Post Reply 

Thread Rating:
  • 4 Votes - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mesecna zarada ?
13-09-2009, 10:15 PM
RE: Mesecna zarada ???
Ja se bavim IM-om jedno 2 meseca mozda malo jace i u tih 2 meseca se racuna i ucenje i sve.Za sada zaradjujem od adsensa 50$/dnevno i od nekih CPA programa ukupno 25-30$ dnevno.Naravno radim 3-5h dnevno pa su mozda kod mene rezultati ovako brzo dosli ali sta je tu je.I krenuo sam od nule znaci nisam kupio neki sajt pa onda samo nastavio da radim.

SEOs, ponosan član Internet zarada foruma od Aug 2009.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
13-09-2009, 10:21 PM
jako si napredan mora se priznat, brzo si ti to unovcio tako dobro

Sales Letter Software
How To Get 200.000+ FREE Targeted Visitors To Your Site With 2 Minutes of Work
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
13-09-2009, 10:26 PM
(13-09-2009 10:15 PM)SEOs Wrote:  Ja se bavim IM-om jedno 2 meseca mozda malo jace i u tih 2 meseca se racuna i ucenje i sve.Za sada zaradjujem od adsensa 50$/dnevno i od nekih CPA programa ukupno 25-30$ dnevno.Naravno radim 3-5h dnevno pa su mozda kod mene rezultati ovako brzo dosli ali sta je tu je.I krenuo sam od nule znaci nisam kupio neki sajt pa onda samo nastavio da radim.

Svaka čast, definitivno si motivacija za sve početnike Winking

Pošto očito imaš znanja koje si stekao prilično brzo, ako nisu neke velike tajne i sl. možeš slobodno podijeliti koji savjet korisnicima ovog foruma Smile Naravno, pukneš novu temu pa pričaj, if you want of course Winking

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
13-09-2009, 10:37 PM
Ja sam ljubomoran na SEOsa Biggrin
Ovo sto si ti rekao je 70 dolara dnevno? To bi bilo $2100 dolara mjesecno tj. 10 000kn mjesecno.. stvarno toliko zaradujes?

SaaS SEO Marketing Agency
13-09-2009, 11:57 PM (This post was last modified: 13-09-2009 11:59 PM by kklukov2.)
Samo ljubomoran? Stars
Meni se vrti u glavi od ovog šta sam sad pročital "$50 - dnevno" od Google AdSense. To je moj san koji želim ostvariti i dao sam si 6 mjeseci za to a on to postigo u 2 mj. i to još kaže sa 0% znanja na samom početku. Mora da se šali jer ako je istina neka stavi sliku čeka od Googlea a ja više nikad neču upalit Internet jer očito nije za mene.
Čovječe to bi bilo oko 20-30 000 posjeta dnevno sa tražilica. Stars
Waving Drinking To_clue Blowup

Izrada Web Stranice
Zarada na Internetu
Preuzmite Besplatne Knjige
13-09-2009, 11:58 PM
50 dolara dnevno od adsensa 1500 dolara mjesecno

tebe mozemo racunat onda kao veliku ribu Smile

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
14-09-2009, 12:01 AM
Ma kakva riba pa on je ajkula i može odma počet pisati knjigu o SEO

Izrada Web Stranice
Zarada na Internetu
14-09-2009, 12:32 AM
(14-09-2009 12:01 AM)kklukov2 Wrote:  Ma kakva riba pa on je ajkula i može odma počet pisati knjigu o SEO

E tu je fora ja da sam cekao da pocne da deluje moja SEO kampanja ja ne bih zaradio do sad nista.Ja posetu dobijam sa facebooka,twittera,digga,........
Naravno uporedo sa ovim radim i jedan veliki sajt ali sa njim cu da pocnem ozbiljnije tek u januaru .... a jedan savet kako da brze dodjete do rezultata : Nemojte da ceo zivot provedete u citanju vec 98% svoga vremena provedite istrazivajuci i tako ce te mnogo lakse shvatiti sistem (Posle ovih reci ispadoh neka faca Hysterical)

A posto mnogo radim (imam i stalan posao pored ovoga) imam malo vremena da pisem po forumu ali ako nadjem vremena napisacu nekoliko postova o tome kako sam uspeo ovako brzo da zaradjujem .... Winking

SEOs, ponosan član Internet zarada foruma od Aug 2009.
14-09-2009, 12:43 AM
(14-09-2009 12:32 AM)SEOs Wrote:  A posto mnogo radim (imam i stalan posao pored ovoga) imam malo vremena da pisem po forumu ali ako nadjem vremena napisacu nekoliko postova o tome kako sam uspeo ovako brzo da zaradjujem .... Winking

