
  affiliate čekovi rradomir01 46 16,621 02-12-2010 08:15 PM
Last Post: Davor85

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)