Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacije o filmovima
» kopirajt
20-01-2011, 04:43 AM (This post was last modified: 20-01-2011 05:00 AM by srkicarinho.)
Informacije o filmovima
Pravim sajt gde su mi potrebne informacije o filmovima na srpskom jeziku..a da ne krsim zakon sa samim kopiranjem..zna li neko neki sajt?
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
20-01-2011, 05:20 AM (This post was last modified: 20-01-2011 05:31 AM by Gogo7.)
RE: Informacije o filmovima
(20-01-2011 04:43 AM)srkicarinho Wrote:  Pravim sajt gde su mi potrebne informacije o filmovima na srpskom jeziku..a da ne krsim zakon sa samim kopiranjem..zna li neko neki sajt?

Srki care zar opet praviš nešto? Ja mislim da ti Google zna par sajtova. Crazy_grin
Ili idi na Wikipediju i uzimaj što ti treba, sav tekst tamo dostupan je za daljnju upotrebu.

EDIT: Btw evo mali offtopic savjet, imaš temu Brza lista učestalih pitanja (FAQ) tako da ne moraš za svako pitanje otvarati temu, postavi ga tu, odgovoriti će netko. Vidim imaš čak 25 započetih tema i u većini postaviš jedno pitanje i to je to.

I've failed over and over and over again in my life. And that is why I succeed.
Send this user an email Find all posts by this user
20-01-2011, 05:47 AM
(20-01-2011 05:20 AM)Gogo7 Wrote:  
(20-01-2011 04:43 AM)srkicarinho Wrote:  Pravim sajt gde su mi potrebne informacije o filmovima na srpskom jeziku..a da ne krsim zakon sa samim kopiranjem..zna li neko neki sajt?

Srki care zar opet praviš nešto? Ja mislim da ti Google zna par sajtova. Crazy_grin
Ili idi na Wikipediju i uzimaj što ti treba, sav tekst tamo dostupan je za daljnju upotrebu.

EDIT: Btw evo mali offtopic savjet, imaš temu Brza lista učestalih pitanja (FAQ) tako da ne moraš za svako pitanje otvarati temu, postavi ga tu, odgovoriti će netko. Vidim imaš čak 25 započetih tema i u većini postaviš jedno pitanje i to je to.
ok..thanks..nego wikimedia i wikipedia dodje isto....a jel znas neki koji ima i srpski sadrzaj..jer ovde nema prevod svacega Smile
a ciga google neka i on nauci nesto Crazy_grin
20-01-2011, 07:52 AM
E jbg, dok Google uci nesto - uci i ti engleski. Smile
Sve o filmovima imas na http://www.imdb.com

MyThemeShop.com aff link
20-01-2011, 12:02 PM (This post was last modified: 20-01-2011 12:02 PM by maloni1991.)
negde sam video i srpski sajt na foru imdb.com mislim da je u sklopu nekog sajt sa titlovima tipa (podnapisi) al da me ubijes ne mogu da se setim kako ide Smile
negde sam video i srpski sajt na foru imdb.com mislim da je u sklopu nekog sajt sa titlovima tipa (podnapisi) al da me ubijes ne mogu da se setim kako ide Smile
20-01-2011, 12:50 PM
znam ja i engleski..razumem 99%..gledao sam nekoliko filmova bez prevoda Crazy_grinCrazy_grinCrazy_grin nego gde cu stalno prevodi..planiram masovno dodavati..
a podnapisi..pa pored titla i slike..nista drugo ne mogu izvudji..meni treba i info o filmu Smile
20-01-2011, 01:08 PM
(20-01-2011 12:50 PM)srkicarinho Wrote:  znam ja i engleski..razumem 99%..gledao sam nekoliko filmova bez prevoda Crazy_grinCrazy_grinCrazy_grin nego gde cu stalno prevodi..planiram masovno dodavati..
a podnapisi..pa pored titla i slike..nista drugo ne mogu izvudji..meni treba i info o filmu Smile

ako dobro razumes eng. onda sam prevodi sa IMDB-a, imas lepo http://translate.google.com/# pa polako kreni, za pocetak ubacuj samo novije filmove i probaj da se npr. za "novi film serbian/croatin ... subtitle" rangiras dobro i ljudi ce se stalno vracati na tvoj sajt i stavljati ga u bookmarks, kad krenes da sajtom posalji mi link da krenem od tebe da skidam prevode Tonuge2 gledam 2-3 filma dnevno Biggrin
20-01-2011, 03:21 PM
Moraš se i malo potruditi oko toga , ne može ti sve biti servirano pa samo copy+paste...
Find all posts by this user
20-01-2011, 04:39 PM
nasao sam jedan sajt..i pokusacu da stupim u kontakt sa njima ..da ja kopiram njihov sadrzaj i da linkujem njih,,a oni moj sadrzaj..u slucaju da nece..jer mogu ja da kopiram sa njihovog Smile
Quote:http://www.filmoskop.com
20-01-2011, 04:45 PM
Na njihovom sajtu se nalazi veoma malo informacija o filmovima , trailer + osnovne informacije koje smiješ koristiti bez da ikoga pitaš...

Quote:
Mehaničar - plaćen da ubije
The Mechanic (2011)

Režija:
Simon West
Scenario:
Richard Wenk, Lewis John Carlino
Žanr:
Akcija, Drama, Triler
Trajanje:
92 min.
Distributer:
MCF - MegaCom Film
20-01-2011, 04:49 PM (This post was last modified: 20-01-2011 04:54 PM by srkicarinho.)
(20-01-2011 04:45 PM)adsenseamater Wrote:  Na njihovom sajtu se nalazi veoma malo informacija o filmovima , trailer + osnovne informacije koje smiješ koristiti bez da ikoga pitaš...

Quote:
Mehaničar - plaćen da ubije
The Mechanic (2011)

Režija:
Simon West
Scenario:
Richard Wenk, Lewis John Carlino
Žanr:
Akcija, Drama, Triler
Trajanje:
92 min.
Distributer:
MCF - MegaCom Film

thanks..pa pokusacu da ih kontaktiram..
e
21-01-2011, 04:55 AM (This post was last modified: 21-01-2011 05:37 AM by srkicarinho.)
editBiggrina se ne bi zezao sa kopirajtom..postavicu slike koje nadjem na google ..a nece biti info filma..samo trijeri sa youtubea..Smile
21-01-2011, 12:34 PM
(21-01-2011 04:55 AM)srkicarinho Wrote:  editBiggrina se ne bi zezao sa kopirajtom..postavicu slike koje nadjem na google ..a nece biti info filma..samo trijeri sa youtubea..Smile

Pa rekoh ti smiješ koristiti osnovne informacije o filmu , ime , žanr , režija , godina snimanja itd..
Thanks given by (1): srkicarinho
21-01-2011, 06:17 PM
(21-01-2011 12:34 PM)adsenseamater Wrote:  
(21-01-2011 04:55 AM)srkicarinho Wrote:  editBiggrina se ne bi zezao sa kopirajtom..postavicu slike koje nadjem na google ..a nece biti info filma..samo trijeri sa youtubea..Smile

Pa rekoh ti smiješ koristiti osnovne informacije o filmu , ime , žanr , režija , godina snimanja itd..

cekl a sta onda ne smem ..slike..i trijer..triler cu sa youtuba..a slike sa googla..samo mi je bitna ova radnja..ali rece da smem..pa cu onda i to da stavljam
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)