Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malo sam si zbunjen...
23-04-2011, 02:23 PM
Malo sam si zbunjen...
Imam jedan long tail keyword na koji pucam, 2900 exact global searches, bez navodnika u Google-u 483.000, sa navodnicima 1,750.000. Kaj nebi trebalo bit obrnuto?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
23-04-2011, 02:40 PM
RE: Malo sam si zbunjen...
Za jedan prekrasan i prilično tražen keyword jučer mi pokazao 38.000 konkurencije. Bio sam oduševljen što sam ga pronašao i danas htio kupiti jednu rabljenu domenu na GoDaddy aukciji s tim keywordom, srećom provjerim ponovo, kad ono konkurencije 5.500.000!! Oba puta s navodnicima.

Tako da...provjeri i ti sutra, tko zna kakva će biti situacija :-)

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
23-04-2011, 03:05 PM
Tak je oduvijek, stranica je stara oko mjesec i pol. Nemam puno ocekivanja od nje, posto mi je prva i sluzi vise za testiranje..

Isto sam skuzio da kad trazim pod navodnicima nekad u G, mi izbaci jedne brojke, kliknem opet search i izbaci manje..oce me navuc Smile

Isto tako, ako ima 50.000 rezultata pod navodnicima, ako malo listam stranice rijetko kad mogu ic dalje od 60-70 u google-u. To je daleko od 50.000, kaj ne..?

Podstranica mi je na 5-6 mjestu za drugi keyword među 111.000 competitora bez nekog znalackog link buildinga. To je protiv svih "preporuka top affiliatea za pocetnike". Ko da zivim u zabludi cijelo vrijeme od tih brojki. Drinking
23-04-2011, 06:27 PM
Ja gledam samo prvih 20 stranica - koliko imaju linkova i odakle ti linkovi dolaze. Broj stranica i pagerank nisu uopce bitni. Ako je podstranica onda samo gledam koliko lnkova ima ta stranica.

Makar logicno je da sto je vise stranica to je veca konkurenicija ali definitivno nije pravilo.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Malo o rewritanju articlea i.m.warrior 4 2,063 15-05-2009 12:40 PM
Last Post: i.m.warrior

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)