Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EntroPay Virtuelne Kreditne Kartice
21-03-2012, 04:58 AM
RE: EntroPay Virtuelne Kreditne Kartice
Nesone je kao sto vidis probao i njemu su zamrzli racun. Moze se samo kupovati a ne i primati i povlaciti novac.

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time

Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
21-03-2012, 12:15 PM (This post was last modified: 21-03-2012 12:15 PM by AllmightyBuser.)
Ima li neko onda neko resenje kako da podignem novac sa PP-a? Tj ne moram ga ja ni podizati samo da ga nekako iskoristim, kupujuci nesto il bilo sta.

Mindhunter, ako bi povezao ovo karticu sa nalogom iako bi mi na kartici bilo nesto malo para, ja ne bi mogao da platim direktno sa PP balansa, vec prvo moram prebaciti na karticu, pa onda platiti? (onda dolazi do slucaja kojeg je Nesone spomenuo, a ja imam jos veci balans od njega pa bi bilo zeznuto bas...)
Send this user an email Find all posts by this user
21-03-2012, 12:58 PM
jel probao neko sa slovenačkim paypal accountom i entropay karticom? kolko znam sa slovenačkim nalogom može direktno da se šalje sa balance?
21-03-2012, 01:46 PM
Ok, znaci tebi taj novac samo stoji, znaci ti mozes da saljes na druge paypal naloge i da kupujes na sajtovima koji primaju paypal?

Za ovo drugo pitanje ne znam sta bih ti rekao, nikada nisam stavljao novac na paypal niti primao, uvek samo kupovao, i kad kupujem skida mi direktno sa kartice.

21-03-2012, 06:04 PM
(21-03-2012 01:46 PM)mindhunter Wrote:  Ok, znaci tebi taj novac samo stoji, znaci ti mozes da saljes na druge paypal naloge i da kupujes na sajtovima koji primaju paypal?

Za ovo drugo pitanje ne znam sta bih ti rekao, nikada nisam stavljao novac na paypal niti primao, uvek samo kupovao, i kad kupujem skida mi direktno sa kartice.

Meni stoji novac na PP, i sa tim nalogom imam povezanu mastercard karticu, ali problem je sto ja taj novac na PP ne mogu prevuci na karticu, ne mogu nista da kupim, ne mogu nista da posaljem, kaze mi da moram imati VISA karticu i da moram placati sa nje.
Tako da ne znam sta da radim, iako dodje PP u Srbiju, ima li negde mogucnost da se promeni drzava?
21-03-2012, 06:53 PM
Sta god uradio postoji rizik da ti nalog bude zamrznut. S obziron da si iz Srbije a napravio si nalog kao da si iz Hrvatske, dovoljno je da oni posumnjaju na bilo koju sitnicu vezano za tvoj nalog i da ti zatraze da im posaljes dokumenta kojim ces dokazati svoj identitet. Ti to naravno neces moci i oni ce ti zamrznuti nalog kao sto je bio slucaj kod mene. Pa cak i da nadjes nekog prijatelja ili rodjaka koji ima visa karticu izdatu u npr. Hrvatskoj ili USA i nju pokusas da vezes na svoj nalog oni u nekom trenutku iz njima znanih razloga mogu da zatraze da im posaljes dokumenta pasos,licnu kartu itd. Tako da ti ostaje da rizikujes pa ako uspes da pokupis pare sa svog naloga batalis ovaj nacin Paypala i cekas da on dodje u Srbiju Sorry ko zna kad i onda lepo naparvais pravi nalog, ovako je sve jedan veliki rizik.

Crtani Filmovi
21-03-2012, 06:57 PM (This post was last modified: 21-03-2012 08:06 PM by AllmightyBuser.)
Ok skapirao sam, uglavnom najbolje mi ne dirati nista. Nego kazi mi ako se desi dan da dodje PP u Srbiju, da li mogu ja negde da promenim drzavu sa HR u Srbija, i gde?

Edit: procitao sam na PP da se drzava ne moze menjati.

Ima li neko neki savet sta da radim, jos mi jedino resenje ostaje ovo sa karticom da probam kao Nesone, vidi li neko neki drugi nacin?
02-04-2012, 01:00 AM
Joj ljudi pa gde ste do sad, sve ovo nabrojano do sada i ja sam u tome. Heh ali iz neke druge price Biggrin

Navodno da bi napravio EntroPay nalog meni je potrebna vec neka kartica i racun u banci? To je prvo pitanje.
Zelim da verifikujem sa entropay karticom paypal. Cuo sam da to radi, ali morate koristiti VPN i proxy Ip skrivanje.

No elem, da li sa internet virtuelnom karticom bilo koje strane banke koje je pravi za FREE (imali je?) mozete verifikovati PAYPAL!

