Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trebam newsletter software i pop up window
13-07-2011, 01:01 PM
Trebam newsletter software i pop up window
Ovako. Imam potencijalni biznis koji će mi donositi jebenu paru. Kako sam zamislio prodaju? Ljudi dodju na moj sajt na kojemu je salesletter i ja želim da im iskoči pop up prozor. Ali ne neki predefinirani, nego s onakvim vizualnim identitetom kakvim ja oću. Tu bi stajalo nešto tipa, ti meni daj svoje ime i svoj e mail, a ja ću tebi dati besplatnu knjigu za download i učlanit ćeš se na moju newsletter listu gdje ćeš dobiti to, to i to.

Newsletter software bi trebao funkcionirat tako da čim se čovjek prijavi da dobije mail. I tako jedno 6,7 mailova sa razmacima od 2-3 dana između slanja. Dakle, zasada me ne zanima slanje mailova svim subscriberima odjednom nego baš ovako kako sam napisao. Isto bi volio da se pojavi ime od tog čovjeka u tom e-mailu, dakle da e-mail bude personaliziran. Dakle, "Pozdrav Marko, odlučio sam podjeliti jednu priču sa tobom."

Pitanje je, koji newsletter software mi to omogućuje? I kako integrirati pop up prozor u sve to?

Hvala unaprijed.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
13-07-2011, 02:45 PM (This post was last modified: 13-07-2011 02:52 PM by LeonMak.)
RE: Trebam newsletter software i pop up window
Ovo ti je strašno dobra ideja (tzv. topla voda) Winking ...samo još treba dobiti prolaznike-namjernike na svrate na stranicu. Biggrin

To što ćeš slati i nije baš newsletter. Tebi treba bilo koji bolji autoresponder koji možeš poštimati da šalje predefinirane mailove u zadanom razmaku.
Npr. Aweber, Getresponse pretpostavljam da mogu, ovaj iz mog potpisa može... nađi neki koji ti paše.

Skripti za pop-up imaš na internetu koliko hoćeš, samo proguglaj 'popup script',
Npr. ovo se čini dobro: nowsell.com/pop-ups/pop-up-scripts.html.
Ako radiš u WP, ovdje je jedan plugin za pop-up: bigsellingoptins.com.

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
14-07-2011, 10:46 PM
(13-07-2011 02:45 PM)LeonMak Wrote:  Ovo ti je strašno dobra ideja (tzv. topla voda) Winking ...samo još treba dobiti prolaznike-namjernike na svrate na stranicu. Biggrin

To što ćeš slati i nije baš newsletter. Tebi treba bilo koji bolji autoresponder koji možeš poštimati da šalje predefinirane mailove u zadanom razmaku.
Npr. Aweber, Getresponse pretpostavljam da mogu, ovaj iz mog potpisa može... nađi neki koji ti paše.

Skripti za pop-up imaš na internetu koliko hoćeš, samo proguglaj 'popup script',
Npr. ovo se čini dobro: nowsell.com/pop-ups/pop-up-scripts.html.
Ako radiš u WP, ovdje je jedan plugin za pop-up: bigsellingoptins.com.

Znam da nije topla voda, samo što ja imam proizvod koji je totalna "hladna voda" na hrvatskom tržištu i bit će ka boom kad to plasiramo. okačim link ako je dozvoljeno kada sve završimo Winking

hvala ti na informacijama.
15-07-2011, 12:24 AM
Nema na čemu.
Šalio sam se malo, samo piči...
Zapravo sam htio reći da je veći posao dobro pozicionirati strancu i dovući potencijalne kupce. Iako, ako vjeruješ da će se dobro prodavati, isplati se i platiti oglašavanje.

Link možeš staviti kad budeš imao 10 postova, a prije toga mislim da možeš eventualno navesti naziv stranice, pa će ju pronaći tko želi - pogledaj pravila za svaki slučaj.

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
19-07-2011, 12:38 AM
Uzmi Traffic Wave Auto-Responder on ti pruža mogučnost zarade od mlm sistema kroz 3 levela.

Zaradi više od 50 funti na dan!

