Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Can-spam?
» Može malo detaljnije
16-04-2011, 04:54 PM
Can-spam?
Kupio sam poveću listu pa me zanima pošto su kontaktni detalji liste jako dobri; Što sve točno mora sadržavati mail koji šaljem toj listi. Gledao sam da mora sadržavati opt out i da naslov poruke mora biti u skladu s porukom u cjelosti (znači ne missleading). Isto tako piše da mora biti navedena adresa poslovanja i kontaktne informacije. Htio bi ovo raditi 100% white hat pa me zanima netko ko je do sada radio bulk mailing s kupljenim listama. Nudio bi toj listi buisness usluge.

Svaki savjet je dobrodošao To_clue

you are reading lies upon lies
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
16-04-2011, 07:38 PM
RE: Can-spam?
Evo ti ovde sve sto treba da znas:

http://business.ftc.gov/documents/bus61-...e-business
http://en.wikipedia.org/wiki/CAN-SPAM_Act_of_2003

Namestaj rucne izrade.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): M00nlander
06-01-2012, 11:01 AM
Vjerojatno bi trebali i oni sami pristati da uđu u tvoj email autoresponder sustav i trebali bi znati zašto su na toj listi.
Find all posts by this user
06-01-2012, 12:11 PM
Neznam kako je raditi sa kupljenim listama, ali sa "prirodnima" je vrlo važno, da imaš u mailingu mogučnost, da se taj netko odjavi sa tvoje mailing liste. Ako toga nemaš, možeš dobiti kaznu ...

I još nešto ... pazi, da u mailing ne metneš samo jedne slike, jer to se ti isto može smatrati kao spam. Dodaj u mailing neki tekst, više slikica i onda sendaj, ali PAZI, svaki oduzimač pošte mailove prikazuje drugčije, pa ga stoga prije pošiljanja u distribuciju potestiraj na više mail accounta (gmail, Outlook, ...).

Ovo je moja stranica -> Ribolov
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
21-02-2012, 03:57 PM
interesuje me da li moze da se iskoristi lista mailova sa paypala , judi koji su kupovali ranije od mene a nisu ostavljali mail , pa recimo poslati da li zele da se subscribe-uju i to .. oni koji ne odgovore bice obrisani sa liste jer ne zelim da spamujem .

BLAM Ads - Najbolja Incentive Mreza
Fileice - Najbolji PPD sajt - zaradite u proseku 1$ po download
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)