Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto klik profit - novi software
11-02-2011, 01:55 PM (This post was last modified: 11-02-2011 02:00 PM by shonez.)
Auto klik profit - novi software
Pozdrav svima , zeleo bih da otvorim raspravu o novom software-u za zaradui i promovisanja affiliate proizvoda (recimo click bank a kaze i za ostale affiliate mreze). Uglavnom voleo bih da cujem strucnija misljenja o ovom proizvodu , koji sav posao odradi za vas . Od ispitivanja konkurencije za kljucnu rec , pa do spinovanja i pravljenja posebnih unique textova ima sve neophodno za pokretanje profitabilne kampanje.Sve sa jednim klikom misa...
Sajt je ovaj :

http://www.autoclickprofits.com

Sad me zanima da li postoje FREE aliternative programa, posto je on vise programa stavio u jedan. Ako neko zna da nam okaci listu bepslatnih programa koja vrse isti posao kao zamena za njegov univerzalni.Mislim da bi nama pocetnicima dosta pomoglo... Smile
Hvala

Zeolit u prahu

BRVNARE

ZEOLIT

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
11-02-2011, 04:17 PM
RE: Auto klik profit - novi software
Budući da se ja krećem dosta konkretno u IM kao niche-u samom za sebe, sa 100% sigurnošću ti mogu reć da je ovo najobičnija pljačka.

Ovako ti to otprilike ide. Tih 37 ili 39$ koje ćeš potrošit, dobit ćeš neku vrlo vrlo primitivnu aplikaciju koja vrlo lako može bit totalno beskorisna. Ono što ti oni ne kažu da te nakon tih 37$ čeka tzv upsell path. Znači neke knjige, dodatni softveri i programi koji "upotptunjuju" prvotni softver. E sada ono što je još gore je da počesto i sami ti upsell proizvodi su najobičnije smeće, ne vrijede ništa.

Znači drugim riječima možeš bacit 500-1000$ u vjetar sa ovim.

Imaš masu ovakvih proizvoda. Većini njih je karakteristika tzv "blind offer" - znači na sales page-u ti nabroji što sve proizvod NIJE, ali ti ne kaže konkretno što proizvod zapravo JEST. Tako da ti apsolutno nemaš pojma što kupuješ. isto tako većina ovakvih proizvoda imaju neki "scarcity" faktor, npr, samo 300 kopija available, no u biti s druge strane proda ih se 20 000-30 000. Ima još tu faktora prema kojima se mogu prepoznat ovi lažni proizvodi, no ne da mi se sada sve tu nabrajat.

Jedini način da se zaradi od ovoga jest da se ovo prodaje drugim ljudima i diže regularna provizija od 50%, e sada to poteže određene moralne i etičke dileme jer u biti prodaješ maglu.

Eto, nadam se da sam razjasnio sve dileme.

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
11-02-2011, 08:25 PM (This post was last modified: 11-02-2011 08:30 PM by dibidus.)
ja sam ga "kupio" na fiverru za 5$, umjesto da pojedem kebab i udebljam se za te novce Biggrin
Medutim cekam jos tipa da mi posalje neki receipt number bez kojeg ne mogu koristiti program, ali procitao sam sve pdf-ove uz njega, i znam TEORETSKI kako radi.

Sastavljen je od 5 koraka:
1. trazi keywordse iz stranice za koju ste affiliate, tj ciji proizvod reklamirate.
Nakon sto nade 50ak keywordsa, odaberes koje zelis koristiti prema nekim parametrima
2. trazi clanke vezane za "nišu" koju promoviras prema odabranim keywordsima
nakon sto ih nade hrpu, odaberes koji su ti dobri, pa -
3. ih "spina" tj napravi unikatne clanke,
onda vidis jel citak, ako nije malo ga promjenis, onda u taj clanak
upakira tvoj affiliate link na prava mjesta, gdje treba kliknuti onaj koji cita clanak..
4. kreira wordpress blog automatski, ako ga vec nemas, uploada clanke na njega i
5. (ovo bi kao trebao biti jedini zbilja koristan korak)
"promovira clanke" - gradi backlinkove na social bookmarking stranicama na njih tako da se oni teoretski probijaju kroz trazilice prema gore. E sad ja nemam iskustva sto se ovoga tice i ne znam koliko je to ustvari korisno zato sto koliko u pdf-u vidim oni salju na neki dvoznamenkasti broj stranica, neki dan mi je jedan tip poslao moj neki site sa kljucnim rijecima na 400 takvih stranica (znaci on ima slican neki program samo ocito puno jaci)..