Zarada ispunjavajući ankete http://on.fb.me/p5rrav

Tražim posao?!

Visit this user's website Find all posts by this user
31-07-2011, 11:14 PM
(15-07-2011 12:24 AM)LeonMak Wrote:  Nema na čemu.
Zapravo sam htio reći da je veći posao dobro pozicionirati strancu i dovući potencijalne kupce. Iako, ako vjeruješ da će se dobro prodavati, isplati se i platiti oglašavanje.

Link možeš staviti kad budeš imao 10 postova, a prije toga mislim da možeš eventualno navesti naziv stranice, pa će ju pronaći tko želi - pogledaj pravila za svaki slučaj.
da li je moguće u aweber narihtati da ti svakom subcriberu šalje tipa poruke u kronološkom redu svakih 24h recimo počevši od vremena kada se on pretplati? tipa: marko se je u 23h u ponedjeljak, njemu ćemo poslati u utorak, srijedu, itd.. svaki put u 23h...
pero se je u 18h u utorak, njemu će te iste poruke koji je i marko dobivao biti slane u srijedu, čet, itd..svaki put u 18h?
01-08-2011, 02:21 AM
(31-07-2011 11:14 PM)coco Wrote:  
(15-07-2011 12:24 AM)LeonMak Wrote:  Nema na čemu.

da li je moguće u aweber narihtati da ti svakom subcriberu šalje tipa poruke u kronološkom redu svakih 24h recimo počevši od vremena kada se on pretplati? tipa: marko se je u 23h u ponedjeljak, njemu ćemo poslati u utorak, srijedu, itd.. svaki put u 23h...
pero se je u 18h u utorak, njemu će te iste poruke koji je i marko dobivao biti slane u srijedu, čet, itd..svaki put u 18h?

Da, da, da i da Winking Ja koristim aweber i jako je zahvalna platforma što se tiče podešavanja raznoraznih sitnica.

Ne znam jedino može li se namjestit da bude sve na hrvatskom/srpskom/bosanskom/whatever jeziku budući da su neke stvari predefinirano na engleskom - popričaj sa aweber podrškom na Live Chat i pitaj.

Sretno!

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
01-08-2011, 10:35 AM (This post was last modified: 01-08-2011 10:37 AM by fanste.)
Mogu ti preporuciti program koji vec dugo razvijam sa kolegom, a koji ce uskoro krenuti live http://www.emailmarketing.rs/

U okviru njega imamo i sistem za slanje autoresponder poruka, bas kao sto i tebi treba, periodicno na odredjeni broj dana od momenta ulaska na mailing listu.

Takodje postoji mogucnost kreiranja forme preko koje bi posetioci automatski ulazili u tvoju mailing listu kada popune formular na sajtu.

Jedino sto nemamo jeste taj popup, ali mogli bismo da ti pomognemo sa instalacijom nekog custom resenja, verujem bez problema, jer ima gomila tih popup lightbox skripti..

I ono sto je najbitnije, daleko smo jeftiniji od konkurencije na zapadu. Tacnije, jos 2 meseca dok smo u beta fazi i testiranju celog sistema, bicemo skroz free..

Tako da ako nisi nasao resenje, mozes se slobodno registrovati i poslati mi pm ili mail da ti pomognem sta god zatreba..

p.s. zaboravih da napomenem, da postoji i automatska personalizacija i jos mnogo korisnik funkcija u sistemu

Najbolji affiliate program sa ponudama za domaci trafik - Optimizovane Landing Strane.. Brza isplata na PP, WM, Paxum
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Smil42c642f95f382 MailChimp Upute - Besplatan autoresponder / newsletter servis za slanje e-mailova rovad 47 43,132 10-09-2017 11:00 AM
Last Post: Aleksanda117
  Aplikacija za slanje Newsletter-a - Gotovo resenje nmalisa 1 5,465 27-03-2014 03:30 PM
Last Post: oddball
  Aplikacija za slanje Newsletter-a nmalisa 1 4,803 29-10-2013 12:45 AM
Last Post: Igor Tomić
Rolleyes Newsletter - što i kako adikcija 3 7,618 09-09-2013 04:51 PM
Last Post: adikcija

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)