Mozeli neko pomoci da razresimo misteriju. Pod 2. Nemam nikakvu bankovsku karticu. Biggrin Pozdrav svima molim za odgovor!
02-04-2012, 01:28 AM (This post was last modified: 02-04-2012 01:50 AM by JelenaM.)
(02-04-2012 01:00 AM)SneR Wrote:  No elem, da li sa internet virtuelnom karticom bilo koje strane banke koje je pravi za FREE (imali je?) mozete verifikovati PAYPAL!

A baš sam krenula da napišem svoje današnje iskustvo Winking - quotani deo sam samo uokvirila jer ne razumem šta si pitao Smile Naravno da moraš da imaš račun u banci, kako misliš da prebaciš sredstva na entropay, praćkom?

Elem, ima dvadesetak dana kako sam napravila EP virtuelnu karticu. Pri prvom pokušaju prebacivanja sredstava došlo je do neke greške, da li konekcija ili nešto drugo, pa sam kontaktirala njihov support (ovo pišem jer im je support jako brz i detaljan, odgovore u roku od par sati) da treba da mi banka vrati sredstva na karticu, blabla... To sam čekala nekoliko dana, ne bi se ni desilo da nisam zvala banku (Komercijalna je u pitanju). U svakom slučaju, prošlo je 15 dana od otvaranja rčuna, i oni (EP) su me obavestili da su mi suspendovali račun jer je bio neaktivan od trenutka otvaranja - post pišem kao uputstvo šta raditi u tom slučaju. Opet kontaktiram support i pitam šta i kako, potrebno je uploadovati scan: nekog ID sa fotografijom (lična karta, pasoš ili vozačka), kartice koju ćete koristiti i skorašnjeg računa na vaše ime i adresu koju ste naveli, i navesti kod kojeg merchanta planirate da trošite. Sve sam to uradila, za merchaanta sam navela nešto tipa da planiram pre svega da koristim za Pay Pal jer ne verujem njihovom sigurnosnom sertifikatu - upalilo, verovali ili ne. Sredili su mi račun u roku od par sati.

Nego, sad opet imam isti problem sa transferom na EP: opet mi kartica zadužena, a EP balans 0.00 (EP support opet javlja istu stvar kao prvi put). Da li je moguće da je do kartice, pošto koristim Visa Internet karticu Komercijalne banke? Molim vas da ne pišete da treba da vidim sa bankom, gledala sam sto puta, ja ne govorim njihov jezik Sorry

Može i ovako!
wwwrite.rs - online kurs Pisanje bloga za klijente
02-04-2012, 02:19 AM
Quote:A baš sam krenula da napišem svoje današnje iskustvo Winking - quotani deo sam samo uokvirila jer ne razumem šta si pitao Smile Naravno da moraš da imaš račun u banci, kako misliš da prebaciš sredstva na entropay, praćkom?

Postoje i FREE kartice virtualne za kupovinu preko neta i koje se koriste za potvrdu ili ti verifikovanje PAYPAL-a. Kao Entropay, stim da Entropay trazi da imas vec neku karticu. A izvor koji sam pronasao ne trazi. Smile Google je majka sta mozes naci.
02-04-2012, 02:59 AM (This post was last modified: 02-04-2012 03:09 AM by mindhunter.)
Ja koristim Visu Internet Vojvodjanske i nikad nisam imao tih problema. Pre 3 dana sam bas uploadovao na entropay i platio nesto preko paypal-a.

Ako ti ne uspe nista sa tom karticom, izvadi ovu, ne placa se odrazavanje racuna, popunis neki formular i stavis 20 eura depozit koji mozes da koristis odmah cim dobijes karticu( u roku od nedelju dana koliko se secam).
Ja bih svima prvo preporucio ovu Visu Internet Vojvodjanske jer su prvi u Srbiji poceli da izdaju te kartice pre skoro 10 godina, i nikad nisam imao problema sa njom, a kupovao sam xxx puta.

(02-04-2012 01:00 AM)SneR Wrote:  Joj ljudi pa gde ste do sad, sve ovo nabrojano do sada i ja sam u tome. Heh ali iz neke druge price Biggrin

Navodno da bi napravio EntroPay nalog meni je potrebna vec neka kartica i racun u banci? To je prvo pitanje.
Zelim da verifikujem sa entropay karticom paypal. Cuo sam da to radi, ali morate koristiti VPN i proxy Ip skrivanje.

Da da bi napravio entropay treba ti kartica iz neke banke. Izvadis recimo kao sto rekoh gore Visu Internet Vojvodjanske.
Tu kraticu registrujes na entropay i na entropay-u napravis tu virtuelnu koju registrujes na paypal i verifikujes. Ne treba nikakv VPN i proxy. Mozes da placas preko paypal-a ali da povlacis pare neces moci. Vidis u temi da su neki probali pa im je paypal blokirao nalog.