Ajde uzmi na poslu 1 dan slobodno pa ako nam sve dobro objasniš platit čemo ti dnevnicu Waving

Izrada Web Stranice
Zarada na Internetu
14-09-2009, 12:51 AM (This post was last modified: 14-09-2009 12:53 AM by Davor Bomestar.)
Definitivno bi cijenio da objasnis malo kako to radis. Naime ja sam osobno uvijek u SEO strani dobijanja traffica dok obican traffic putem drugih metoda nikad nisam detaljnije proucavao a kroz par mjeseci je planu koristit upravo te najpopularnije soc.sajtove za dobijanje traffica na teh portal ali eto kad sam njub u tome Biggrin
Da mogli bi Biggrin

(14-09-2009 12:43 AM)kklukov2 Wrote:  Ajde uzmi na poslu 1 dan slobodno pa ako nam sve dobro objasniš platit čemo ti dnevnicu Waving

14-09-2009, 01:45 AM
Mislio sam ovo da precutim ali kad sam video koliko vas je odgovorilo vucete me za jezikHysterical

Kao prvo ti zaradjujes sa svojih 2 meseca znanja ko nekoliko ljudi na ovom forumu sa nekoliko godina znanja....
Ti da stvarno toliko zaradjujes ti se ne bi MLATIO sa tim (STALNIM POSLOM) neko bi lepo seo za komp 10h dnevo i izracunaj koliko si dobar?Pa 120 dnevno$ Po tvojoj satniciCrazy_grin
Blago tebi ti ces biti sledece godine milionerHysterical
Obrati paznju sta ti pricas nama,neke pricice za malu decu?
Niko ti nece verovati ovako jel su svi u tome i rade na tome da zaradjuju sto vecu lovu na netu.....
Ako budes posecivao forum ili postao bez objasnjenja na ove prozivke to ce znaciti samo jedno,da ovo sto pricas nije tacno.......
Zato nas ubedi da nisi lazov,pojasni kako to ide i skidace ti svi kapeTaunt

Selidbe Beograd - BeogradSelidbe.net
14-09-2009, 02:14 AM
Neznam dali govori istinu ali moram reci da je definitivno moguce ovako nes. Mi smo dosta orijentirani na SEO na ovom forumu pa oni koji nisu vise upuceni dobijaju dojam ko da druge metode ne postoje ali to svakako nije istina. Postoji raznih metoda dobijanja traffica osim trazilica. Pa i IM warrior je sad bas napisao tekst kako je zaradio $320 samo sa facebooka na CPA mrezi a za njega sam 100% siguran da je iskren. Osim toga citao sam razne metode kako se moze postici to ali na mnoge se nisam odlucio isprobati jer iovako radim na previse stvari, no svakako je uvijek dobro cuti kakve su mogucnosti i kako netko na svoj nacin nesto odraduje.
Tako da moje misljenje jest da je moguce.

14-09-2009, 09:17 AM
Moguce definitivno jeste..ali 20000-30000 posjeta mjesecno, bez jaaaako dobrog SEO-a..hm..!! a i sa dobrim SEOm je malo puno, cini mi se..ispravite me ako grijesim.. Social networking je dobar traffic generation sistem, ali treba jaaako puno rada i na tome da bi se dobio ovakav promet preko stranice..
Ovako velik promet u kratkom vremenu realno je moguc samo preko PPC-a
tj. Adwordsa, ali to je placeni traffic, pa onda i realna zarada se otprilike dijeli na pola.. Cak i preko adwordsa, sumnjem da bi bilo isplativo ciljati zaradu na adsensu, jer "google dao-google uzeo".. Morao bi biti neki adwords guru da bi koristeci se adwordsom zaradio na adsensu.. CPA je vec druga stvar, tu se preko adwordsa moze dobro i brzo zaraditi.. Tako da SEO's, ja se iskreno nadam da si iskren, jer bi onda mogli dosta toga nauciti ovdje od tebe..

Sales Letter Software
How To Get 200.000+ FREE Targeted Visitors To Your Site With 2 Minutes of Work
14-09-2009, 09:46 AM (This post was last modified: 14-09-2009 09:49 AM by rendulicivan.)
nije on rekao da treba oko 20-30 000 posjeta mjesecno,vec je kamtudedi napisao da bi to bilo oko 20-30000 posjeta dnevno a mislim da je to bez starosti domene i apsolutnog monopola u toj nichi i kroz tako kratko vrijeme nemoguce, a da imam tolko posjeta zarada bi bila debelo preko 50$ =)) no po mojem misljenju netreba tolko posjeta, jedino sta je bitno kod adsensa da imas veliki CTR i kolko tolko dobro placenu nichu, znaci netko ko ima 1000 posjeta dnevno i ctr nekih 5% ima oko 50 klikova a npr neko moze imati 500 posjeta dnevno, malo placeniju nichu i nesto tipa oko 8% CTR i imati ce vecu zaradu ili istu za duplo manju posjetu, sad dali je to istina ili nije, to neznamo mozemo samo vjerovati SEOs-u ali ne vidim razloga zasto bi covjek dosao i poceo muljariti tu nesto, makar bilo bi ljepo vidjeti check ili screenshot tek toliko da se divimo malo i da nas ostale motivira, a mogo bi reci i kako je trazio niche, kako je to reklamirao itd itd tako da i nama pocetnicima pomogne malo.

