Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRimanje novca na neverificirani Paypal ?
» Pomoć !
08-02-2011, 04:24 AM
PRimanje novca na neverificirani Paypal ?
Pozdrav svima, zanima me dali ja mogu primiti novac na paypal ako mi nije verificiran acc? isto tako dali mogu slati novac sa ne verificiranim acc?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
08-02-2011, 04:38 AM
RE: PRimanje novca na neverificirani Paypal ?
(08-02-2011 04:24 AM)vukadin91 Wrote:  Pozdrav svima, zanima me dali ja mogu primiti novac na paypal ako mi nije verificiran acc? isto tako dali mogu slati novac sa ne verificiranim acc?

Zavisi, ako si ga registrirao kao stanovnik Srbije, Hrvatske ili BiH onda ne možeš primati novac.

Sve o PayPal-u već imaš ovdje.

I've failed over and over and over again in my life. And that is why I succeed.
09-02-2011, 12:40 AM
Nije bitno gde si, nekad ces i primiti novac, ali ga nikad neces potrositi ni podignuti jer ce ti blokirati racun i traziti verifikaciju.

Svemirac Novosti
09-02-2011, 01:01 AM (This post was last modified: 09-02-2011 01:03 AM by djetlic.)
(09-02-2011 12:40 AM)masterbih Wrote:  Nije bitno gde si, nekad ces i primiti novac, ali ga nikad neces potrositi ni podignuti jer ce ti blokirati racun i traziti verifikaciju.

Ovo nije istina. Napisao sam u jednom topicu kak napraviti račun, samo ih je cijela hrpa otvorena, neznam čemu search kad ga nitko ne koristi. Ako se account racionalno koristi, neće biti blokiran niti će se tražiti daljnja verifikacija osim kartice. Ja imam acc oko 2 god i nikad nisam imo problema, primao sam cifre 100-300$, ali ga ne koristim zdnjih par mjeseci od kak sam si sredio alertpay.

Money can't buy happiness... But somehow it's more comfortable to cry in a BMW than on a bicycle....
Thanks given by (1): Neosynthesist
09-02-2011, 01:04 AM
(09-02-2011 12:40 AM)masterbih Wrote:  Nije bitno gde si, nekad ces i primiti novac, ali ga nikad neces potrositi ni podignuti jer ce ti blokirati racun i traziti verifikaciju.

Kako nije bitno? Ako je kod registracije naveo npr. da je stanovnik Srbije ne može uopće primiti novac. A sa neverificiranim računom se može kupovati na netu. Provjerio osobno.

I've failed over and over and over again in my life. And that is why I succeed.
09-02-2011, 01:38 AM
Eto, baš smo jučer o tome pričali ovdje http://www.internetzarada.org/paypal-t-3872.html Waving

Prati moj put do milijunaša u 365 dana

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
09-02-2011, 03:22 PM (This post was last modified: 09-02-2011 03:24 PM by Nenad80.)
Ja mogu samo da kazem da samo pre 3godine ostao bez 500dolara tako sto sam ih primio na nalog koji nije bio verifikovan. I mi je trebalo 3 meseca da dobijem te pare... Masu zahteva su mu trazili kako bi odblokirali... Pogotovo sto je moja ip adresa bila iz Srbije.

Cuo sam za slucajeve koji nikad nisu dobili svoje pare... Zato ni slucajno nemojte da navodite adresu za koju nemate dokaz da je vasa ili od nekog prijatelje rodjaka..
09-02-2011, 10:22 PM
Quote:Ovo nije istina. Napisao sam u jednom topicu kak napraviti račun, samo ih je cijela hrpa otvorena, neznam čemu search kad ga nitko ne koristi. Ako se account racionalno koristi, neće biti blokiran niti će se tražiti daljnja verifikacija osim kartice. Ja imam acc oko 2 god i nikad nisam imo problema, primao sam cifre 100-300$, ali ga ne koristim zdnjih par mjeseci od kak sam si sredio alertpay.
Ti ces reci da nije istina, bravo momce, bravo, ides dobrim stopama da nagovaras ljude kako da otvaraju fake paypal naloge i upadnu u probleme.
Naravno da od 1000 ili vise prevara jedna se i provuce, ali zasto rizikovati?
Razlozi dole.

Quote:Kako nije bitno? Ako je kod registracije naveo npr. da je stanovnik Srbije ne može uopće primiti novac. A sa neverificiranim računom se može kupovati na netu. Provjerio osobno.
Da, ponekad, ali dokle, o posljedicama citaj dole.

