Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trafficwave 60 dana besplatno
04-04-2011, 06:44 PM (This post was last modified: 04-04-2011 06:46 PM by LeonMak.)
Trafficwave 60 dana besplatno
Spominjao se već Trafficwave autoresponder ovdje, pa neću puno dužiti. Uglavnom, koristim ga već neko vrijeme, lista polako raste, a koliko sam čitao po internetu, vrlo su zadovoljni i oni koji imaju velike liste.
Cijena je $17.95 bez obzira na broj i veličinu lista, što je, naravno, dosta povoljnije od drugih poznatih autorespondera.

Uz to, ima odlično složenu MLM shemu zarade, tako ga već s tri referala imate potpuno besplatno, a tko se hoće zabavljati s tim, može i dodatno zaraditi.

Ja sam odlučio napraviti jednu stranicu i malo ga promovirati, a za sada nudim ovo što je u potpisu:
uz prvih 30 besplatnih dana, još 30 dana plaćam ja, bez ikakvih obaveza. Te ću novce ja ionako dobiti nazad, a korisnik može odustati kad god hoće.

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
01-05-2013, 10:19 PM
RE: Trafficwave 60 dana besplatno
Neka ostane ovaj post zbog edukativnih razloga. Dakle ovakav spam se ne toleriše.

LeonMak, ja kad vidim traffic u naslovu pada mi na pamet trafficspammer trafficswarm . Po čemu je ovo drugačije od pomenutih?

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
01-05-2013, 11:50 PM
RE: Trafficwave 60 dana besplatno
Ne znam za ove druge što spominješ pa ne mogu usporediti. Trafficwave je legalan autoresponder servis i to dosta solidan, a i cijena je OK - pogotovo kad lista raste a cijena ne Smile Osim toga, ono što sam prije napisao da ga možeš s tri direktna referala imati besplatno, mislim da još uvijek važi...
Nije nikakav spam, jedino što imaju taj referal sistem u obliku 3-stupanjske piramide pa ga najviše koriste MLM-aši Smile
Koristio sam ga neko vrijeme i bio sam zadovoljan, mislim da imaju postotak isporučenih mailova isti ili veći od nekih puno poznatijih servisa.

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Cool Od 0 do 1000 subscribera u mjesec dana! rovad 44 30,678 26-04-2016 09:09 AM
Last Post: sivricmarijan
  trafficwave.net asikovac 1 4,863 12-04-2016 12:50 AM
Last Post: parn

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)