Uz taj osnovni program daju i video linkove koji pokazuju kako se sta radi, te jos jedan program "traffic booster" s kojim se nisam bavio jer isto trebam onaj kod, koji koliko sam shvatio automatizira bacanje nekakvih komentara na vase vec uploadane clanke, cineci ih tako popularnijim/gurajuci ih gore...

Ne znam koja bi bila konacna presuda, jer ga nisam u praksi isprobao. Naravno cijeli njihov
"pitch page" je totalna pizdarija videna vec zilijun puta, kako je davor rekao, ali MOZDA uz koristenje oba ta programa, i promoviranja bar 50 proizvoda se moze i doci do neke ozbiljnije zarade, eto posto sam sad u nekom vakumu izmedu poslova, tj. freelancam kao graf. dizajner pa imam vremena, krizi hvala Smile probat cu se pozabaviti dublje ovime pa javim ima li kakvog rezultata.

Kvalitetne usluge grafičkog dizajna
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
11-02-2011, 09:45 PM
Kako sam ja skužio Basic product is about Automating Yahoo Answer Marketing i možeš samo popiti ban od Yahooa, a najbolji komentar je:
Well, off to Clickbank to get my refund!Waving

Zaradi $10 000 u 10 min !!!
Thanks given by (1): M00nlander
12-02-2011, 01:36 PM (This post was last modified: 12-02-2011 01:55 PM by dibidus.)
Poslao sam 4,5 clanaka na blog,
i pomocu onog drugog programa ostavio 15ak komentara, programi rade ok, bez vecih glitcheva, medutim, sumnjam u bilokakve rezultate ovim putem, zasto?
Prvo, ovo skoro da veze nema s automatizmom, svejedno rucno morate citati i prepravljati clanke da bi bili citki, tj. da se ne skuzi da ih je neko racunalo generiralo, morate rucno prepraviti i "anchor text" za svaki clanak jer ne moze svugdje biti isti, ovisno o kojoj temi se prica, onaj program za "automatsko" ostavljanje komentara sa vasim linkom na tudim visokoposjecenim stranicama isto radi rucno, dakle on ce jedino naci high traffic stranice slicnog sadrzaja, dalje vi sve morate sami, upisivati, kreirati loginove, prilagodavati text, cesto ni ne mozete link staviti jer ce bannati komentar itd itd, dakle nema neke prevelike koristi od njega, bar mi se tako cini. Naravno cijela stvar nikako nije ni blizu automatizirana kao sto se propagira. Na kreiranje 4 clanka, uploadanje na blog i stvaranje backlinkova sam potrosio cca 3-4 sata... Dobro dijelom i jer je prvi put, ali necu stati dok ne budem promovirao bar 50 proizvoda, pa cu vidjeti ima li kakve koristi.
Iskreno imam feeling da je puno korisnije dati nekome 5$ da vam kreira 3000 backlinkova,
a ove programe koristiti samo za automatiziranu kreaciju blogova/clanaka/slanje istih jer su tu relativno brzi.
Inace za vas iskusnije, da li radite backlinkove za blog na kojem je affiliate link ili direktno na vas (skriveni) affiliate link?

15-02-2011, 02:45 PM (This post was last modified: 15-02-2011 02:46 PM by dibidus.)
sori za double post, al uglavnom proveo sam jos 3 dana po 8 sati dnevno uz ovaj program uparen sa drugim programima za auto backlinkove, traffic boostere, auto komentare itd itd, rezultat je veliko debelo NISTA. Promoviram 50 proizvoda u razlicitim nisama, tisuce backlinkova su stvorene, za dobre kljucne rijeci s malo konkurencije, ali to sve nije vrijedno sati i sati ulozenih u to, tj. nikakvog opipljivog rezultata do sada a POGOTOVO ne rezultata o kojem oni pricaju, klikni 6 gumba i zaraduj 30 000$ tjedno. Probat cu ga iskoristiti jos za promociju nekih svojih sitovea, ali opet tu je xrumer kralj programa...
Ako netko zeli ovo kupit - nemojte, dat cu vam ga je besplatno.