To sto jedan uspije da smucka nesto ne znaci da ce i drugi koji tek dolaze, a i ti sto im sve radi (Kako navode) nece dugo jer su poostrili verifikacije, provjere logovanja po ip adresama i jos mnogo fora na koje ce vas kad tad uhvatiti, a jos gore je sledece:
Nije vise problem sto ostanes bez novca vec sto ce te paypal tuziti za odstetu i prevaru, a nakon njih sve ce proslijediti u tvoju drzavu pa ce te oni driblati za porez itd..
Vrlo dobro znam sta govorim i nista nije napamet!
Desilo se par slucajeva koji su se pravili pametni, a o blokiranju racuna i kukanju za lovom se desava svakodnevno.
Te cifre o kojima pisete 100-300 dolara u startu ne znace nista i puste vas kao i adsense, ali kad imate preko 1000$ onda se desi (kao slucajno) incident i sve vam zalede.
Ima mnogo razloga i dokaza, ali zasto da ih navodim (iskreno, mrsko mi je), bolje se kanite corava posla i radite posteno ono sto mozete.
Ko god kaze da nesto nije istina ili da neko nesto izmislja(kao djetlic za moj post), imate uvjete koriscenja paypal pa ga procitajte i onda pisite kako nesto nije istina!!!

Svemirac Novosti
22-10-2011, 01:14 PM
pod 1. ne mozete staviti da ste iz srbije posto nema da se stavi da ste iz srbije
pod 2. mozete otvoriti fake acount provereno! Licno koristim vec 3 meseca

]
14-11-2011, 01:18 PM
Ma ja neki dan napravio paypal iz bosne sam, naravno mi govna dali uvjet 30dana nesmijem taknuti pare koje stignu na paypal .S drugog racuna kojeg duze vrijeme koristim(od jarana iz austrije) poslao sam nekoliko eura i radi swe ok stim da te pare 30 dana budu zaledjenje od strane pp nakom 30 dana predju u korisno stanje mozes da radiš šta hoces snjima posle "karantene"heheh. I naveli su govna ako se lijepo ponašam da ce mi taj "uvjet" skinuti.
Jel ima ko iskustvo dali su od rijeci i ikome taj uvijet skinuli?
14-11-2011, 01:37 PM
(14-11-2011 01:18 PM)fric Wrote:  Ma ja neki dan napravio paypal iz bosne sam, naravno mi govna dali uvjet 30dana nesmijem taknuti pare koje stignu na paypal .S drugog racuna kojeg duze vrijeme koristim(od jarana iz austrije) poslao sam nekoliko eura i radi swe ok stim da te pare 30 dana budu zaledjenje od strane pp nakom 30 dana predju u korisno stanje mozes da radiš šta hoces snjima posle "karantene"heheh. I naveli su govna ako se lijepo ponašam da ce mi taj "uvjet" skinuti.
Jel ima ko iskustvo dali su od rijeci i ikome taj uvijet skinuli?

Ne mozes kako hoces. Prvo moras povuci na karticu i onda mozes kako hoces.

I nece skinuti. Ja imam jedno 40-60 transakcija mjesecno za primanje i oko 150+ za slanje i nista.

Tako nam je kako nam je. Kad se naviknes i nije strasno.

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
14-11-2011, 03:04 PM (This post was last modified: 14-11-2011 03:05 PM by VWolf.)
Ček ja ne kontam jednu stvar onda. Meni stignu pare sa fiverr odmah prelaze u available (doduše 15 dana su na fiverr-u) a kad mi neko plati na pp i uradi confirm odmah mi taj novac prelazi u available. I naravno prvog ide na karticu. E sad jesam ja tu nešto fulio jer i mene interesuje?

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
14-11-2011, 05:40 PM
(14-11-2011 03:04 PM)Vatra Wolf Wrote:  Ček ja ne kontam jednu stvar onda. Meni stignu pare sa fiverr odmah prelaze u available (doduše 15 dana su na fiverr-u) a kad mi neko plati na pp i uradi confirm odmah mi taj novac prelazi u available. I naravno prvog ide na karticu. E sad jesam ja tu nešto fulio jer i mene interesuje?

Sve zavisi..ne znam da li to igra ulogu da li uplacuje neko privatno ili uplacuje firma, ali to za fiverr je npr istina.
I ja sam imao na stotine transakcija preko PP, ali i dalje lova koja dolazi ide na pending, i tako ce jos dugo biti.
Jedino sto kaze Wolf, ako si "dobar" sa kupcem i ako je sve uspjesno isporuceno, mozes ga jednostavno kontaktirati
da ti on "rucno" odobri balans, dakle na svoju vlastitu odgovornost, a inace isti stoji na pendingu mjesec dana.

S toga se vracam na fiverr, mislim da kome jednom odobre poslije mjesec dana novce, svaka iduca transakcija
moguce da je automatski odobrena od strane istih, to jest prilikom svake transkacije oni potvrdjuju da je lova "cista".

To je sva pamet.

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Paypal problem oko podizanja novca Lovac 4 1,957 22-08-2017 03:27 AM
Last Post: Lovac
  Podizanje novca u Srbiji 123ms 3 3,602 02-06-2017 12:41 AM
Last Post: Deni
  Koliko bi dali novca dragan.25 8 3,479 01-08-2014 04:24 PM
Last Post: joker123

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)