Quote:Postoje i FREE kartice virtualne za kupovinu preko neta i koje se koriste za potvrdu ili ti verifikovanje PAYPAL-a. Kao Entropay, stim da Entropay trazi da imas vec neku karticu. A izvor koji sam pronasao ne trazi. Smile Google je majka sta mozes naci.

Ne znam kako mislis Free kartice, kako mislis da kupujes preko neta, verifikujes nalog ako ne stavis neki novac na nju?

Thanks given by (1): JelenaM
15-05-2012, 06:04 PM
da li se nesto promenilo i da li se moze lova sa PayPal-a povlaciti na Entropay i dalje na Intesa internet debitnu karticu?
Visit this user's website Find all posts by this user
05-07-2012, 01:04 AM
Zanima me da li je još nekom zamrznuta Mastercard Entropay kartica?
Naime moja jest već nekih 10-ak dana, zbog nekog njihovog tehničkog problema (tako stoji u njihovom objašnjenju), ne zato jer sam ja nešto nedopušteno uradio. Virtuelna Visa radi normalno, na nju su prebačena sredstva s Mastercarda dok se ta ne odblokira. Ne znam kad će to biti, mogu samo čekati.
05-07-2012, 01:14 AM
Meni je isto blokana. Poslao sam mail rekli su da do kraja iduceg tjedna ce resit problem. Sad koliko tu ima istine u tome, neznam.
14-08-2012, 03:11 AM
Koliko dugo treba da se čeka da se novac primi na virtuelnu visu? Kada sam pokušao da prebacim novac pisalo je ''Transaction Denied'' il' tako nešto pa sam dobio SMS od banke nekoliko minuta kasnije da su mi oduzeli sa kartice 21$ i prošlo je nekoliko sati i ništa. Piše 0.00 USD.
14-08-2012, 05:08 PM
Obicno istog trenutka. Posalji mail supportu, odgovaraju brzo.

16-10-2012, 11:34 AM
(05-07-2012 01:04 AM)mvr Wrote:  Zanima me da li je još nekom zamrznuta Mastercard Entropay kartica?
Naime moja jest već nekih 10-ak dana, zbog nekog njihovog tehničkog problema (tako stoji u njihovom objašnjenju), ne zato jer sam ja nešto nedopušteno uradio. Virtuelna Visa radi normalno, na nju su prebačena sredstva s Mastercarda dok se ta ne odblokira. Ne znam kad će to biti, mogu samo čekati.

Meni je Mastercard od entropaya zamrznuta krajem juna i jos je nisu odmrzli.A sto se tice paypala i entropaya,ja sasvim normalno koristim entropay virtualnu visu na paypalu i povlacim novac sa paypala na tu visu,jos da dodam da sam iz Republike Srpske BIH

Probao sam da dodam entyopay virtalnu visu na moneybookers ali mi nije proslo,ima li ko da mu je proslo ovo

Jeftin hosting - Kriptovalute
18-10-2012, 05:15 AM (This post was last modified: 18-10-2012 05:17 AM by mvr.)
Tako je i meni zamrznuta od kraja 6. mjeseca. Negdje sam procitao da su mijenjali izdavatelja kartica. Mislim da nece odmrznut stare kartice jer vise ne vrijede. A nove im se ne isplati slati jer se inace placa naknada od 7,5€ na izdavanje i dostavu. Mozda bi ako ti bas treba, trebao inzistirat da ti posalju novu karticu s time da onda placas naknadu. Ja cu pricekat do 2. 2013. do kad mi je rok trajanja ove zamrznute, posto mi trenutno nije hitno da je imam.
19-12-2012, 03:55 PM
pitanje moze li se isplatit novac sa entropay racuna na karticu koju dopunjujem entrop0ay racun u mom slucaju je u pitanju visa virton raiffausen banka iz srbije hvala.
20-12-2012, 02:34 PM
Moze, samo koliko se secam moras da njih kontaktiras i kazes da hoces da povuces novac i koliko hoces novca. Kosta ce te 4.5 eura ta usluga. Takodje sam povlacio na Virtuon ali od Vojvodjanske banke, to mu dodje ista kartica.

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Porebna pomoc oko kartice Fullest 1 1,024 18-03-2018 05:26 PM
Last Post: liquid
  Blokirene platne kartice :O Woltez 4 3,222 28-12-2011 08:29 PM
Last Post: tryengraved
Icon4 kreditne kartice Srbija bata 0 1,706 23-12-2011 10:19 AM
Last Post: bata
  VISA GIFT kartica ERSTE BANKE - za sve one kojima je hitno da dodju do kartice rigor04 7 12,679 30-05-2011 10:47 PM
Last Post: rigor04

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)