19-02-2011, 02:43 AM
Sad vidim gore da sam pisao o krivom proizvodu prije, uglavnom probao sam i ovaj Auto click Profits. Princip je da mu upišete keyword i on prvo nađe keyword sa manje konkurencije, zatim nađe članke, rewrita ih (ali užasno loše) i trebao bi ih postati na blog.
Jedino vidim neku njegovu primjenu u traženju članaka, ali i za to ima boljih proizvoda, jer mu je rewritanje toliko loše da se ne može ni pročitati, uglavnom sa dva- tri FREE alata se sve to može puno bolje napravitiWaving

Zaradi $10 000 u 10 min !!!
19-02-2011, 12:32 PM
(19-02-2011 02:43 AM)drazenbr Wrote:  Sad vidim gore da sam pisao o krivom proizvodu prije, uglavnom probao sam i ovaj Auto click Profits. Princip je da mu upišete keyword i on prvo nađe keyword sa manje konkurencije, zatim nađe članke, rewrita ih (ali užasno loše) i trebao bi ih postati na blog.
Jedino vidim neku njegovu primjenu u traženju članaka, ali i za to ima boljih proizvoda, jer mu je rewritanje toliko loše da se ne može ni pročitati, uglavnom sa dva- tri FREE alata se sve to može puno bolje napravitiWaving

hm, ja sam promovirao neke health proizvode, i cak mi je od 5 clanaka 2 dobro sredio, nisam ih ni morao mjenjati, dok kod ova 3 sam ih morao citati ispocetka i prepravljati, ne puno, jedan je samo bio katastrofican, ali da, slazem se da program i nije bas nesto, al mislim sta ocekivati od takve landing stranice i cijene... Coffee

19-02-2011, 01:11 PM
A što sam vam ja rekao Smile ? Morate bit vrlo oprezni čak i kada promovirate ovakve proizvode jer su refund rate-ovi nekad i preko 70%. Kod kupnje je to lakše jer samo zatražite refund, međutim kada spičite neku lovu u promociju i onda nakon 5-10 dana od npr 19 prodaja bude 17 refundova, digne se kosa na glavi Stars

U zadnje vrijeme ovakvih "push button" sistema za zaradu baš ko govana i jedini koji zarađuju od ovoga su oni koji to promoviraju - znači svi oni "guruići" i "eksperti" što su nakupili po par desetaka ili čak stotina tisuća email-ova u IM niche-u i onda šalju promo poruke po cijeli dan.

Ne, lažem, zarade i Internet copywriteri koji napišu sales letter.

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
19-02-2011, 04:16 PM
istina, vecina njih ima malu funkcionalnost, sva sreca pa do takvih, ali i kvalitetnijih sistema mogu besplatno doci, pa me jedino kostaju malo vremena da ih isprobam, iako vrijeme = novac, pa nije ni to neka sreca Smile[/b]

[b]
(19-02-2011 01:11 PM)rovad Wrote:  A što sam vam ja rekao Smile ? Morate bit vrlo oprezni čak i kada promovirate ovakve proizvode jer su refund rate-ovi nekad i preko 70%. Kod kupnje je to lakše jer samo zatražite refund, međutim kada spičite neku lovu u promociju i onda nakon 5-10 dana od npr 19 prodaja bude 17 refundova, digne se kosa na glavi Stars

U zadnje vrijeme ovakvih "push button" sistema za zaradu baš ko govana i jedini koji zarađuju od ovoga su oni koji to promoviraju - znači svi oni "guruići" i "eksperti" što su nakupili po par desetaka ili čak stotina tisuća email-ova u IM niche-u i onda šalju promo poruke po cijeli dan.

Ne, lažem, zarade i Internet copywriteri koji napišu sales letter.

25-02-2011, 01:49 PM
klonite se tog proizvoda, jos jedna navlakusa

ps. nisam ga kupio vec sam citao recenzije na warrior forumu

costanza, ponosan član Internet zarada foruma od Sep 2009.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Evropski parlament i novi zakon o autorskim pravima. Sacuvajmoprirodu 4 1,330 18-09-2018 02:19 PM
Last Post: rendulicivan
  Novi site - Posjete webphp 10 3,532 14-08-2014 01:16 AM
Last Post: Peking123
  Kajabi - Marketing software InFlames20 1 2,578 03-11-2012 06:56 PM
Last Post: BadBoy
  Auto Blog Samurai shonez 1 2,122 06-01-2012 11:06 AM
Last Post: dollarmaker
  Softver za auto profile freemind 0 1,623 30-11-2010 06:48 PM
Last Post: freemind
  Kako privuci ljude da instalraju app ili software BlueBerry 4 1,900 24-10-2010 03:58 PM
Last Post: yukawa
  Novi PR iceman 44 11,778 04-04-2010 07:03 PM
Last Post: rovad
  Besplatni auto-blogovi Black Dragon 3 3,991 23-03-2010 03:16 AM
Last Post: Tref

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)