eto nadajmo se da ce to i uciniti.
pozz

Hit me up to chat
14-09-2009, 09:57 AM
(14-09-2009 12:43 AM)kklukov2 Wrote:  
(14-09-2009 12:32 AM)SEOs Wrote:  A posto mnogo radim (imam i stalan posao pored ovoga) imam malo vremena da pisem po forumu ali ako nadjem vremena napisacu nekoliko postova o tome kako sam uspeo ovako brzo da zaradjujem .... Winking

Ajde uzmi na poslu 1 dan slobodno pa ako nam sve dobro objasniš platit čemo ti dnevnicu Waving

isti vrag i kod mene. medjutim kazu ako da sa social bookmarking sajtova mozes povuci ogromnu posjetu ako znas.

fora je sto isto kazu da se tesko konvertuje ta posjeta, tj slabo ljudi klikcu jer nisu ciljani kao preko organske pretrage.

ajde daj nam koju rijec mozda nekome promjenis zivot.

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
14-09-2009, 10:14 AM
(13-09-2009 10:15 PM)SEOs Wrote:  Ja se bavim IM-om jedno 2 meseca mozda malo jace i u tih 2 meseca se racuna i ucenje i sve.Za sada zaradjujem od adsensa 50$/dnevno i od nekih CPA programa ukupno 25-30$ dnevno.Naravno radim 3-5h dnevno pa su mozda kod mene rezultati ovako brzo dosli ali sta je tu je.I krenuo sam od nule znaci nisam kupio neki sajt pa onda samo nastavio da radim.

Kako sam uspio shvatiti iz tvojih prijašnjih postova ti si aktivno sa promocijom počeo prije samo nekih 20-tak dana i u tih 20-tak dana uspio si doći na zaradu od 50$ dnevno.
Ako je istina to što govoriš onda si genije.

Dijeta
Dijeta
14-09-2009, 11:20 AM
Ovo 20-30 000 sam ja napisal jer je odprilike takav prosjek kod mene tj. ispada mi da od svakog 50-tog dobijem 1 klik koji je u prosjeku $0.1.
Očito mi nešto ne valja ali i dalje istražujem jer sam na početku sa ovom stranicom i ništa ne forsiram.

Izrada Web Stranice
Zarada na Internetu
14-09-2009, 11:26 AM
(14-09-2009 11:20 AM)kklukov2 Wrote:  Ovo 20-30 000 sam ja napisal jer je odprilike takav prosjek kod mene tj. ispada mi da od svakog 50-tog dobijem 1 klik koji je u prosjeku $0.1.
Očito mi nešto ne valja ali i dalje istražujem jer sam na početku sa ovom stranicom i ništa ne forsiram.

pa imas lose postavljene oglase, vjerojatno uz to mozda i nisu relevantni, a 0.1$ je zato sta jednostavno nije placena niche-a, cjenu klika tesko ces promjeniti, jedino sta se moze dogodit da uz neko vrijeme posto ti je sve stariji i stariji account steknes povjerenje googla pa pocnes dobivat skuplje klikove, a na CTR moras sam poraditi, probaj mjenjati boje i pozicije oglasa pa ces vidjeti rezultate.

Hit me up to chat
14-09-2009, 11:38 AM
(14-09-2009 11:20 AM)kklukov2 Wrote:  Ovo 20-30 000 sam ja napisal jer je odprilike takav prosjek kod mene tj. ispada mi da od svakog 50-tog dobijem 1 klik koji je u prosjeku $0.1.

Meni u prosjeku svaki 10-i posjetitelj klikne na oglas, znači ne govorim o Page impressions nego o broju posjetitelja kojeg očitam iz google Analytics-a.
Sve u svemu ja mislim da je to dobar prosjek.

Dijeta
Dijeta
14-09-2009, 12:13 PM
je dobar je prosjek to je super, a daj mi reci kolko dnevno imas posjetitelja i oko koliko ti se vrti zarada ?

Hit me up to chat
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Google mesecna pretraga Lord 5 2,651 17-05-2010 10:04 PM
Last Post: Lord

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)