Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trebam savjet: iskopiran mi je post, što učiniti?
03-08-2011, 11:33 AM
Trebam savjet: iskopiran mi je post, što učiniti?
Lik mi nudi links exchange i daje mi adresu tog svog spamy bloga gdje će mi, kao, staviti link.
Odem tamo i imam šta vidjeti: na naslovnici moj post s druge moje stranice, kopiran od riječi do riječi, pa čak i slika.
Ne mogu reći da me je pokrao jer je uredno je naveo 'source', a u tekstu je i ostao i jedan moj interni link s anchorom.

E sad, šta da radim?
Nemam ništa protiv kad uzmu tekst s articlebase.com ili sl. pa dobijem gratis backlink. Međutim, ovdje mi radi duplicirani sadržaj mog sajta, pa nisam siguran da li da ne talasam i ostavim si ta dva backlinka (blog je PR0 i loše kvalitete), ili će zbog dupliciranog sadržaja biti od toga više štete nego koristi?
tnx

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
03-08-2011, 12:34 PM
RE: Trebam savjet: iskopiran mi je post, što učiniti?
Ne vrijedi truda... Zaboravi i to sto je iskopirao i to sto ti je dao backlinkove...

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
Thanks given by (1): LeonMak
03-08-2011, 01:15 PM
Pa hvala, ali nije mi baš jasno... Smile
Ionako sam s njim u kontaktu, najmanji mi je problem tražiti ga da to skine.

Ali možda ja nisam dobro postavio pitanje:
Zanima me kolika je šteta, tj. da li uopće smeta to što mi netko duplicira sadržaj stranice (a naveden je izvor)? Svi znamo da tata G. ne voli duplikate.
Btw, moj post je objavljen i indexiran dva mjeseca prije njegovog.

Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

03-08-2011, 01:56 PM
On ne bi trebao imati velike koristi, a ti si dobio jedan bl i ne bi ti trebalo štetiti što je republish tvoj post.

Zaradi $10 000 u 10 min !!!
Send this user an email Find all posts by this user
03-08-2011, 02:18 PM
(03-08-2011 01:15 PM)LeonMak Wrote:  Svi znamo da tata G. ne voli duplikate.

Ne voli, ali u tom slucaju ti nemas nista s tim, jer je on uzeo od tebe, ne ti od njega.
Izmedjuostalog, dobio si bl koji mada i nije neke kvalitete, ali nastetit ti nista nece..

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
Send this user an email Find all posts by this user
03-08-2011, 04:37 PM
E. to me zanimalo... Nije mi važan njegov BL, ali sam se brinuo zbog duplikata.
Logika mi govori to što ste i rekli, al mislim, bolje da pitam iskusnije Smile
Hvala ekipa!

03-08-2011, 07:28 PM
Mnogo si frke podigao oko ovoga. Tebi ništa neće biti. Šta rade sajtovi poput b92, sportala, vukajlije... gde se hiljade njihovih sadržaja kopira dnevno na druge forume.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors
Visit this user's website Find all posts by this user
03-08-2011, 08:54 PM
Ne mislim da sam digao neku veliku frku, samo sam fino i pristojno pitao Smile
A svakodnevno vidimo ovdje hrpu puno glupljih pitanja (a posebno su iritantna stalno jedna te ista pitanja o GayPal-u)

A da bez veze brinem, vjerojatno si u pravu. Al neki dan sam slušao Matta Cuttsa iz Googla kako priča nešto u stilu da će se sve više penalizirati sajtove s duplim sadržajem. Malo me zabrinulo jer dosta truda i vremena ulažem da imam kvalitetne i orginalne članke, a onda vidim da mi neki spamer to ladno kopipejsta.
Trebao sam to staviti to u početnička (stari naziv 'glupa') pitanja Biggrin

03-08-2011, 09:34 PM
Ma dokle god si ti autor originalnog članka nemaš brige. Zabrini se kad ti počneš da kopiraš tuđe tekstove.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Facebook daje kupon od 30$ za boost post! Perky 18 7,731 18-02-2017 12:27 PM
Last Post: terminator
  Natjecaj za najbolji SEO post na forumu Davor Bomestar 56 18,152 27-07-2016 07:55 PM
Last Post: Davor Bomestar
  4 Natjecanje za najbolji post na IZ forumu Davor Bomestar 118 40,720 04-12-2014 06:45 PM
Last Post: mafica
  Blogger post ili page skorkovic 5 2,557 11-11-2014 07:08 AM
Last Post: Narednik James
  Otvoreno Glasanje na 4 natjecanju za najbolji post Davor Bomestar 38 11,036 25-10-2014 02:03 PM
Last Post: adikcija
  4 natjecanje za najbolji post glasanje za trecu poziciju Davor Bomestar 3 2,324 15-10-2014 03:49 PM
Last Post: Svedok
  4 natjecanje za najbolji post glasanje za cetvrtu poziciju Davor Bomestar 2 2,139 15-10-2014 11:26 AM
  4 natjecanje za najbolji post glasanje za drugu poziciju Davor Bomestar 2 1,954 15-10-2014 11:25 AM

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)