Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Views
24-06-2011, 11:14 PM
RE: Youtube Views
(24-06-2011 09:52 PM)Antonela Wrote:  
(24-06-2011 12:02 AM)ps3 Wrote:  
(23-06-2011 11:51 PM)Antonela Wrote:  
(23-06-2011 11:45 PM)ps3 Wrote:  
(23-06-2011 09:27 PM)Antonela Wrote:  nitko nezna? Busted

Videi imaju granicu zamrzavanja na cini mi se 321views sto bi znacilo kada sa jedne ip adrese refresujes video on ce biti zamrznut sa viewsima sve dok taj video ne dobije odredenu kolicinu prirodnih viewsa.Znaci ako video prede granicu 321 prirodnim putem onda se svaki views racuna bez obzira s koje je ip adrese.Ono sto ja radim nabijem 250 viewsa sa svoje ip adrese onda klip okacim po forumima/facebooku da predem granicu 321 onda mozes koristiti sta hoces da nabijas dalje viewse.

puno hvala na odgovoru ps3! Winking

znači mogu nabijati viewse običnim refreshanjem, naravno ukoliko je video dosegao 321 viewsa, a sad hoće li youtube 1000 mojih refresha brojati kao 200 ili manje, nije ni važno toliko, samo neka ih broji koliko toliko i da mi ne izbriše videoBiggrin

Pa da mozes koristiti plugin za firefox reload every podesis na koliko sekundi da se refresuje i on sam obavlja posao.Ono sto mozes jos raditi je registrovati se na sajt enhanceviews i zaradivati kredite gledanjem tudih videa.Onda te iste kredite uloziti u viewse,lajkove. Waving

postoji li uopće razlika između enhanceviews-a i refreshanja putem plugin-a s jedne IP adrese? jer pretpostavljam da i enhance views kao i slični servisi rade barem djelomično na tom principu refreshanja

Enchance views radi na principu ja gledam tvoj video ti moj i tako ispadne da su to unikatni viewsi bar bi tako trebalo da bude jer su razlicite ip adrese :-)

Game World Blog
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-02-2012, 06:46 PM
Meni je blokirao youtube na 310 views-a i nece da mrdne... Zna li neko koliko ce ovo trajati ? :/
Send this user an email Find all posts by this user
22-02-2012, 06:50 PM
(22-02-2012 06:46 PM)mega Wrote:  Meni je blokirao youtube na 310 views-a i nece da mrdne... Zna li neko koliko ce ovo trajati ? :/

Youtube je uveo da kad dostignes 300 views pocinje da zamrzava preglede i updejtuje ih par puta dnevno, nisam testirao na koliko,ali sve je ok,ne moras da brines,to je normalno.

NUMEROLOGIJA

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-02-2012, 07:06 PM
(22-02-2012 06:50 PM)Srdjan87 Wrote:  
(22-02-2012 06:46 PM)mega Wrote:  Meni je blokirao youtube na 310 views-a i nece da mrdne... Zna li neko koliko ce ovo trajati ? :/

Youtube je uveo da kad dostignes 300 views pocinje da zamrzava preglede i updejtuje ih par puta dnevno, nisam testirao na koliko,ali sve je ok,ne moras da brines,to je normalno.

Ne blokira kad su cisti pregledi , tj. kad ne dobijas vewse sa proksija ili servisa slicnom enchanceviews...
Blok moze da potraje i 7 dana
Find all posts by this user
12-03-2012, 07:59 PM (This post was last modified: 12-03-2012 08:01 PM by shonez.)
Ovo je vec sigurno otislo u BlackHat a te YT views sto prodajes mozes naci besplatno, taj program vec uveliko radi i ne zamrzavaju preglede...samo netreba preterivati...meni lepo radi i nezamrzava i nebrise ali do 20 K views na dan po videu. Pozz

Zeolit u prahu

BRVNARE

ZEOLIT

27-09-2012, 01:16 AM
Imam yt akaunt sa partnerstvom sa googe (adsense) , pa me zanima da li ovaj fazon za nabijanjem pregleda jos radi, i da li me mogu uloviti? Smile
27-09-2012, 02:27 AM
(27-09-2012 01:16 AM)ciprijani Wrote:  Imam yt akaunt sa partnerstvom sa googe (adsense) , pa me zanima da li ovaj fazon za nabijanjem pregleda jos radi, i da li me mogu uloviti? Smile

Ne preporucujem ti da radis to. Ne postoje jasno definisane linije, ali ne igraj se sa adsensom, dzaba ces ga izgubiti.
Inace ovaj fazon naravno jos radi i dobar je za pocetnu promociju novog video. Vagex i dalje solidno radi.
Samo sto za vrijeme koristenja vagexa privremeno uklones ads reklame sa videa.

Inace pregledi su sve botovi, a i oni koje ljudi rade su smece, tako da osim pregleda / kvantiteta ne dobijes nista - ali moze biti potrebno, znam Smile

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako iskoristiti 15000 unique views? Antonela 1 1,827 02-12-2010 05:55 AM
Last Post: Neosynthesist

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)